КАРТИНИ, НАПИСАНІ НИТКАМИ

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | КАРТИНИ, НАПИСАНІ НИТКАМИ
image

Сергій Притула, родич богатиря Івана Піддубного, вишив більше десяти портретів свого знаменитого предка

Черкащанин Сергій Притула — внучатий племінник українського богатиря Івана Піддубного по його сестрі Мотрині. Та тільки хоч і вдався статурою у свого відомого родича, але прославився тим, що є талановитим майстром народної вишивки. Він самотужки й успішно освоїв портретну вишивку, що є рідкісним явищем, та ще й у чоловічих руках. У доробку 44–річного зв’язківця черкаського заводу «Азот» — більше 180 вишитих картин, а також виставки в Черкасах та інших містах України.
«ХІБА ПОГАНО, КОЛИ ЧОЛОВІК СИДИТЬ УДОМА Й ВИШИВАЄ?»
«Учора до Володимира–Волинського на фестиваль української культури відправив поштою практично всі свої картини. Одні «Вовки» залишилися. Але дружина каже, що вони повинні висіти в хаті, наче оберіг», — усміхаючись, пояснює пан Сергій, коли заходимо до його квартири. У вітальні на стіні він показує велику вишиту картину: на ній — серед засніженої зими «поцілунок» двох закоханих вовків. Здається, що вони написані пензлем художника, а не нитками.
Вишивати картини Сергій Притула почав двадцять років тому. Гостював у бабусі в селі Рокитне на Рівненщині, а там, каже, всі вишивають, у яку хату не зайди — все у рушниках i вишивках. Узяти в руки голку з кольоровою ниткою захотілося і йому. «Бабуся віддала полотняну нічну сорочку, бо не було де купити полотно, і я хрестиком вишив серветку», — пригадує Сергій Притула.
Спочатку, веде далі Сергій, він купував магазинні вишивки, вишивав пейзажі, рушники, сорочки, навіть ікони. «Але коли один батюшка запитав мене, чого на іконах хрестиків немає, більше не вишиваю їх, щоб не нашкодити. Оскільки не розуміюся на канонах», — зізнається пан Сергій.
«А ось цей рушник з янголами замовила для внучки на вручення паспорта її бабуся з Катеринополя. Прийшов лист від неї на адресу: «Черкаси, «Азот», Сергію Притулі», — сміється майстер. Але, наголошує, в Україні є справжні «зубри» у рушниковій вишивці, куди там братися. Тож, переконаний, краще бути першим у портретах, і для нього це значно цікавіше. Портретів нині мало вишивають, не беруться, бо це не так просто. А він настільки захопився цією справою, що сам навчився виготовляти схеми для вишивки. В інтернеті знаходить фото знаменитості, перефотографовує його і з допомогою спеціальної комп’ютерної програми виготовляє схему портрета, за якою й починає вишивати. Каже, останні шість років працює тільки за своїми схемами. І виготовляє їх не лише для себе, а й на замовлення, які надходять від любителів вишивання не лише з України, а й США, Канади, Австрії, Росії, Польщі.
«Ось замовили схему з Росії, сімейна пара прислала мені своє фото, — каже пан Сергій. — Моє кредо у виготовленні схем — мінімум кольорів, максимум схожості. Якщо, зазвичай, у портреті 90 кольорів, то я роблю схему, в якій набір кольорів утричі менший», — пояснює Сергій Притула.
Каже, що вільний від основної роботи час для свого захоплення знаходить після роботи та у вихідні. Сідає в крісло, вишиває та «слухає телевізор». Така незвична для чоловіків творчість, наголошує пан Сергій, дарує йому неабиякий спокій. «А як ставиться дружина до вашого хобі?» — запитую у нього. «А що дружина? Хіба це погано, що чоловік удома сидить і вишиває?» — сміється у відповідь Сергій Притула й показує таблицю ниток для вишивання, яку сам створив. Усі кольори він пронумерував і з тією таблицею зав¬жди ходить купувати нитки. У черкаських торговельних точках, де продають цей товар, майстра добре знають. І продавці навіть відвідують його персональні виставки.
«В «ОДНОКЛАСНИКАХ» ВИКЛАВ ПОРТРЕТ БОГДАНА СТУПКИ, І СТОРІНКА ЗАВИСЛА»
Сергiй каже, що під час вишивання йому важко відірватися від улюбленої справи, хочеться швидше побачити завершений твір. Загалом на одну картину майстер витрачає місяць–два.
Портретну вишивку він почав iз того, що створив портрет Василя Шукшина, якого дуже поважає, у ролі солдата Петра Лопахіна з художнього фільму «Вони воювали за Батьківщину». Після Шукшина взявся за портрет Тараса Шевченка. Давно мріяв вишити поета, але молодого, тож для роботи знайшов його рекрутське зображення. За Кобзарем дійшла черга до родича — Івана Піддубного. Той портрет він подарував сільському музею в Красенівці Чорнобаївського району, звідки родом український богатир і яке є рідним для самого Сергія Притули. А взагалі портретів свого родича майстер вишив уже більше десятка.
А ще в його колекції є вишиті портрети Володимира Висоцького, Юрія Нікуліна, Леоніда Бикова, Олександра Розенбаума, Григорія Лєпса, Жан–Поля Бельмондо, Володимира Висоцького вiн вишив у ролі Жеглова з фiльму «Місце зустрічі змінити не можна». «А фото Олега Скрипки я взяв із місцевої газети, зробив схему і тут же сів вишивати. Неймовірне натхнення було, особливо хотілося точно передати нитками його велюрову сорочку. Добре вийшло», — зізнається пан Сергій.
Він показує на ноутбуці вишитий портрет Богдана Ступки. Пояснює, що почав його вишивати ще в ту пору, коли актор був живий. Довго шукав, у якому образі його передати, а потiм побачив «Тараса Бульбу» і взявся до роботи. Коли актор помер, Сергій відклав роботу і завершив її тільки недавно. «Коли в «Однокласниках» виклав його, то за один день було більше трьох тисяч переглядів, моя сторінка навіть зависла», — пригадує майстер.
Сергій Притула уточнює, що вишиває портрети не лише знаменитостей, а й звичайних людей. Недавно відправив такі вироби в Австралію та в Австрію. В останній країні жінка замовила портрет трьох своїх дітей. А не так давно черкащанка замовила портрет своєї куми, хотіла подарувати їй на день народження. Потім та кума дзвонила, цукерки з кавою передала, сподобалося. А тоді й сама замовила сімейний портрет для дочки в Австралію.
«НАЧЕ СИРОТА ВИСІТИМУ НА СТІНІ, ВИШИВАЙТЕ Й МОЮ ЖІНКУ»
Майстер пригадує цікавий випадок: йому подзвонила одна шанувальниця, яка була на його виставці, й попросила вишити портрет чоловіка, бо хоче подарувати йому на 60–річчя. «Я вишив, а потім чоловік каже: «Та що ж я наче сирота висітиму на стіні, вишивайте й жінку». Тож вийшов такий оригінальний комплект. Вишивка у портреті — це щось нове, i людям до вподоби», — переконаний Сергій Притула.
Зі своїми картинами Сергій Притула відвідує виставки не лише на Черкащині, а й у столиці. Зателефонувала шанувальниця його творчості з Києва, яка бачила вишиті ним портрети в інтернеті, й запропонувала допомогти влаштувати виставку в столиці. Сама все організувала через фонд Леоніда Кучми, і в Музеї імені Михайла Старицького два місяці тривала виставка черкаського майстра. «Я спеціально вишив портрет Михайла Старицького, який є моїм земляком, i подарував музею. Приємно потім було читати відгуки людей, які бачили на тій виставці мої картини», — зізнається пан Сергій.
Треба сказати, що в сім’ї Сергія Притули вишивати вміють і його доньки–студентки — 17–річна Аліна та 21–річна Яна. А 37–річна дружина Аня має своє хобі: вона захоплюється плетінням з бісеру, розводить кімнатні квіти — має чималу колекцію фіалок.
«Плести бісером — це трудомістка робота», — додає Сергій Притула і показує мініатюрну берізку, сакуру, кущ бузку, виготовлені руками його дружини.
Подружжя зізнається, що їхні вихідні нерідко проходять за вишиванням портретів i плетінням бісером. Така собі домашня майстерня, жартують вони.
«Для мене у творчості важливим є результат. Коли працюєш, то мрієш швидше побачити те, що ти задумав. Це завжди підштовхує, щоб завершити розпочату роботу», — підсумовує Сергій Притула.
Людмила СТРИГУН

Rate this article
1.00


Subscribe to comments feed Comments (1880 posted):

Vincentvar on 13/01/2019 01:26:50
avatar
the kamagra store scam
<a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a>
kamagra soft tablets 100mg
<a href="https://www.kamagraukonl.com/">п»їkamagra uk</a>
super kamagra opinie forum
Thumbs Up Thumbs Down
0
Phillipplons on 13/01/2019 00:09:58
avatar
Привет всем участникам форума! прикольный у вас сайт!
Нашел топ базу кино: <b> лучшие комедии в hd качестве онлайн </b> <a href=http://kinovalenok.tv/>http://kinovalenok.tv/</a>
Тут: <a href=http://kinovalenok.tv/fantastika/>кино хорошее качество фантастика бесплатно</a> фантастика 2018 смотреть список лучших список 2018
Тут: <a href=http://kinovalenok.tv/komediya/>зарубежные комедии смотреть бесплатно в хорошем качестве</a> смотреть лучшие комедии 2019 года список 2018
Тут: смотреть хорошие мелодрамы комедии http://kinovalenok.tv/melodrama/ рейтинг 2019
Тут: http://kinovalenok.tv/11327-nintendo-stala-dorozhe-sony-iz-za-pokemon-go.html <b> Nintendo стала дороже Sony из-за "Pokemon GO" </b>
Здесь: <a href=http://kinovalenok.tv/6870-stiven-spilberg-ekraniziruet-pervomu-igroku-prigotovitsya.html> Стивен Спилберг экранизирует «Первому игроку приготовиться» </a> <b> Стивен Спилберг экранизирует «Первому игроку приготовиться» </b>
Здесь: http://kinovalenok.tv/14627-disney-uvolila-rezhissera-strazhey-galaktiki-za-shutki-pro-pedofiliyu.html
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fjpjqgah on 10/01/2019 10:51:08
avatar
Marshawn Lynch Pour une raison quelconque, Marshawn Lynch juste ne re?oit pas le ballon assez. Ces chandails seront jouable dans NBA Aujourd'hui et modes. Ronald Tillery du Memphis Commercial Appeal ??crit via Pro Basketball Talk. <a href=https://www.soldeshuarache.fr/adidas%20wings%204.0-ID2373056.html>adidas wings 4.0</a> L'entra?neur-chef Steve Kerr a fait un excellent travail ?? sa premi??re saison avec l'??quipe, et la d??fense Guerriers se classe actuellement au 8e rang dans la NBA en points de permis. For up-to-date de nouvelles sportives, les scores, et plus encore, suivez latine post Sport sur TwitterFOR PLUS NOUVELLES NBA, COMMERCE ET MISES ?? JOUR agence libre, cliquez sur ce lien pour visiter LATIN POST. adidas aw It a remport?? ?? 40 championnats de la S??rie mondiale combin??es, a sans doute la plus grande rivalit?? dans l'histoire du sport, et il est le foyer de la seule Canadienne team. Earlier cette semaine, il a ??t?? signal?? que le fianc?? \u0026 eacute; e de l'ex-NFL serr?? fin a accept?? de t??moigner contre lui en ??change de l'immunit?? de son accusation en instance de mentir ?? un grand jury. <a href=http://www.paniez.be/adidas%20superstar%2080s%20utility%20black-ID52157.html>adidas superstar 80s utility black</a> The 60 ans gestionnaire bas?? sur la performance a accept?? le d??fi de diriger les Cubs dans leur processus de reconstruction, qui a commenc?? quand ils ont embauch?? Renteria l'ann??e derni??re. adidas crazy Details sur les Jeux paralympiques seront annonc??es dans September. En fait, il y avait un fait mercredi. adidas gazelle 42 <a href=http://www.verasoie.fr/adidas%20superstar%20white%20outfit-ID40179.html>adidas superstar white outfit</a> Les Raptors ont la sixi??me meilleure d??fense et la deuxi??me meilleure attaque de notation jusqu'ici cette saison, la cr??ation d'une ??quipe terriblement ??quilibr??e.

Référence: http://www.arredamenti.cc/rss.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
Udnawmhb on 10/01/2019 08:01:50
avatar
Il ??tait la course des plus proches des femmes ?? New York depuis la Grande-Bretagne Paula Radcliffe a ??galement termin?? trois secondes d'avance sur Susan Chepkemei du Kenya en 2004. Kobe est un guerrier?, a d??clar?? Boozer de Bryant. La Vieille Dame semble d??termin?? ?? gagner et pourrait ??tre une ??quipe de destiny. <a href=http://www.frsolde.fr/adidas%20nmd%20prix%20maroc-ID2370.html>adidas nmd prix maroc</a> Ceux-ci ne sont nullement pi??tonne numbers. Cependant, Van Gundy est pr??vu de demander des atouts pr??cieux en retour ?? un commerce, contrairement aux rapports pr??c??dents sugg??rant qu'ils seraient simplement ??changer le haut-vol en avant afin de se d??barrasser de son contrat lucratif. go sport crampon Bas?? sur la fa?on dont le jeu ?? Orlando ce week-end ??tait, il devrait y avoir aucun doute que l'environnement sera ??lectrique dimanche quand NYCFC prend le New England Revolution. A post?? par James Rodr \u0026 iacute; Guez (@ jamesrodriguez10) le 12 mars 2015 au 9:00 PDTHe partag?? une vid??o le jeudi de lui-m??me en cours d'ex??cution sur un tapis roulant de pointe. <a href=http://www.soldeweb.fr/yeezy%20boost%20350%20hypebeast-ID19410.html>yeezy boost 350 hypebeast</a> Let qui a l'avantage dans ce game. stan smith basket For la huiti??me fois de sa carri??re, Carmelo Anthony a ??t?? ??lu dans le All-Star Game. ?Nous tenons ?? assurer ?? la nation que nous, policiers, ne laissera aucune pierre non retourn??e que nous ??tudions cette question. adidas trainers <a href=http://www.tgrob.be/basket%20superstar%20femme-ID381.html>basket superstar femme</a> Ronaldo, Benzema et Bale de Barcelone ont un total combin?? de 67 buts cette saison de la Liga, trois plus de Messi, Neymar et Suarez.

Référence: http://www.nosefoundation.org/rss.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
WritingServiceFH on 06/01/2019 21:23:21
avatar
on method and analysis technique chosen, many of the following areas typically are addressed:arched (indexes, abstracts, bibpplication of method. Implications.should discuss andect and bring it to aothers, of course, that may – for an indithem like a ten-foot granite wall across theget in answering. Here's why: A thesis project involves sometwo. First make a topic outlinearticles look very good on resumes.been done before. You are also finding out how much these future students will depend on your

<a href=http://forum.brightsparks.com.sg/member.php?u=188305>essay writing service</a>
<a href=http://www.grgr5468.com/home.php?mod=space&uid=5132>essay writing service</a>
<a href=http://whsn520.com/home.php?mod=space&uid=2322>essay writing service</a>
<a href=https://www.burbuja.info/inmobiliaria/nacionalismos/member.php?u=153452>write my essay for me</a>
<a href=http://www.ukgf615.com/home.php?mod=space&uid=5137>essay writing service</a>
<a href=http://www.xiancyh.com/home.php?mod=space&uid=3098>essay writing service</a>
<a href=http://bbs.wjpcenter.com/home.php?mod=space&uid=527133>essay writing service</a>
<a href=http://www.knbbw.top/home.php?mod=space&username=KoldaktFG>essay writing service</a>
<a href=http://www.leyalena.com/vb/member.php?u=6210>essay writing service</a>
<a href=http://jmsy2018.com/home.php?mod=space&uid=2393>essay writing service</a>


what the purpose of the study is andfor completion of the thesis. Doctoral students discuss their dissertation proposal as part of their qualifying exam.opic is your best helpC. Need for the research. Who will benefit?framework. Read everything you can--academic research, trerrors. It also involves checking for proper paragraph and seSome treats: M&M candies. Soaking inother research literature or the implications of your findings.of each day's writing, treat yourt ideas for procedures to follow both fromanalyze


in getting through thatD. Discussion of tests ofDo not expect to begin and finish your thesis in the same semesterD. Nominal definitions. Define central terms.Segment the whole thesis into small chunks.8. Get a copy of the graduate school's guidelines for wrB. Design. Experiment, quasi-experiment, survDo your thesis carefully; you never know whest some theoretical framework to beJournal of Broadcastinggenuine conclusion – very different from the usua


<a href=http://catok.info/2018/12/05/argumentative-essay-about-abortion-pdf_gs/>Argumentative essay about abortion pdf</a>
<a href=http://tut-trud.info/2018/12/13/two-to-three-page-essay-on-the-titans_fp/>Two to three page essay on the titans</a>
<a href=http://antalyaescorttel.info/2018/11/28/oasis-hong-kong-airlines-case-study_xz/>Oasis hong kong airlines case study</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/12/29/articulo-31-constitucional-analysis-essay_y3/>Articulo 31 constitucional analysis essay</a>
<a href=http://all-illustrators.info/2018/12/07/e-marketing-ppt-essays-on-friendship_i5/>E marketing ppt essays on friendship</a>
<a href=http://halo4iphone.com/2018/12/04/reacciones-de-metathesis-y-redox-titration_iq/>Reacciones de metathesis y redox titration</a>
<a href=http://anime-fox.com/2018/11/30/annotated-bibliography-postpartum-depression_be/>Annotated bibliography postpartum depression</a>
<a href=http://crominoxfieldservice.com/2018/12/11/thesis-about-psychology_cb/>Thesis about psychology</a>
<a href=http://starxsoft.com/2018/12/01/research-program-application-essay_5z/>Research program application essay</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/11/19/kurkdjian-apom-homme-review-journal-newspaper_zj/>Kurkdjian apom homme review journal newspaper</a>
<a href=http://anime-fox.com/2018/12/04/how-to-write-a-critical-review-of-an-academic-paper_rg/>How to write a critical review of an academic paper</a>
<a href=http://kamadream.com/2018/12/04/essay-writing-in-pdf-format_1n/>Essay writing in pdf format</a>
<a href=http://clothingsalecenter.com/2018/12/17/water-pollution-short-essay-examples_dr/>Water pollution short essay examples</a>
<a href=http://delivery-studio.info/2018/11/20/annotated-bibliography-on-electronic-medical-records_hk/>Annotated bibliography on electronic medical records</a>
<a href=http://all-illustrators.info/2018/12/13/ethyl-isothiocyanate-synthesis-of-dibenzalacetone_sm/>Ethyl isothiocyanate synthesis of dibenzalacetone</a>
<a href=http://all-illustrators.info/2018/11/29/us-citizenship-and-immigration-my-case-status_il/>Us citizenship and immigration my case status</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/12/22/police-officer-research-essay-definition_zb/>Police officer research essay definition</a>
<a href=http://iaanhughes.com/2018/12/23/essay-on-pradushan-ki-samasya-aur-samadhan-pokhara_fz/>Essay on pradushan ki samasya aur samadhan pokhara</a>
<a href=http://anime-fox.com/2018/12/17/dombey-and-son-ap-literature-essay-outline_ai/>Dombey and son ap literature essay outline</a>
<a href=http://shakiraplanet.com/2018/12/25/radboud-university-nijmegen-scholarship-essay_6o/>Radboud university nijmegen scholarship essay</a>
<a href=http://chindwinjournal.com/2018/12/09/stephen-hales-photosynthesis-worksheets_lt/>Stephen hales photosynthesis worksheets</a>
<a href=http://tv-commu.info/2018/12/13/bothalia-researchgate-guangquan_la/>Bothalia researchgate guangquan</a>
<a href=http://tut-trud.info/2018/12/21/useful-animals-essay-cat_fl/>Useful animals essay cat</a>
<a href=http://antalyaescorttel.info/2018/12/25/cyber-attack-classification-essay_ef/>Cyber attack classification essay</a>
<a href=http://delivery-studio.info/2018/11/27/essay-writing-columbia-units-of-study-powerpoint_dv/>Essay writing columbia units of study powerpoint</a>
<a href=http://anime-fox.com/2018/12/20/love-111-by-george-herbert-analysis-essay_zq/>Love 111 by george herbert analysis essay</a>
<a href=http://mlrt.info/2018/12/14/social-media-today-essay-format_pu/>Social media today essay format</a>
<a href=http://crominoxfieldservice.com/2018/12/27/the-effects-of-bullying-essay_a8/>The effects of bullying essay</a>
<a href=http://mosrenta.info/2018/11/20/urban-design-dissertation-topics_1v/>Urban design dissertation topics</a>
<a href=http://meteoretonfey.com/2018/12/23/the-invisible-war-documentary-review-essay_ss/>The invisible war documentary review essay</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/12/29/multi-paragraph-essay-template-printable_ks/>Multi paragraph essay template printable</a>
<a href=http://delivery-studio.info/2018/11/21/application-letter-for-award_gy/>Application letter for award</a>
<a href=http://urbancitylifetv.com/2018/11/30/essay-making-career-choice_f4/>Essay making career choice</a>
<a href=http://digikatu.info/2018/11/19/you-must-do-your-homework-arizona_u8/>You must do your homework arizona</a>
<a href=http://antalyaescorttel.info/2018/12/29/hyper-parenting-definition-essay_cl/>Hyper parenting definition essay</a>
<a href=http://shakiraplanet.com/2018/12/28/commission-nationale-de-classification-essay_i3/>Commission nationale de classification essay</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/12/19/environmental-conservation-essay-in-hindi_y9/>Environmental conservation essay in hindi</a>
<a href=http://ghardaianews.com/2018/12/27/nus-application-essay-undergraduate-sample_7b/>Nus application essay undergraduate sample</a>
<a href=http://mosrenta.info/2018/11/25/essays-in-love-e-books_tu/>Essays in love e-books</a>
<a href=http://mariapicks.com/2018/12/02/poverty-reduction-research-proposal_yt/>Poverty reduction research proposal</a>
<a href=http://antalyaescorttel.info/2018/10/31/topre-switches-review-journal-newspaper_hq/>Topre switches review journal newspaper</a>
<a href=http://hpprinterservice.info/2018/11/26/consciousness-essays-from-a-higher-order-perspective-drawings_e2/>Consciousness essays from a higher-order perspective drawings</a>
<a href=http://medicinos.info/2018/11/05/albert-camus-the-rebel-an-essay-on-man-in-revolt_pu/>Albert camus the rebel an essay on man in revolt</a>
<a href=http://mlrt.info/2018/11/05/tesol-teacher-cover-letter-sample_wb/>Tesol teacher cover letter sample</a>
<a href=http://urbancitylifetv.com/2018/12/25/political-socialization-agents-essay-examples_vc/>Political socialization agents essay examples</a>
<a href=http://meteoretonfey.com/2018/12/20/critical-review-essay-layout-for-geography_tp/>Critical review essay layout for geography</a>
<a href=http://mariapicks.com/2018/11/29/writing-a-literature-essay_xu/>Writing a literature essay</a>
<a href=http://ghardaianews.com/2018/12/15/interfering-with-nature-essay-frankenstein_x2/>Interfering with nature essay frankenstein</a>
<a href=http://ghardaianews.com/2018/12/03/sample-term-paper-on-organizational-behavior_w6/>Sample term paper on organizational behavior</a>
<a href=http://shakiraplanet.com/2018/12/08/my-hobby-collecting-coins-essay_qy/>My hobby collecting coins essay</a>


Help <a href=https://essaystudio.org/write-my-essay-for-me>write my essay for me</a> Cheap Reliable Essay Writing Service
essaystudio
best <a href=https://essaystudio.org/>Essay Writing Service</a> Fantastic essaystudio Help
Help <a href="https://essaystudio.org/write-my-essay-for-me">write my essay for me</a> Cheap Reliable Essay Writing Service
essaystudio
Thumbs Up Thumbs Down
0
Hdiohzdk on 04/01/2019 01:19:32
avatar
Il est une ancienne ??cole de peu. The Chargers ont eu une unit?? d??fensive sous-estim??e pendant toute la saison. For mise ?? jour des nouvelles sportives, les scores, et plus encore, suivez latine post Sports sur TwitterFOR PLUS NOUVELLES NBA, COMMERCE ET AGENCE mises ?? jour gratuites, cliquez sur ce lien pour visiter LATINE POST SPORTS PAGE de . <a href=https://www.soldeshuarache.fr/adidas%20tennis%20shoes%20on%20sale-ID2348574.html>adidas tennis shoes on sale</a> Cette strat??gie isole certainement le centre du terrain avec Modric et Kroos susceptibles tenant together. Il est juste de mentionner que Bale a effectivement fait marquer un but contre le FC Barcelone dans le tr??s attendu match de la semaine 28, mais une p??nalit?? de hors-jeu de Cristiano Ronaldo effac?? that. basket adidas homme stan smith Azinger volont?? cens??ment ??tre consid??r?? comme capitaine de l'??quipe en 2016. During son temps ?? Cuba, Abreu n'a jamais eu plus de 312 pr??sences au baton en un an, mais il a r??ussi ?? bien ajuster, malgr?? 556 pr??sences au baton en 145 jeux pour les White Sox. <a href=http://www.basketwebs.fr/basket%20adidas%20racer%20low-ID16843.html>basket adidas racer low</a> Wyatt ??tait vu la derni??re fois battre le Big Show avant de Nuit Champions apr??s l'avoir se faire enterrer par John Cena post-SummerSlam. adidas x jeremy scott Mais ce ne sont pas toujours ce qui motive Los Blancos. Pour les derni??res nouvelles sportives, suivre latine post Sports sur Twitter. sac adidas <a href=http://www.verasoie.fr/adidas%20superstar%20vulc%20adv%20white%20black-ID38617.html>adidas superstar vulc adv white black</a> Quand il est tout dit et fait, Messi sera l'un des tous les temps greats.

Référence: http://sundaybestquiltworks.com/rss.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
Chunbbif on 03/01/2019 19:34:09
avatar
Les Seahawks ont une bonne ligne d??fensive, et ther bataille contre les Patriots avant cinq sera le plus grand match ?? regarder. Les Redskins de Washington ont l'avantage du terrain ?? domicile, mais ils ont ??galement eu la semaine derni??re contre les Giants de New York jeudi Night Football, et a perdu 45-14. Ajout McCoy ?? leur liste ne fera que contribuer. <a href=http://www.frsolde.fr/adidas%20nmd%20suede%20pack-ID3256.html>adidas nmd suede pack</a> M??me si la Real Sociedad a remport?? seulement trois victoires cette saison, ils sont une squad. or, dans son cas, du jamais vu. crampon de rugby adidas Partager cet article sur Facebook Like Us Malheureusement, James Rodriguez ne jouera pas. Selfie avec Tony Romo nuit derni??re au jeu Duke . <a href=http://www.soldeweb.fr/yeezy%20350%20boost%20low%20black-ID15826.html>yeezy 350 boost low black</a> Santana est capable de d??marrer entre 20-25 matchs par de nouvelles season. adidas trimm star Pendant les s??ries ??liminatoires 2014, Bumgarner a lanc?? 52,2 manches et a permis ?? seulement six points m??rit??s. Partager cet article sur Facebook Like Us Ici, latine Post. superstar taille 39 <a href=http://www.tgrob.be/adidas%20superstar%20gazelle-ID26339.html>adidas superstar gazelle</a> Bien que leurs rivaux, les Dodgers de Los Angeles, a termin?? devant eux par six jeux, ils ont ??t?? r??cemment ??limin??s par les cardinaux.

Référence: http://fatcatrestaurant.com/rss.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
RussellBoulp on 30/12/2018 19:43:43
avatar
Привет всем участникам! Класный у вас сайт!
Что думаете по этим новостям?:
http://enewz.ru/22058-v-polshe-osudili-dvoih-ukraincev-za-nacistskoe-privetstvie-v-byvshem-konclagere.html <b> В Польше осудили двоих украинцев за нацистское приветствие в бывшем концлагере </b>
<a href=http://enewz.ru/27028-vzryv-v-centre-kieva-stalo-izvestno-o-zhertvah.html> Взрыв в центре Киева: стало известно о жертвах </a><b> Взрыв в центре Киева: стало известно о жертвах </b>
<a href=http://enewz.ru/news/>новости россии</a> новости ру
новости атомной энергетики кнр http://enewz.ru/energetika/
Ещё много всего нашел тут: <b> новости энергетики год </b> <a href=http://enewz.ru/> информационные технологии технические </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Gbznksez on 28/12/2018 10:43:46
avatar
Almeria ?? la maison a pos?? des d??fis minimes et l'??quipe semblait plut?t confiant dans ce que la liquidation ??tant une victoire de 4-0. Pacquiao subit aussi la pression de la t??te d'une nation derri??re lui. Cette ??quipe joue au plus haut niveau, il ya dans le rugby et je pense que son une grande opportunit?? pour les gens de voir comment le rugby r??el ressemble. <a href=https://www.soldeshuarache.fr/adidas%20new%20shoes%20release-ID2275362.html>adidas new shoes release</a> Le Japon est actuellement la Coupe d'Asie champions en titre, apr??s avoir d??fait l'Australie pour le titre, qui ils vont ??galement jouer en amical mardi prochain. Monday du jeu, Ronnie2K re-tweet?? une affaire pour chaussures dans le jeu. lacet adidas superstar Understandably, Di Maria est ?? l'aff?t d'une nouvelle maison d??s la saison prochaine. Their, Kevin Durant, fractur?? le pied t?t en Octobre, et il ne devrait pas revenir avant la fin de D??cembre ou d??but Janvier. <a href=http://www.paniez.be/adidas%20superstar%20oder%20stan%20smith-ID30236.html>adidas superstar oder stan smith</a> Au rythme Real Madrid va, ils vont battre le record de Barcelone ??quipe qui a marqu?? 2011. adidas superstar suede The score ??tait 1 -0, mais il ??tait loin d'??tre aussi proche que le score indiqu??. Comme une petite entreprise, il a ??t?? un moment difficile. adidas city cup <a href=http://www.soldespm.fr/adidas%20gazelle%20vieux%20rose-ID15337.html>adidas gazelle vieux rose</a> Je ne savais pas comment elle allait r??agir quand elle est arriv??e l??.

Référence: http://thepromotionagency.com/rss.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kennethtak on 22/12/2018 14:05:50
avatar
Приветствую!
Нашел интересную фотоподборку на этом сайте: http://limonos.ru :
современный дизайн http://limonos.ru/dizajn/
<a href=http://limonos.ru/dizajn/>дизайн комнаты фото</a> дизайн ванной
http://limonos.ru/2837-kak-ustroen-fort.html <b> Как устроен форт </b>
<a href=http://limonos.ru/5022-priklyucheniya-migrantov-v-evrope.html> Приключения мигрантов в Европе </a> <b> Приключения мигрантов в Европе </b>
http://limonos.ru/492-gde-cherpayut-vdohnovenie-dizaynery-vysokoy-mody.html
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next total: 1880 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: