Оптимістична, невтомна, талановита

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | Оптимістична, невтомна, талановита
image

Заслужена діячка культури України Ірина Павліщева вже понад двадцять років працює у Військово-морських силах України, своїм талантом і професійністю підтверджуючи високе звання.
Її творчий шлях розпочався ще в дитинстві. Зростаючи в акторській сім’ї, не уявляла свого життя без сцени. Коли мала три рочки, батько вже відвів її до балетної студії, а свою першу роль – Снігуроньки в Миколаївському театрі юного глядача – вона зіграла чотирирічною. Відтоді театр став для неї другим домом. По закінченні режисерського факультету Миколаївського культурно-освітнього училища Ірина разом із коханим чоловіком, який був військовим, переїхала до Севастополя та повністю присвятила себе творчій діяльності.
Про армійське культурне життя Ірина Павліщева дбає майже з перших днів заснування Збройних сил України. Почала свою діяльність у новоствореному колективі в Будинку офіцерів ВМС, куди її запросило командування. Сумнівів та роздумів не було жодних. І до відновлення та розвитку центру культури та дозвілля військовослужбовців докладено багато її зусиль.
У творчому житті Ірини чимало здобутків, зокрема, вона заснувала конкурс «Красуня у погонах», який об’єднав усі види силових структур, організовувала все¬українські та міжнародні концерти, конкурси з пошуку талантів серед моряків, брейн-ринги та інші різноманітні заходи. На її творчому шляху безліч концертних номерів – танців, пісень, вистав, багато з яких отримали найвищі нагороди – гран-прі міжнародних фестивалів театральної аматорської творчості. До речі, саме Ірина була ініціаторкою та режисеркою перших «Козацьких ігор» серед військовослужбовців національного флоту в Севастополі, традиція проведення яких продовжується і сьогодні. Ірина Павліщева постійно проводила розважальні та конкурсні програми, квести, творчі зустрічі. Жодна урочиста подія не відбувалася без участі цієї енергійної й талановитої людини.
Здавалося б, життя жваво вирувало. Але анексія Криму Росією внесла свої корективи у плани багатьох людей. Не стала винятком і Ірина. Все, що було створено її нелегкою працею, почало руйнуватися.
Не вагаючись, сім’я Ірини все покинула та переїхала до Одеси, де почалося нове життя – з чистого аркуша.
Звісно, людина з таким багажем знань і принциповою життєвою позицією не могла залишитися без роботи. Ірину Павліщеву одразу запросили працювати до Військово-морського ліцею, де вона завідувачкою бібліотеки продовжує культурно-просвітницьку роботу, виховує патріотів Батьківщини.
На рахунку цієї оптимістичної та невтомної жінки безліч власних п’єс, сценаріїв, віршів і вистав.
– Любов до України, її звичаїв і культури – це те, що надихає мене на щоденну працю, – розповідає Ірина Павліщева. – Я не уявляю свого життя без творчої діяльності та військових.
Сьогодні родина Павліщевих тісно пов’язана з національним флотом іще з однієї причини. Чоловік Ірини полковник запасу Олександр Павліщев викладає майбутнім морякам фізичну підготовку.
Завдяки натхненній роботі таких відданих і талановитих людей, як Ірина, збагачується культурне життя військовослужбовців, зростає рівень естетичного та патріотичного виховання майбутнього покоління захисників нашої країни.
Оксана КАРПЕНКО, 
м. Одеса

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (6 posted):

private investigator Fees on 15/06/2017 06:24:59
avatar
i am always looking for some free stuffs over the internet. there are also some companies which gives free samples.
Thumbs Up Thumbs Down
0
slimming pills that work fast on 03/06/2017 08:47:52
avatar
Thanks for the blog post buddy! Keep them coming...
Thumbs Up Thumbs Down
0
shopper on 13/05/2017 01:18:38
avatar
It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commentators here!
Thumbs Up Thumbs Down
0
vouchers on 10/05/2017 23:44:05
avatar
I am no expert, but I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about, and I can truly get behind that.
Thumbs Up Thumbs Down
0
vouchers on 10/05/2017 23:43:19
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
vouchers on 07/05/2017 02:14:34
avatar
Great write-up, I am a big believer in commenting on blogs to inform the blog writers know that they’ve added something worthwhile to the world wide web!..
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 6 | displaying: 1 - 6

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: