«Трансгресія» Влада Сорда

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | «Трансгресія» Влада Сорда
image

Лише одному з тисячі даровано здатність переплавити емоції, пережиті на цій війні, у слова.
Кілька років тому Влад «Змій», працюючи в Сімферополі, навіть не міг уявити, що кожен вірш про війну з його збірки він переживатиме день за днем, зі зброєю в руках виборюючи незалежність України. І кожне слово там — це впевненість у перемозі, за яку він готовий віддати життя.
Активний учасник Революції гідності, він добровольцем вирушив на Схід захищати нашу країну з перших днів. Воював у лавах «Правого сектору», у батальйонах «Азов» та ОУН, побував у найгарячіших точках — Слов’янськ, Іловайськ, Піски, шахта «Бутівка» та Кримське. А з 2015 року він служить за контрактом у 93-й бригаді.
«Трансгресія» — дебютна книжка воїна й поета, яку він нещодавно видав із допомогою волонтерів. Що таке «трансгресія»? У некласичній філософії цей термін буквально означає «вихід за межу», перехід через межу поміж можливим і неможливим. Такими є і його вірші. У них він переосмислює війну, яку бачив, біль через втрати побратимів, і, звісно ж, кохання. «Змій» неперевершено описує здатність бійців відчувати.
— Свої вірші я не пишу, а записую, — каже «Змій». — Вони приходять до мене в сні. Це можуть бути одразу слова чи образи. Оскільки я знаю три мови, то й пишу українською, російською та англійською. А ще мені до вподоби малювати. Ось так і минають мої бойові будні: з обстрілами, поезією та живописом…
Сильні емоції, спогади й адреналін перетворюються на рядки. Але, на жаль, війна часто дає сумні сюжети для поезїї.
— Важко згадувати про смерть свого друга, Сергія Табали («Сєвер»). Також не можу забути, коли наша машина фізично не могла забрати із собою всіх бійців «Донбасу» на позиції під Іловайськом. Ті очі, той відчай! — згадує Влад Сорд.
Читаючи його збірку, розумієш, що ми обов’язково переможемо в цій війні.
Дмитро ЗАВТОНОВ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Adidas Yeezy Italia on 24/05/2017 04:34:36
avatar
We are delighted to embrace and share this new era for the club, in which we face the tough task of defending our philosophy and moving forward based on our own approach to football
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: