Сім нот людини-оркестра: як Іван Пустовий навчився грати на 30 музичних інструментах

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | Сім нот людини-оркестра: як Іван Пустовий навчився грати на 30 музичних інструментах
image

 

І дарма, що у липні вже не чути кування зозулі.

Ті звуки може з успіхом відтворити Іван Пустовий, просто — взявши в руки свій музичний інструмент «Зозуленька»...

Напевне, у світі важко відшукати людину, яка б могла грати на 30 музичних інструментах.

Проте в Україні такою людиною-оркестом, і це без перебільшення, є композитор Іван Пустовий.

Упродовж своєї творчої діяльності Іван Тимофійович пише як ліричні мелодії, так і музику для театру, зокрема до першої в Україні лялькової поп-опери «Пан Коцький».

Загалом в його творчому доробку більше 700 пісень на вірші українських поетів та на власні тексти.

Любов до музики, як зізнається композитор, з’явилася ще в дитинстві.

Його чарували дивні голоси природи — дзюрчання весняного струмка, шум дощу, пташині переливи та шепотіння трав. 

«Навіть зробив номер, де граю на десяти інструментах»

— Пане Іване, для багатьох є загадкою, як можна не лише зібрати понад 30 музичних інструментів, а й вміти на них грати?..

 

— От, дивіться, сопілка. А от шматок бамбука, який мені подарував якийсь чорношкірий. І воно грає! Є у мене молдавський най — флейта Пана, джоломиха — здвоєна сопілка, професійна сопілка на 10 отворів, бандура, банджо, ліра — старезна, зі скрипучими струнами, барабани, акордеон, подарована глиняна зозулька, саксофон... І я навіть зробив номер, де граю на десяти інструментах. 

Я ще до школи не ходив, як тато купив мені балалайку, мандоліну. А потім і гармошку. А ще я грав на скрипці, яку мені змай­стрував сам тато. Аж по сьо­мий клас збирав гроші на баян. Але так і не назбирав, бо коштував він аж 150 карбованців! Тому ходив у Віньковецький, що на Хмельниччині, Будинок піонерів у гурток баяністів. Але все, чому за зиму навчуся, влітку біля корови (з ранньої весни до пізньої осені пас свою і сусідську) забуду.

То як мене хто запитував: «Чого ти, Іване, хочеш?», я казав: «Щоб зимою школа згоріла, а літом корова здохла». Бо баян — то була така мрія! А от гітару купив — поки мами не було вдома. Витяг зі схованки гроші і побіг у культ­маг у Віньківці, туди якраз привезли партію інструментів. Правда, потім заробив за це, але гітара в мене була.

— Хто був вашими першими слухачами?

— Десь у класі дев’ятому-десятому вечорами неподалік нашої хати, на долині біля річечки, збиралися хлопці й дівчата і влаштовували таку собі дискотеку, правильніше сказати — танці. Вже коли сутеніло, приходила мама і забирала мене, а вони просили: «Цьотко Текле, пустіть ще Ївана, хай нам пограє». Тоді наш сільський гармоніст дядя Володя показав, як грати «Яблучко». От з того «Яблучка» і почалося. А ще на той час у Віньковці частенько приїздив цирк, і мене це так захопило, що я навіть навчився балансувати на дроті. Натягнув дріт від сливки до стовпа і почав вчитися ходити по ньому і жонглювати яблуками. 

Завідувач музичною частиною театру

— То, може, мріяли стати цирковим артистом?

— Взагалі хотів стати артистом. Самотужки почав учити ноти й на шкільних вечорах читати гуморески. І часто слухав по радіо, як це робить Андрій Сова. Покидав усе і біг додому, коли мав початися «Театр перед мікрофоном»: Микола Задніпровський, Гнат Юра, Микола Яковченко, Наталя Ужвій... Те радіо було для мене світом у вікні. Взагалі, на мою думку, проводове радіо — то неоціненний вклад у розвиток і виховання.

Десь у класі шостому мене помітили в Будинку культури. Євген Гурічев — методист, дуже цікава людина, він і співав, і гуморески читав. І от він почав брати мене з агітбригадою на концерти. То була для мене велика честь, на кшталт, якби зараз мені пощастило виступати в Національному палаці мистецтв «Україна». Ми їздили по району, по сільських клубах. «Артисти приїхали!» — зустрічали нас люди. То була така подія! Взагалі мене тягло до всього музичного. І до слова також. Тож почав писати віршики, пісеньки.

— Пам’ятаєте свою першу пісню?

— Пам’ятаю. У дев’ятому класі. Мене хлопці зачіпали, що я з ними у футбол не ганяв. То я на самого задиристого придумав дражнилку, яка починалася так: «Юрчик-пурчик...». І так у риму було, що хлопці почали дивитися на мене зовсім іншими очима — аякже, таке придумати! А я зрозумів, що можу складати вірші.

А щодо першої мелодії, то вийшло це, можна сказати, випадково. Якось мама принесла з магазину олію, шматочок сала і печиво, загорнуте в листочок із журналу «Юність». І на цьому папірці був дуже гарний вірш Михайла Анчарова «Кап-кап». Я його прочитав, і мені захотілося написати до нього мелодію. Я підбирав акорди на гітарі, наспівував мелодію зі словами...То була моя перша в житті пісня!

— Ви також пишете музику для дитячого театру. Це надмірна любов до театру?

— Так, і велика любов, і шана до театру, в якім я з 1983 року, але і мій професійний обов’язок. У театрі моя посада називається «завідувач музичною частиною». За цей час я написав музику до понад 50 вистав, які йдуть не тільки в Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок, а й у багатьох театрах України. Деякі вистави були високо оцінені на міжнародних фестивалях, зокрема вистава «Івасик-Телесик» отримала гран-прі у Польші...

— Перша в Україні лялькова поп-опера «Пан Коцький» увійшла до «Каталогу українських опер». Яка історія її створення?

— То було в кінці 90-х років. Головний режисер театру Сергій Брижань вирішив поставити виставу за мотивами української народної казки «Пан Коцький». Разом із головним художником Михайлом Ніколаєвим ми обговорювали майбутню виставу, шляхи її візуального, музичного, акторського втілення, то зупинились на тому, що то має бути лялькова опера, але не в класичному розумінні, а заснована на музичних стилях популярної музики.

А в той час якраз після фестивалю української музики «Червона рута» бурхливо почали розвиватись саме українська поп-музика, український реп. А ще я придбав на той час «крутий» синтезатор KORG M1, тож було на чому втілювати музичні ідеї. Сергій Брижань написав п’єсу, Михайло Ніколаєв придумав художнє вирішення вистави. У виставі багато арій, жартівливих пісе­ньок, музичних картинок. Вистава іронічна, гротескова, — вона і тепер користується успіхом у глядачів, бо віддзеркалює сьогодення — жадоба влади, збагачення... Ось така історія.

«І головне — музичні редактори... у комп’ютері»

— У дитячому театрі безліч цікавих сюжетів, чи були у вашому творчому житті кумедні випадки? 

— Курйозів було — не перерахувати! Якось, коли на сцені розповідав гумореску про те, «як ми з кумом рибу глушили», для підсилення ефекту злегка підстрибнув і... провалився вище колін. Було таке, що, сидячи спиною до залу, посувався зі стільцем і сторчака полетів в оркестрову яму. 

А ще, пам’ятаю, свого часу була модна пісня «Лада». Тоді я вів концерт — по пам’яті, бо програми не було. Якраз зламався підсилювач, і поки його лагодили, читаю гуморески. Після чергової режисер махає мені руками і пошепки підказує: пісня «Лада», «Лада!», мовляв, підсилювач відремонтовано. А мені почулось, що він каже: «лажа», і оголошую: «На цьому наш концерт із технічних причин закінчується...». Можна згадувати безліч різних приколів...

— Сім нот Івана Пустового — що це?

— ...Це безмежний, невичерпний світ музики, це настрій і високий душевний стан людини, яка слухає музику. Це її величність духовність нації! Це те, чим я займаюсь щоденно, 12 годин на добу... Це — нові пісні, аранжування, які я роблю і для пісень інших авторів, і для своїх.

Це музичні інструменти, які у мене є — сопілки, саксофон, акордеон, цимбали, труба, кларнет, ліра, козобас, бугай, зозулька, клавішні інструменти, і головне — музичні редактори у комп’ютері, завдяки яким я можу наживо все це прописувати і використовувати в аранжуваннях чи то пісень, чи музики до вистав... 

Наталія КАПУСТЯНСЬК

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

Tepespoowly on 09/06/2018 18:52:52
avatar
锘?a href="http://www.yeezy-zebra.us">yeezy zebra v2</a>
<a href="http://www.clarksshoesforwomen.us">clarks shoes for women</a>
<a href="http://www.beatswireless.us.com">beats wireless</a>
<a href="http://www.soccer-cleats.us.com">cheap soccer cleats</a>
<a href="http://www.pandoracharmsale.us">pandora charms sale</a>
<a href="http://www.underarmouroutletonline.us.com">under armour outlet online</a>
<a href="http://www.yeezybelugav2.us">adidas yeezy beluga</a>
<a href="http://www.pandorajewelry70offclearance.us.com">pandora charms sale clearance</a>
<a href="http://www.jordan11swinlike82.us.com">win like 82</a>
<a href="http://www.nikeclearance.us.com">nike clearance store</a>
<a href="http://www.jordan11red.us">jordan 11 red</a>
<a href="http://www.thenorthface-jackets.us">north face jackets</a>
<a href="http://www.curry-shoes.us">steph curry shoes</a>
<a href="http://www.kobe12shoes.us">kobe ad shoes</a>
<a href="http://www.goyard.us.org">goyard handbags</a>
<a href="http://www.airjordansretro11.us">air jordan retro 11</a>
<a href="http://www.supremehoodie.us">supreme hoodie</a>
<a href="http://www.kyrieirving-shoes.us">kyrie irving shoes</a>
<a href="http://www.pandorasjewelryofficialsite.us.com">pandora jewelry official site</a>
<a href="http://www.pandora-rings.us.com">pandora ring</a>
<a href="http://www.fakerolexwatches.us.com">replica rolex watches</a>
<a href="http://www.north-face-jackets.us.com">north face jackets clearance</a>
<a href="http://www.beats-headphones.us.com">beats wireless headphones</a>
<a href="http://www.cheapnfljerseysnfls.us.com">cheap nfl jerseys</a>
<a href="http://www.nike-factory.us.com">nike factory store</a>
<a href="http://www.canadagoosejacketoutlet.us">canada goose coats</a>
<a href="http://www.yeezysboost350-v2.us.com">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.yeezy350boost-v2.us">yeezy boost</a>
<a href="http://www.ultraboost-adidas.us.com">ultra boost 4.0</a>
<a href="http://www.wholesalenfljerseyscheapnfl.us.com">wholesale nfl jerseys</a>
<a href="http://www.nmd-r1.us.com">nmd adidas</a>
<a href="http://www.ralphlaurenfactorystore.us">ralph lauren factory store</a>
<a href="http://www.redjordan11.us.com">jordan 11 red</a>
<a href="http://www.kobebryant-shoes.us.com">kobe shoes</a>
<a href="http://www.nike-airvapormax.us">nike vapor max</a>
<a href="http://www.mbtshoes-clearance.us.com">mbt shoes</a>
<a href="http://www.jewelrypandoras.us.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.pandorabraceletscharms.us.com">pandora bracelets</a>
<a href="http://www.coachoutletclearances.us.com">coach outlet store</a>
<a href="http://www.jordan11-red.us.com">jordan 11 red</a>
<a href="http://www.pandorajewelrybracelet.us">pandora jewelry</a>
<a href="http://www.nike-outletonline.us.com">nike outlet</a>
<a href="http://www.coachhandbagsoutletstores.us.com">coach outlet store</a>
<a href="http://www.handbagsoutlet-michaelkors.us.com">michael kors outlet</a>
<a href="http://www.pandorasale.us.com">pandora sale</a>
<a href="http://www.pandorasjewelrys.us.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.cheapnike.us.com">cheap nike</a>
<a href="http://www.replica-rolex.us.com">replica rolex watches</a>
<a href="http://www.nike-airmax2018.us">air max 2018</a>
<a href="http://www.canadgoosesale.us.com">canada goose jackets</a>
<a href="http://www.moncleruk.org.uk">moncler</a>
<a href="http://www.adidas-outletonline.us.com">adidas shoes</a>
<a href="http://www.vapormax.us.org">vapormax flyknit</a>
<a href="http://www.converseoutletstores.us.com">converse outlet</a>
<a href="http://www.yeezy350.cz">yeezy boty</a>
<a href="http://www.vans-uk.org.uk">vans shoes</a>
<a href="http://www.fit-flops.us.org">fit flops</a>
<a href="http://www.katespade-handbag.us">kate spade purses</a>
<a href="http://www.timberlandoutletsito.com">timberland</a>
<a href="http://www.fenty-puma.us">puma shoes</a>
<a href="http://www.timberlandsbootsuk.org.uk">timberland boots</a>
<a href="http://www.monclerofficial.org.uk">moncler ukmoncler jackets</a>
<a href="http://www.moncleroutletonlinesito.com">moncler outlet</a>
<a href="http://www.louboutin-boots.us">louboutin shoes</a>
<a href="http://www.beats-headphones.org.uk">beats headphones</a>
<a href="http://www.birkenstock-outlet.us.org">birkenstocks</a>
<a href="http://www.yeezysv2.us">yeezy boost</a>
<a href="http://www.moncleritalia-sitoufficiale.com">moncler sito ufficiale</a>
<a href="http://www.timberland-femme.fr">timberland femme</a>
<a href="http://www.asicsrunning.us.com">asics shoes</a>
<a href="http://www.curry4.us.org">curry 4s</a>
<a href="http://www.nikeairmaxplus.us.com">nike air max plus</a>
<a href="http://www.nikeoutletstoresonline.us">nike outlet store</a>
<a href="http://www.offwhiteshoes.us">off white jordan</a>
<a href="http://www.vapormaxplus.us.com">vapormax plus</a>
<a href="http://www.converseoutlet.us">converse sneakers</a>
<a href="http://www.offwhitenike.us">off white nike</a>
<a href="http://www.yeezyshoesca.com">yeezy</a>
<a href="http://www.nikekd.us.com">kd 10</a>
<a href="http://www.chaussurestimberlandboots.fr">chaussures timberland</a>
<a href="http://www.cortezshoes.us">cortez shoes</a>
<a href="http://www.curry4shoes.com.co">curry 4 shoes</a>
<a href="http://www.airmax90boty.cz">nike air max</a>
<a href="http://www.adidas-yeezy.us.org">yeezy boost</a>
<a href="http://www.vans-sale.us">vans for sale</a>
<a href="http://www.yeezys-boost.us.com">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.vans-store.us.com">vans</a>
<a href="http://www.michaelkorscanada-outlets.ca">michael kors outlet</a>
<a href="http://www.airmax-plus.us.com">air max plus</a>
<a href="http://www.pumashoes.us.org">puma slides</a>
<a href="http://www.asicsgellyte.us">asics gel</a>
<a href="http://www.kyrie-3.us.com">kyrie 3</a>
<a href="http://www.louboutins-shoes.us.com">christian louboutin shoes</a>
<a href="http://www.gel-asics.fr">asics gel quantum</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2.us.org">yeezy shoes</a>
<a href="http://www.kate-spade-handbags.us.com">kate spade outlet</a>
<a href="http://www.balenciaga-triples.us">balenciaga shoes</a>
<a href="http://www.fitflopus.us.com">fitflop</a>
<a href="http://www.beatswirelessheadphones.org.uk">beats wireless headphones</a>
<a href="http://www.airmax97silver.us">air max 97</a>
<a href="http://www.pandora-jewelry-canada.ca">pandora charms</a>
<a href="http://www.airmax-boty.cz">boty nike</a>
<a href="http://www.poloralphlauren-france.fr">ralph lauren</a>
<a href="http://www.yeezyboty.cz">yeezy boty</a>
<a href="http://www.longchamps-pliage.fr">sac longchamp</a>
<a href="http://www.pandora--australia.com">pandora australia</a>
<a href="http://www.yeezysboost.fr">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.pandora-charms-it.com">pandora bracciali</a>
<a href="http://www.northface-uk.org.uk">north face jackets</a>
<a href="http://www.coachblackfridaydeals.us.com">coach black friday deals</a>
<a href="http://www.air-jordans.fr">jordan retro</a>
<a href="http://www.nikestores.fr">chaussure nike</a>
<a href="http://www.pandorasbijoux.fr">bijoux pandora</a>
<a href="http://www.michaelkorsblackfridaysale.us.com">michael kors black friday</a>
<a href="http://www.pandora-cz.com">pandora</a>
<a href="http://www.adidasyeezyit.com">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.nikeblackfridaydeals.us">nike black friday</a>
<a href="http://www.pandorabracelets.fr">pandora bijoux</a>
<a href="http://www.michaelkors-cybermonday.us">michael kors black friday</a>
<a href="http://www.canadagooseofficiel.fr">canada goose pas cher</a>
<a href="http://www.pandora-bijoux-soldes.fr">pandora soldes</a>
<a href="http://www.vapormaxnike.fr">vapormax nike</a>
<a href="http://www.super-dry.org.uk">super dry</a>
<a href="http://www.pandorajewelry.cz">pandora jewelry</a>
<a href="http://www.pandora-blackfriday.us.com">pandora jewelry black friday</a>
<a href="http://www.airmax-canada.ca">nike shoes</a>
<a href="http://www.uggbootsit.com">ugg italia online</a>
<a href="http://www.pandorablackfriday.us">pandora jewelry black friday</a>
<a href="http://www.doudounemoncler-soldes.fr">moncler</a>
<a href="http://www.airmax-97.fr">nike air max 97</a>
<a href="http://www.parka-canadagoose.fr">parka canada goose</a>
<a href="http://www.saclongchamps-soldes.fr">sac longchamps</a>
<a href="http://www.anellipandorait.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.airmax-97.de">nike air max</a>
<a href="http://www.pandorasitoufficialeit.com">pandora</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2.fr">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.northfaceblackfridaydeals.us">north face black friday deals</a>
<a href="http://www.airmax97-it.com">nike air</a>
<a href="http://www.nikeairmax97.fr">air max 97 pas cher</a>
<a href="http://www.nikeblackfriday.us.com">nike black friday deals</a>
<a href="http://www.nikeairvapor.cz">nike air vapor</a>
<a href="http://www.adidas-yeezy.cz">yeezy boty</a>
<a href="http://www.airmaxstoreit.com">nike air</a>
<a href="http://www.hoganscarpeonlineit.com">hogan</a>
<a href="http://www.australiapandorajewellery.com">pandora jewellery</a>
<a href="http://www.poloralphlauren-femme.fr">polo ralph lauren pas cher</a>
<a href="http://www.nike-shoes-au.com">nike air max</a>
<a href="http://www.pandora-bracciali.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.barbour-uk.org.uk">barbour uk</a>
<a href="http://www.airmaxshop-australia.com">nike shoes</a>
<a href="http://www.vapormax-flyknit.us.com">nike air vapormax</a>
<a href="http://www.jewelry-pandora.us.com">pandora cyber monday</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2s.fr">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.mbt-clearance.us">mbt shoes</a>
<a href="http://www.pandorasoldes-2018.fr">pandora bijoux</a>
<a href="http://www.curry4shoes.us">curry 3</a>
<a href="http://www.official-pandorajewelry.us.com">pandora jewelry</a>
<a href="http://www.pandoracharms-jewelry.us.com">pandora jewelry official</a>
<a href="http://www.fitflop-clearance.com">fitflop</a>
<a href="http://www.adidas-yeezy-boost.fr">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.air-vapormax.fr">nike vapor max</a>
<a href="http://www.longchampoutletstores.us">longchamp handbags</a>
<a href="http://www.adidas-eqt.us">adidas eqt</a>
<a href="http://www.vansshoes-outlet.us.com">vans outlet store</a>
<a href="http://www.beatsheadphoneswireless.us.com">beats headphones wireless</a>
<a href="http://www.vapormax-2018.fr">nike vapormax</a>
<a href="http://www.yeezyboosts350v2.us.com">yeezy boost</a>
<a href="http://www.jameshardenvol1.us.com">harden vol 1</a>
<a href="http://www.adidasyeezycz.com">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.yeezyboosts350.co.uk">yeezy</a>
<a href="http://www.louboutinoutletshoes.us">louboutin outlet</a>
<a href="http://www.longchamps-sacs.fr">longchamps</a>
<a href="http://www.airmaxs-2017.us.com">nike air max</a>
<a href="http://www.lebronshoes15.us">lebron soldier</a>
<a href="http://www.vapor-max.it">air max</a>
<a href="http://www.airmaxs2018.org">nike air max 2017</a>
<a href="http://www.pandorabijoux-soldes.fr">pandora bijoux</a>
<a href="http://www.vapormax-uk.com">air max 2017</a>
<a href="http://www.pandorajewelry70off.us">pandora charms</a>
<a href="http://www.lacoste-outlet.us">lacoste outlet stores</a>
<a href="http://www.jacketsoutletstore.us.com">north face outlet</a>
<a href="http://www.yeezysboost-350.us">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.yeezyboost-350.fr">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.adidas-ultra-boost.us.com">ultra boost uncaged</a>
<a href="http://www.yeezyboost350.cz">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.longchamps-sac.fr">longchamps sac</a>
<a href="http://www.yeezyboost350-v2s.us.com">yeezy boost</a>
<a href="http://www.yeezybluetint.us.com">blue tint yeezy</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2.it">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.max2018.us.com">air max 2017</a>
<a href="http://www.northfaceoutlet70off.us">north face outlet 70 off</a>
<a href="http://www.yeezyboost350-v2.fr">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.airmaxoutletstore.us.com">nike air max</a>
<a href="http://www.yeezybelugav2.us.com">yeezy beluga 2.0</a>
<a href="http://www.kyrieshoes4.us.com">kyrie 4</a>
<a href="http://www.air-max-2017.fr">air max 2017</a>
<a href="http://www.birkenstocksandalsoutlet.us">birkenstock sandals</a>
<a href="http://www.timberlandoutletstores.us">timberland outlet stores</a>
<a href="http://www.fitflopsshoessale.us.com">fitflops</a>
<a href="http://www.adidasyeezy.cz">yeezy boty</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Tepespoowly on 23/05/2018 08:22:41
avatar
锘?a href="http://www.coachhandbagsoutletstores.us.com">coach handbags</a>
<a href="http://www.jordan11swinlike82.us.com">air jordan 11 win like 82</a>
<a href="http://www.kobebryant-shoes.us.com">kobe shoes</a>
<a href="http://www.pandorasale.us.com">pandora charms sale clearance</a>
<a href="http://www.lebronshoes15.us.com">lebron 15</a>
<a href="http://www.birkenstockoutletsandals.us.com">birkenstock sandals</a>
<a href="http://www.pandorasjewelrys.us.com">pandora</a>
<a href="http://www.thenorthface-jackets.us">north face jackets</a>
<a href="http://www.vapormax-nike.us.com">air vapormax</a>
<a href="http://www.soccer-cleats.us.com">cheap soccer cleats</a>
<a href="http://www.louboutinoutletus.us.com">louboutin outlet</a>
<a href="http://www.kd10-shoes.us">kd 10</a>
<a href="http://www.yeezy350boost-v2.us">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.clarksshoesforwomen.us.com">clarks shoes for women</a>
<a href="http://www.valentino-shoes.us">valentino outlet</a>
<a href="http://www.supremehoodie.us">supreme hoodie</a>
<a href="http://www.pandorabraceletscharms.us.com">pandora bracelets</a>
<a href="http://www.ferragamoshoesoutlets.us.com">ferragamo</a>
<a href="http://www.airjordan11swinlike82.us">win like 82</a>
<a href="http://www.ultraboost.us.org">adidas ultra boost</a>
<a href="http://www.fakeyeezyboost.us.com">fake yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.kobe12shoes.us">kobe shoes</a>
<a href="http://www.pandora-rings.us.com">pandora rings official site</a>
<a href="http://www.bluetint.us">adidas yeezy blue tint</a>
<a href="http://www.barbourjacket.us.com">barbour jacket</a>
<a href="http://www.pandoras-jewelry.us.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.underarmourclearance.us">underarmour</a>
<a href="http://www.longchampbag.us">longchamp</a>
<a href="http://www.jimmychooshoessale.us">jimmy choo</a>
<a href="http://www.pandora-ring.us.com">pandora ring</a>
<a href="http://www.lacosteoutletstores.us">lacoste outlet stores</a>
<a href="http://www.bluetintyeezy.us.com">adidas yeezy blue tint</a>
<a href="http://www.pandorajewelry70offclearance.us.com">pandora bracelets clearance</a>
<a href="http://www.lacoste-poloshirts.us.com">lacoste outlet</a>
<a href="http://www.calvinklein-underwear.us">calvin klein underwear sale</a>
<a href="http://www.kd10s.us.com">kd 10</a>
<a href="http://www.replica-rolex.us.com">rolex replica</a>
<a href="http://www.pandorabraceletsclearance.us.com">pandora bracelets clearance</a>
<a href="http://www.nike-airvapormax.us">nike vapor max</a>
<a href="http://www.nikefactorystores.us.com">nike factory</a>
<a href="http://www.clarksshoesforwomen.us">clarks shoes for women</a>
<a href="http://www.pandora-necklace.us">pandora rings</a>
<a href="http://www.pandoraring.us.com">pandora ring</a>
<a href="http://www.jordans-retro.us.com">air jordan retro 11</a>
<a href="http://www.yeezysboost350-v2.us.com">yeezy boost 350 v2</a>
<a href="http://www.timberlandoutletstores.us.com">timberland shoes</a>
<a href="http://www.curry4s.us">curry 4 shoes</a>
<a href="http://www.timberlandshoes-outlet.us">timberland outlet</a>
<a href="http://www.mbt.us.org">mbt</a>
<a href="http://www.birkenstocks-outlet.us.com">birkenstock shoes</a>
<a href="http://www.balenciagasshoes.us.com">balenciaga shoes</a>
<a href="http://www.redbottom-heels.us">red bottom shoes</a>
<a href="http://www.louboutin-shoes.us.org">louboutin</a>
<a href="http://www.louboutinmens.us">louboutin mens</a>
<a href="http://www.gel-asics.fr">asics gel</a>
<a href="http://www.timberland-uk.org.uk">timberland boots</a>
<a href="http://www.birkenstocksandals-outlet.us.com">birkenstocks</a>
<a href="http://www.beatswirelessheadphones.org.uk">beats wireless</a>
<a href="http://www.asicsgelquantum.fr">asics gel</a>
<a href="http://www.chaussurestimberlandboots.fr">chaussures timberland</a>
<a href="http://www.airmax-plus.us.com">nike air max</a>
<a href="http://www.balenciaga-sneakers.us">balenciaga</a>
<a href="http://www.christian-louboutins.org.uk">christian louboutin</a>
<a href="http://www.pandoracharmsus.us">pandora charms sale clearance</a>
<a href="http://www.redbottomslouboutin.us">red bottom shoes</a>
<a href="http://www.airmax-2018.us.org">nike air max 2018</a>
<a href="http://www.asics-running.us">asics sneakers</a>
<a href="http://www.eccoshoesformen.us">ecco shoes for men</a>
<a href="http://www.vapormax.us.org">nike vapor max</a>
<a href="http://www.timberland-femme.fr">timberland</a>
<a href="http://www.yeezys-boost.us.com">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.asicsgellyte.us">asics gel</a>
<a href="http://www.asicsrunning.us.com">asics running shoes</a>
<a href="http://www.vapormax-flyknit.us">vapormax flyknit</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2.us.org">yeezy boost</a>
<a href="http://www.vapormaxplus.us">nike vapor max plus</a>
<a href="http://www.louboutin-boots.us">louboutin shoes</a>
<a href="http://www.redbottomsformen.us.com">red bottoms</a>
<a href="http://www.louboutins-shoes.org.uk">louboutin shoes</a>
<a href="http://www.vapor-max.us.org">nike air vapormax</a>
<a href="http://www.timberlandshoesuk.org.uk">timberland uk</a>
<a href="http://www.balenciaga-triples.us">balenciaga shoes</a>
<a href="http://www.christianlouboutinmensshoes.us.com">christian louboutin outlet</a>
<a href="http://www.boostyeezy.us">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.fit-flops.us.org">fit flops</a>
<a href="http://www.asics-gel.us.com">asics gel</a>
<a href="http://www.fitflopus.us.com">fitflops sale</a>
<a href="http://www.beats-headphones.org.uk">beats wireless</a>
<a href="http://www.birkenstock-outlet.us.org">birkenstock shoes</a>
<a href="http://www.nikeairmaxplus.us.com">nike air max</a>
<a href="http://www.louboutins-shoes.us.com">christian louboutin shoes</a>
<a href="http://www.timberland-shoes.us.org">timberland outlet</a>
<a href="http://www.airmax-plus.us">nike air max plus</a>
<a href="http://www.vapormax-2018.us.com">air vapormax</a>
<a href="http://www.redbottomsshoesforwomen.us">red bottom shoes for women</a>
<a href="http://www.vapormaxplus.us.com">nike vapor max plus</a>
<a href="http://www.birkenstocksshoes.us.com">birkenstock shoes</a>
<a href="http://www.adidas-yeezy.us.org">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.ecco.us.org">ecco</a>
<a href="http://www.timberland-outletstores.us.com">timberland outlet store</a>
<a href="http://www.nikeairmax97.fr">air max 97 pas cher</a>
<a href="http://www.airmaxshop-australia.com">nike</a>
<a href="http://www.pandora-jewelry-canada.ca">pandora</a>
<a href="http://www.pandora-bracciali.com">pandora</a>
<a href="http://www.pandorasitoufficialeit.com">pandora sito ufficiale</a>
<a href="http://www.barbourjacketsuk.org.uk">barbour uk</a>
<a href="http://www.barbour-uk.org.uk">barbour uk</a>
<a href="http://www.skechers-shoes.org.uk">skechers uk</a>
<a href="http://www.nike-shoes-au.com">nike air max</a>
<a href="http://www.airmax-boty.cz">nike</a>
<a href="http://www.nike-vapormax.fr">nike vapormax</a>
<a href="http://www.pandorajewelry.cz">pandora jewelry</a>
<a href="http://www.michaelkors-sacs.fr">michael kors sacs</a>
<a href="http://www.canadagooseofficiel.fr">canada goose</a>
<a href="http://www.coachcybermonday.us">coach black friday deals</a>
<a href="http://www.yeezyboty.cz">yeezy boty</a>
<a href="http://www.nike-stores.de">nike schuhe</a>
<a href="http://www.adidas-yeezys.de">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.doudounecanadagoosesoldes.fr">canada goose pas cher</a>
<a href="http://www.nike-shoes-ca.com">nike canada</a>
<a href="http://www.louboutinhommechaussures.fr">louboutin</a>
<a href="http://www.poloralphlauren-femme.fr">ralph lauren</a>
<a href="http://www.pandora-soldes2018.fr">pandora bijoux</a>
<a href="http://www.pandorabracelets.fr">pandora bijoux</a>
<a href="http://www.jordan11s.fr">jordan 11</a>
<a href="http://www.adidasyeezyit.com">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.nike-vapormax.cz">nike air vapor</a>
<a href="http://www.adidasyeezys.fr">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2.fr">yeezy boost</a>
<a href="http://www.airmax97.org.uk">nike air max 97</a>
<a href="http://www.airmax-97.de">nike air max 97</a>
<a href="http://www.vapormaxnike.fr">nike vapormax</a>
<a href="http://www.adidasyeezy.org.uk">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.yeezy-it.com">yeezy boost</a>
<a href="http://www.bracelets-pandora.fr">bracelet pandora</a>
<a href="http://www.airmax-97.fr">nike air max 97</a>
<a href="http://www.airmaxstoreit.com">nike store</a>
<a href="http://www.pandora-cz.com">pandora</a>
<a href="http://www.pandorablackfriday.us">pandora jewelry black friday</a>
<a href="http://www.superdry-uk.org.uk">superdry uk</a>
<a href="http://www.northface-uk.org.uk">the north face</a>
<a href="http://www.vapormax-flyknit.fr">vapor max</a>
<a href="http://www.pandora-blackfriday.us.com">pandora black friday sale</a>
<a href="http://www.louboutin-chaussure.fr">louboutin pas cher</a>
<a href="http://www.air-jordans.fr">air jordan 11</a>
<a href="http://www.doudounemoncler-soldes.fr">doudoune moncler</a>
<a href="http://www.skechers-uk.org.uk">skechers shoes</a>
<a href="http://www.pandora-bijoux-soldes.fr">bracelet pandora</a>
<a href="http://www.michaelkors-cybermonday.us">michael kors cyber monday</a>
<a href="http://www.australiapandorajewellery.com">pandora charms</a>
<a href="http://www.fitflop-clearance.com">fitflop shoes</a>
<a href="http://www.yeezyboost-350.cz">yeezy</a>
<a href="http://www.yeezyboost350v2s.fr">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.air-max2017.cz">air max 2017</a>
<a href="http://www.yeezy-350.us">yeezy shoes</a>
<a href="http://www.kobeshoes12.us">kobe 11</a>
<a href="http://www.kyrie4shoes.org">kyrie shoes</a>
<a href="http://www.birkenstockshoes-outlet.us.com">birkenstock sandals</a>
<a href="http://www.yeezyboost350-v2.it">adidas yeezy boost</a>
<a href="http://www.beatsheadphoneswireless.us.com">beats headphones wireless</a>
<a href="http://www.air-maxcz.com">nike vapor max</a>
<a href="http://www.longchamphandbagsoutlets.us.com">longchamp outlet store</a>
<a href="http://www.pandora-charms.it">pandora sito ufficiale</a>
<a href="http://www.goyardbags.us.com">goyard wallet</a>
<a href="http://www.pandora--bijoux.fr">pandora soldes</a>
<a href="http://www.curry4s.us.com">curry 3</a>
<a href="http://www.anelli-pandora.it">pandora gioielli</a>
<a href="http://www.adidasyeezycz.com">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.fitflopsshoessale.us.com">fitflops</a>
<a href="http://www.louboutinoutletshoes.us">christian louboutin shoes</a>
<a href="http://www.kyrieshoes4.us.com">kyrie 3 shoes</a>
<a href="http://www.longchamps-sacs.fr">sac longchamps</a>
<a href="http://www.longchamps-sac.fr">sac longchamp</a>
<a href="http://www.lebron-15.org">lebron soldier</a>
<a href="http://www.jameshardenvol1.us.com">harden vol 1</a>
<a href="http://www.yeezyboost350sv2.us.com">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.kd10shoes.us">kd 9</a>
<a href="http://www.lacoste-outlet.us">lacoste outlet</a>
<a href="http://www.vapormax2018.us.com">vapormax</a>
<a href="http://www.adidasyeezy.cz">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.adidas-yeezyboost.cz">yeezy boost</a>
<a href="http://www.vapor-max.us.com">nike vapormax</a>
<a href="http://www.nikeairhuarache.us.com">huarache shoes</a>
<a href="http://www.pandorajewelryoff.us">pandora charms</a>
<a href="http://www.airmax-2017.fr">air max 2017</a>
<a href="http://www.yeezyboost350.cz">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.adidas-eqt.us">adidas eqt support</a>
<a href="http://www.pandorabracciali.it">pandora sito ufficiale</a>
<a href="http://www.airmax2018-uk.com">vapormax</a>
<a href="http://www.air-vapormax.fr">nike air vapormax</a>
<a href="http://www.bijouxpandorasoldes.fr">pandora soldes</a>
<a href="http://www.vapor-max.co.uk">vapormax flyknit</a>
<a href="http://www.yeezyboost.cz">adidas yeezy</a>
<a href="http://www.vapormaxflyknit.us.com">nike vapor max flyknit</a>
<a href="http://www.hyperdunk2017.org">hyperdunk</a>
<a href="http://www.official-pandorajewelry.us.com">pandora jewelry</a>
<a href="http://www.airmaxs2018.us.com">vapormax</a>
<a href="http://www.redbottoms-shoes.us.com">red bottom shoes</a>
<a href="http://www.yeezyboosts350.co.uk">yeezy boost 350</a>
<a href="http://www.vapormax-uk.com">nike vapormax</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Zapatillas Yeezy Adidas on 01/08/2017 22:30:00
avatar
The Nike Air VaporMax has been a hit among sneakerheads since the silhouette first debuted in early 2017. Since then, the Swoosh has released several iterations of the shoes, and even collaborated with high-end brand Comme Des Garcons for a special limited edition silhouette.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: