Поділіться задоволенням від читання!

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | Поділіться задоволенням від читання!
image

Вже за кілька днів відбудеться найбільша книжкова подія року в Україні. Форум видавців у Львові, на який зберуться понад 700 авторів, перекладачів, ілюстраторів та всі найкращі українські видавництва, пропонує більше тисячі подій.
Форум видавців – це книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль, який запрошує поціновувачів літератури кожного вересня, починаючи з 1994 року. Організатор заходу ГО «Форум видавців» турбується про те, щоб дні фестивалю справді стали насиченими та незабутніми. З 13 до 17 вересня культурна столиця України стане, в першу чергу, столицею літературною, а цьогорічний, 24-ий Форум видавців у Львові, фокусна тема якого – «Точка творення», і справді буде точкою творення нових хвиль захоплення українськими книгами.
З року в рік креативна команда готує для гостей Форуму особливі теми дискусії, зустрічі та акції. Так буде і цьогоріч. Без уваги не залишиться жоден читач – від наймолодшого до найстаршого.
Саме для заохочення зрілих любителів літератури з усієї України на Форумі видавців вже вшосте проведуть благодійну акцію «Третій вік: задоволення від читання». Організатори зазначають, що акція спрямована як на те, щоб залучати старше покоління до читання нової української книги, так і на те, щоб створити прихильне ставлення до найстарших читачів Форуму.
Для того, щоб події Форуму запам’яталися лише як приємне, організатори шукають активних молодих волонтерів, які допоможуть старшим гостям почуватися комфортно у бурхливому вирі літературного життя.
Літні шанувальники літератури зможуть відвідувати презентації та зустрічі безкоштовно (достатньо пенсійного посвідчення) і взяти участь у створеному саме для них конкурсі. Їм пропонують поговорити про головне на фестивалі – книгу. Учасникам конкурсу треба написати оповідання чи есе про особливу книжку або подію, яка пов’язана з книгами, або розповісти, що цікавого затаїлося на їхніх книжкових полицях.
Старання конкурсантів оцінить журі й обере кількох переможців. Членами журі є літературознавець Андрій Дрозда, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, програмна директорка Літературного фестивалю Софія Челяк, президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль, директор наукової бібліотеки ЛНУ ім. Франка Василь Кметь, координаторки акції Вікторія Асадча і Ярослава Яковлєва.
П’ятьох авторів найцікавіших текстів запросять на фестиваль до Львова та нагородять на гала-концерті. Проживання, харчування, події фестивалю, а головне – нові знайомства та непідробні емоції обіцяють подарувати тим, хто готовий розповісти про місце книги у своєму житті.
Учасниками цього конкурсу можуть бути читачі, яким виповнилося 60 років і які мають можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 14 по 16 вересня. До конкурсу приймаються тексти обсягом не більше трьох сторінок, набрані на комп’ютері або надруковані на друкарській машинці.
Конкурсні роботи (з вказанням імені, прізвища, віку та номера мобільного чи стаціонарного телефону учасника) потрібно було надіслати до 1 вересня на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua або звичайним листом на поштову адресу: а/с 6644, Львів, 79005. У темі електронного листа чи на конверті слід зробити помітку «Моя книжкова полиця».
Марта БАРАНЕЦЬКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

cheap pandora sale on 12/10/2017 01:22:37
avatar
pandora charms can be combined with beautiful necklaces and bracelets to create a unique look for; pandora jewelry Online shopping from a great selection at Jewellery Store. pandora bracelets <a href="http://www.abcid.co.uk/"> Pandora Jewellery</a> ,Shop our selection of engagement rings, wedding rings, diamonds, gemstones,metals and more.
Thumbs Up Thumbs Down
0
cheap pandora charms on 13/09/2017 21:37:56
avatar
pandora Signature pandora necklace ; Find the perfect pandora necklace and choose from a range of silver and two-toned necklaces for women. cheap pandora charms With beautiful and detailed designs, Explore our stunning range of pandora necklaces.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: