Делікатес під ногами

Home | ЦІКАВО | Люди та речі | Делікатес під ногами
image

Більшість із нас упевнена, що трюфелі — це заморський делікатес. А от і ні. Виявляється, в Україні є трюфельні плантації, й вітчизняні гурмани можуть дозволяти собі вишукані страви з додаванням «золотого» гриба. Просто не всі грибники знають, який він, отой трюфель. Та й відшукати його непросто.
Фермер із Вінниччини Олександр Джига, мабуть, єдиний в Україні вирощує трюфелі. Більше того, закликає відроджувати стародавні рецепти з трюфелями і стверджує, що колись саме Україна була чи не найбільшим постачальником цієї продукції до Франції.
— Ми навіть не здогадуємось, які скарби ростуть у нас під ногами, — стверджує Олександр. — Чорний, оленячий, червоний та білий трюфелі можна знайти мало не в кожному лісі. Навіть узимку. Ці гриби ростуть у корінні дерев. А ще їхня особливість у тому, що на них «поселяється» стародавній, відомий у китайській медицині гриб кордицепс. Він коштує від 10 тисяч доларів!
Вінницький фермер вирощує трюфелі у дубовому лісі. Вaртість виробництвa не з дешевих і потребує знaчних зaтрaт чaсу, але бізнес прибутковий.
— Я хочу популяризувати цей делікатес, — каже фермер. — Зараз співпрацюємо з італійцями та іспанцями. Хто хоче знайти плантації на Вінниччині, може звертатися до мене — я допоможу їх виявити. До речі, давніх трюфельних плантацій на Вінниччині чимало. Гриби невибагливі й добре ростуть у корінні горіха.
Олена ГОРБУНЬ,
Вінницька область

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Replica Adidas NMD City Sock on 09/07/2018 00:17:53
avatar
The militarized Air Force 1 features an all-burgundy upper, with suede arriving on the toebox and midfoot while the heel and collar are constructed of a durable canvas and feature two burgundy zippers for an easy on/off design.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: