НОВИЙ РЕКОРД НОМІНАЦІЙ НА «ЗОЛОТУ МАЛИНУ» — 14

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | НОВИЙ РЕКОРД НОМІНАЦІЙ НА «ЗОЛОТУ МАЛИНУ» — 14
image

Лауреатів 33–ї антипремії «Золота малина» цього року вперше назвуть 1 квітня — в День дурня (тоді як досі «малини» роздавали напередодні «Оскарів»). Однак організатори ганебної відзнаки вирішили все ж не надто відриватися від головної «оскарівської» церемонії і оголосили принаймні номінантів «Анти–Оскара».
Судячи з усього, головним невдахою стане 45–річний актор Адам Сендлер. Принаймні наразі він побив рекорд за кількістю номінацій на «Золоту малину» — 14. Критики визнали провальною його роботу у фільмах «Прикинься моєю дружиною», «Бакі Ларсон: Народжений бути зіркою» і «Такі різні близнюки» («Джек і Джил»), де Адам зіграв як чоловіка, так і жінку. Відтак Сендлер проходить як претендент на ганебні пластикові статуетки в категоріях «найгірший актор», «найгірша актриса», «представник найгіршого дуету», продюсер, сценарист та учасник акторського ансамблю. Раніше антирекорд за номінаціями належав Едді Мерфі.
Комедія режисера Денніса Дугана «Такі різні близнюки» отримала дванадцять номінацій із десяти (!) можливих. Тобто фільм фігурує по двічі у двох ганебних категоріях. І це при тому, що в прокаті картина зібрала понад $142 млн. (бюджет — $79 млн.).
Серед інших номінантів на антипремію — фільми «Старий Новий рік», «Трансформери–3», «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1»; актори першого плану Ніколас Кейдж, Расселл Бренд, Тейлор Лотнер, Нік Свардсон; акторки Мартін Лоуренс, Сара Джесіка Паркер, Крістен Стюарт і навіть екс–кандидатка в президенти США Сара Пейлін (фільм «Непереможний»).
За ролі другого плану насміхаються зокрема над Кеті Холмс та Ніколь Кідман («Прикинься моєю дружиною»).

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

Ancicten on 28/12/2017 13:34:42
avatar
Давно искал эту информацию<a href=http://agrolinepro.ru/tobacco-equipment>,</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
svetaposmott on 30/05/2017 00:32:30
avatar
Бутик отель рядом с кремлем <a href=http://kadashihotel.com/service/>Отель в центре Москвы</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Alicesmott on 21/04/2017 09:58:03
avatar
Отель рядом с Красной Площадью
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: