Вілл Сміт власноруч підстриг сина

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Вілл Сміт власноруч підстриг сина

Актор Вілл Сміт опублікував пост на Facebook, де було два знімка з результатом трансформації волосся 18-річного Джейдена. На такі зміни син знаменитого актора пішов заради нової ролі.
"Підготували Джейдена до першого дня зйомок у фільмі" Життя за рік "(Life in a Year) ... може мені варто було використовувати ножиці?", - прокоментував фотографії Сміт.
Також Вілл Сміт вирішив подивитися, чи підійде йому самому така зачіска:
Не тільки дреди зникли з голови Джейдена, але і його фарбування в блонд. Фанат розповів, що бачив актора на знімальному майданчику в Торонто з новою стрижкою і натуральним кольором волосся.
Романтична драма "Життя за рік" розповість про кохання 17-річного хлопця і його дівчини, яка дізнається про смертельний діагноз. Його подрузі залишається жити приблизно рік, тому він вирішує допомогти коханій прожити рік, що залишився яскравіше, ніж все попередня її життя. Головну роль зіграє син Сміта, а його напарницею стала 24-річна топ-модель і актриса Кара Делевінь.
Зйомки картини почалися тільки на днях в Торонто. Авторами сценарію стали Джеффрі Аддісс і Вілл Меттьюс. Точна дата виходу фільму на широкі екрани поки невідома.

Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

308497-117 on 18/04/2017 04:06:02
avatar
Supportive strength gear has grown in popularity in the last few years, and weightlifting shoes experienced an especially big spike in visibility
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: