Екс-наречена Ді Капріо Бар Рафаелі народила другу дитину

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Екс-наречена Ді Капріо Бар Рафаелі народила другу дитину
image

«Подружка Леонардо Ді Капріо» — це в Голлівуді майже як «подружка Джеймса Бонда»: в кожній серії нова, але статус лишається на все життя.
Не оминула ця доля і відому ізраїльську супермодель  Бар Рафаелі, яка свого часу три роки зустрічалася з красунчиком Лео і навіть була заручена з Ді Капріо.
Проте це «діла давно минулих днів». У 2012 році Бар познайомилася з директором компанії Neto ME Holdings Ltd Аді Езрою, і в 2015-му пара відгуляла романтичне весілля в долині гори Кармель в Ізраїлі.
А вже влітку 2016-го Бар та Аді тішилися новонародженою донечкою Лів.
І, схоже, бути мамою Рафаелі сподобалося. Бо днями прес-секретар медичного центру Тель-Авіва повідомив, що у родині Езри з’явилася ще одна донечка.
Новонароджену вирішили назвати Ель. Мама та донька почуваються добре, тож уже вчора вони поїхали знайомити з крихіткою інших членів родини.
А тим часом Леонардо Ді Капріо продовжує змінювати подружок, як рукавички. Днями його помітили в Нью-Йорку в компанії моделі Аліни Байкової.
Папараці одразу ж вирахували, що дівчина родом із Кривого Рогу, а нині робить успішну модельну кар’єру в Китаї, Франції, США та інших країнах.
І хоча про романтичні стосунки між Лео та Аліною говорити рано, все може бути. Принаймні вона абсолютно вписується в образ «подружки Лео»: білявка, тонка, довгонога, ще й модель. Скільки таких було біля найзатятішого холостяка Голлівуду!..

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: