Українка Сніжана Танчук зірвала овації на конкурсі Miss Grand International 2017

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Українка Сніжана Танчук зірвала овації на конкурсі Miss Grand International 2017
image

Різноманітні конкурси краси давно вже стали не лише прибутковим бізнесом, а й дієвим інструментом для вирішення соціальних проблем.
Зокрема, конкурс Miss Grand International, який входить до трійки найпрестижніших світових конкурсів краси, своїм гаслом обрав слова «Зупинимо війну і насильство!» і втілює в життя власну антивоєнну програму.
Не дивно, що емоційний виступ володарки титулу «Королева України 2017» львів’янки Сніжани Танчук у фіналі конкурсу Miss Grand International 2017, який відбувся цими вихідними у В’єтнамі, на курортному острові Фукок, викликав у глядачів величезний резонанс.
«У моїй країні четвертий рік iде війна! Для України це жахливий час! Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Не минає й дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! І зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: «Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова «війна», — заявила красуня, і зал оваціями стоячи зустрів її слова.
У підсумку Сніжана Танчук потрапила до десятки найгарніших дівчат планети, лишивши позаду конкуренток із Росії, Бразилії, Австралії та Китаю, які мали непогані позиції.
Не в останню чергу — завдяки своїй промові. А корону переможниці приміряла Марія Хосе Лора з Перу. Загалом же у конкурсі взяли участь 77 красунь із різних країн світу.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: