Помічниця Трампа затьмарила його вишукану дружину

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Помічниця Трампа затьмарила його вишукану дружину
image

Закінчився прощальний банкет на честь Дональда Трампа, який шостого листопада давав прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. Цього разу головною зіркою вечора стала не Меланія Трамп. Першу леді і всіх інших затьмарила 29-річна Хоуп Хікс, помічниця Трампа і директор з комунікацій Білого дому.
Для званого вечора дівчина вибрала жіночу версію смокінга (жіночий брючний костюм зі смокінгом, Le Smoking, придумав Ів Сен-Лоран в 1966 році), і цей образ підкорив як гостей прийому, так і інтернет-користувачів.
Як тільки фотографії Хоуп розлетілися по мережі, люди тут же почали обговорювати, як чудово виглядає помічниця американського президента і як на її тлі тьмяніє перша леді. По-перше, всім сподобалося, як смокінг сидить на Хоуп, по-друге, образ визнали дотепним: надівши костюм в чоловічому стилі, дівчина, думають в мережі, пожартувала над маскулинністю самого Трампа і висміяла йогоскусистські висловлювання.
Цей образ схожий на кадр із серіалу "Пліткарка" (Gossip Girl) на зорі своєї модельної кар'єри дівчина знялася для книги The It Girl, спін-офф оригінальної літературної версії.
Хоуп повинна частіше виходити в світ і радувати своїх шанувальників яскравими образами. Правда, світське життя дівчині, яка кинула модельні терени заради блискучої кар'єри в PR, тепер не дуже цікаве.
Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: