Бейонсе заборонила продавати назване на її честь пиво

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Бейонсе заборонила продавати назване на її честь пиво
image

Фанати — дивні люди, і прояви їхньої любові можуть бути дуже несподіваними.
Так американська поп-діва Бейонсе з подивом дізналася, що бруклінська пивоварня Lineup Brewing випустила новий сорт пива, назва якого перегукується з її іменем.
Хмільний напій отримав назву Bieryonce (тут використана гра слів, оскільки bіer по-англійськи — це і є пиво), однак співачка не оцінила такого жесту доброї волі і через суд добилася заборони на його продаж.
Власниця пивоварні Катаріна Мартинез зазначила, що ідея назвати пиво на честь Бейонсе з’явилася у неї після того, як вона не потрапила на концерт співачки.
«Вона мене надихає, адже я теж латиноамериканка і в мене свій бізнес. Шкода, звичайно, що вона не оцінила це як комплімент, але, принаймні, це було цікаво», — заявила вона.
Хоча усе це більше скидається на рекламний трюк, адже це не перша спроба пані Катаріни заробити на чужій славі: до цього Lineup Brewing випускала пиво «Під тиском» на честь відомого хіта Девіда Боуї та Фреді Меркюрі та «Notorious» — на честь репера The Notorious B.I.G., вбитого у березні 1997 року.
Також підприємлива пивоварка присвятила новий сорт хмільного напою кожному зі своїх колишніх бойфрендів.
Не лишилася вона без зиску і нині. Адже перша партія пива Bieryonce таки надійшла до супермаркетів, і тепер, після заборони, воно має шалену популярність.
Утім, це пиво і надалі можна буде скуштувати, але вже під іншою назвою — недовго думаючи власниця пивоварні вирішила назвати його власним іменем, Katarina.
І запевнила, що вона все одно лишається фанаткою Бейонсе. Без  сумніву, після такої реклами його важко буде не помітити на поличці.

Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Mud Rat 500 on 02/03/2018 21:42:39
avatar
The unlikely trend kicked off when Balenciaga, the Spanish fashion house favored by the street style set, debuted its purposefully hideous "Triple S" sneaker back in early 2016.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: