MELOVIN презентував кліп на пісню Under The Ladder

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | MELOVIN презентував кліп на пісню Under The Ladder
image

Представник України на "Євробаченні" MELOVIN презентував свій кліп на пісню Under The Ladder, з якою виступить на європейському конкурсі.
Продюсером і ініціатором зйомок кліпу виступила Катерина Мала. Режисером - Тарас Голубков. А головну роль зіграла Topmodel of the World 2017, ведуча авторської програми "Культурна дипломатія" на каналі "Прямий", а також президент благодійного фонду "Розвиток обдарованих дітей" Юлія Гершун.
"Ця відеоробота - розповідь про боротьбу з самим собою, зі спокусами і труднощами, які заважають йти до успіху, - розповідає режисер кліпу Тарас Голубков. - У кліпі у нас і вітер, який намагається збити героя з ніг, і спокусниця, роль якої виконує чарівна Юлія Гершун, і, звичайно ж, всепоглинаючий вогонь. В якому MELOVIN згорає, і відроджується з попелу вже зовсім іншою людиною ".
Горить MELOVIN в кліпі в прямому сенсі. Для реалістичності картинки руки артисту дійсно підпалювали - правда, зі спеціальним захистом.
"У якийсь момент мені навіть здалося, що вона не спрацювала, - згадує MELOVIN. - І руки дійсно почали горіти. А все тому, що до кінця зйомок ми вже мало що розуміли. Але, благо, шкіра в порядку, а кадр вийшов приголомшливим, результатом я дуже задоволений ".
Гаряче було і Юлії Гершун, голову якої прикрашала корона з палаючих свічок. Але топ-модель мужньо витримала зйомки небезпечних сцен і допрацювала, незважаючи на гарячий віск на волоссі.
"Якщо зазвичай носити корону - завдання приємна, то в разі, коли вона на тобі горить, це дуже страшно, - сміється Юлія. - Але що поробиш. MELOVIN стежив за зйомкою кожної моєї сцени, переживав, щоб все було добре. Взагалі, ми намагалися підтримувати один одного, так як було багато технічних складнощів. та й фізичних - незважаючи на вогонь, в павільйоні було дуже холодно. Але воля до перемоги і боротьба за кращий результат для країни нас дуже згуртували ".
10 травня MELOVIN вийде на сцену "Євробачення-2018", щоб представити Україну європейській публіці на півфіналі конкурсу.

Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: