Ілон Маск хоче створити сервіс для боротьби з фейками у ЗМІ

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Ілон Маск хоче створити сервіс для боротьби з фейками у ЗМІ
image

Американський підприємець Ілон Маск оголосив про намір створити сервіс для боротьби з фальшивими повідомленнями в засобах масової інформації.
 
Про це засновник компаній Tesla та SpaceX написав увечері 23 травня в мережі «Твіттер». За його словами, ресурс буде називатися російським словом Pravda.
 
Сервіс дозволить користувачам оцінювати правдивість статей у пресі і складати рейтинг довіри до журналістів.
 
«Проблема в тому, що журналісти перебувають під постійним тиском, аби отримати якомога більше кліків, заробити гроші на рекламі, щоб не бути звільненими», — пояснив Маск.
 
Підприємець зазначив, що сайт буде захищений від ботів, щоб запобігти поширенню дезінформації. Маск має фінансові можливості для цього проекту, оскільки часопис «Форбс» оцінює його статки в 19 мільярдів доларів.
 
На Заході Росію звинувачують в організації кампаній дезінформації з різних дражливих тем. Зокрема, голова британської служби безпеки МІ5 Ендрю Паркер 14 травня заявив, що Росія ризикує стати «ізольованим вигнанцем» через діяльність, якою вона намагається підірвати європейські демократії і спроби посіяти сумніви на Заході через «туман брехні».

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost 350 V2 Replica on 08/07/2018 23:55:57
avatar
We have put together a selection showcasing some of the best sneaker photos we came across on Instagram to help you live out your footwear dreams vicariously through these lucky users.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: