«Рабиня Ізаура» Луселію Сантус заспівала українською в Харкові

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | «Рабиня Ізаура» Луселію Сантус заспівала українською в Харкові
image

Не встиг відомий телеведучий і заодно мандрівник Дмитро Комаров повернутися на Батьківщину, провівши три небезпечні, але надзвичайно цікаві місяці у Бразилії, як тут-таки вирушив у промо-тур «Бразилія-2018» по Україні.
На своїх творчих вечорах автор програми «Світ навиворіт» розповідає своїм прихильникам про небезпечні відвідини фавел у Ріо-де-Жанейро, підступні води Амазонки, знайомство з дикими племенами і не менш дикими хижаками в непролазних хащах джунглів.
Творчі вечори Комарова зможуть відвідати жителі Києва, Дніпра, Чернівців, Ужгорода та Одеси. А от харків’яни вже змогли дізнатися про деякі цікавинки майбутніх випусків програми. До того ж, вони стали ще й свідками головного сюрпризу, який приготував їм Дмитро, а саме — запросив на свої вечори зірку бразильського серіалу «Рабиня Ізаура» Луселію Сантус, яка вперше відвідала Східну Європу і, відповідно, Україну.
Подія, можна сказати, знакова, адже саме 30 років тому і саме в жовтні глядачі Європи вперше побачили цей серіал, який полонив серце не одної домогосподарки, а все населення колишнього Радянського Союзу почало називати свої убогі дачні володіння фазендами — невідомим на той час, але таким чарівним словом.
 Та яке ж захоплення викликало те, як Дмитро на пару з Луселією заспівали «Червону руту». Актриса поводилась абсолютно не зірково, а напрочуд скромно і водночас із неабияким гумором — розповіла, що український борщ їй сподобався набагато більше, ніж бразильський (направду, в Бразилії проживає чимало українців). А ще їй дуже сподобалися наша природа і люди.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: