Час змін: гороскоп на 2019 рік для всіх знаків Зодіаку

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Час змін: гороскоп на 2019 рік для всіх знаків Зодіаку
image

Астрологи склали гороскоп на 2019 рік, за допомогою якого ви дізнаєтеся про майбутні події та зможете уникнути небезпечних моментів.

Астрологи стверджують, що в 2019 році багато хто зможе виправити старі помилки й змінити своє життя на краще. Більш детально про те, що очікує на представників різних знаків Зодіаку, ви зможете дізнатися з нашого гороскопу.

ОВЕН
Найбільш сприятливий період очікується на початку року. У цей час посилений Марс подарує масу нових можливостей та несподіваних подій, які зможуть змінити життя Овнів на краще. Але вже із середини лютого покровитель ослабне в сузір'ї Тільця: вплив цього Знаку може згубно позначитися на енергетиці вогняних Овнів й знизити їхню продуктивність. Щоб зберігати енергію та гарний настрій, до кінця року представникам цього сузір'я варто використовувати додаткові джерела сил. Астрологи запевняють, що в 2019 році завзятість та цілеспрямованість допоможуть Овнам домогтися успіху, укріпити свої позиції та знайти вирішення старих проблем.
ТІЛЕЦЬ
У першій половині року Тільцям доведеться вирішувати старі проблеми. Цей час стане напруженим, але витрачені нерви й енергія варті результату. Нестабільна енергетика Місяця буде постійно змінюватися, тому в деякі дні Тільці можуть відчувати занепад життєвих сил, невпевненість у собі. У травні заступник Меркурій перейде у посилену позицію. З цього моменту Тільці зможуть відчути спокій і гармонію. Фінансові проблеми відійдуть на задній план і дадуть знати про себе лише в грудні 2019 року. Проте астрологи акцентують увагу й на посиленій Венері, яка допоможе Тільцям знайти другу половинку або зміцнити поточні стосунки.
БЛИЗНЮКИ
У перші місяці 2019 року глобальних змін не очікується. У цей час Близнюкам рекомендується будувати плани на майбутнє, шукати нові можливості й замислюватися про те, як змінити своє життя та стати успішнішим. Пошуки нової роботи пройдуть вдало, особливо для тих, хто бажає знайти своє справжнє призначення. Друга половина року стане насиченою у плані роботи та фінансів. Заступник Меркурій сприятиме досягненню поставлених цілей та допоможе позбутися грошових проблем. В особистій сфері астрологи не прогнозують глобальних змін, однак Близнюки, які бажають знайти кохання, все ж зможуть познайомитися з людиною, з якою побачать спільне майбутнє. Перейти на серйозніший рівень стосунків вдасться впевненим у собі Близнюкам.
РАК
У 2019 році на Раків чекає низка змін. Можливостей для покращення якості життя стане більше, тому є всі шанси, що саме в цьому році Раки зможуть реалізувати себе і досягти заслуженого успіху. Астрологи радять не боятися змін й налаштуватися на позитивну хвилю вже на початку року. Вплив Місяця може спровокувати низку неприємних моментів, але впоратися з ними буде нескладно. Під впливом Юпітера помітно підвищиться впевненість й працездатність Раків, але не варто присвячувати весь час роботі та справам, бо й особиста сфера життя може потребувати уваги.
ЛЕВ
Вдале розташування зірок і планет посприяють зовнішнім змінам і духовному зростанню. Протягом дванадцяти місяців може змінитися багато чого, починаючи від роботи й закінчуючи світоглядом. Леви зможуть змінити пріоритети вже в березні 2019 року. У цей період Сонце стане сильнішим, а вплив покровителя допоможе знайти силу і впевненість. Грандіозних успіхів досягнуть ті, хто не боїться змін і рухається до своєї мети, незважаючи на труднощі. Під впливом Юпітера представники Знаку Лева зможуть завести корисні знайомства, знайти друзів або знайти другу половинку. Кінець року стане емоційним часом. У цей період можна знайти нові джерела натхнення, розвинути таланти й підбити підсумки минулих місяців.

ДІВА
2019 рік вимагатиме від Дев підвищеної активності на роботі, у справах і побуті. Необхідно докласти трохи більше зусиль, щоб досягти поставлених цілей, і плоди старань стануть помітні вже в середині року. Навесні заступник Меркурій стане сильним, і Діви зможуть отримати нові знання, розвинути корисні навички, а також застосувати отриману інформацію на практиці. У 2019 році астрологи радять ретельно обдумувати кожну свою дію. Будь-який неправильний крок може зруйнувати все, щоб було досягнуто важкою працею. Часу на виправлення помилок не буде, тому у важких ситуаціях варто покладатися на інтуїцію, а ось прислухатися до порад оточення  потрібно лише в крайньому разі.
ТЕРЕЗИ
2019 рік наповнять яскраві події та дивовижні можливості, але не варто братися за все й одразу, інакше можна зазнати поразки у всіх починаннях. З 26 березня по 19 квітня Венера буде посилена, тому в цей час на Терезів чекають несподівані романтичні пригоди, які можуть призвести до серйозних стосунків. Сатурн допоможе добитися успіхів у роботі. 2019 році стане успішним для впевнених у собі Терезів, які не бояться ризиків і самостійно долають будь-які перешкоди. У кінці року успіху досягнуть ті, хто йшов до своїх цілей протягом усіх попередніх місяців.
СКОРПІОН
Початок року сприятливий для нових починань та позитивних змін. У цей час Скорпіони отримають енергетичну підтримку Марса і завдяки цьому зможуть змінити своє життя. Зима — це вдалий час для пошуку нової роботи, підвищення за посадою, зміни місця проживання, укладення договорів й ділових знайомств. Будь-які зміни дозволять Скорпіонам розширити горизонти, просунутися до бажаних цілей і знайти нові джерела заробітку. В особистому житті астрологи прогнозують труднощі. Вплив Венери може зруйнувати поточні стосунки й підштовхнути Скорпіонів до необдуманих вчинків, про які доведеться пошкодувати згодом. Пошуки нового кохання не увінчаються успіхом, а знайомства в протилежною статтю призведуть до низки швидкоплинних романів.
СТРІЛЕЦЬ
У 2019 році Стрільцям варто піти на ризик й спробувати себе в нових сферах діяльності. Пошуки справжнього призначення стануть успішними, однак для досягнення бажаного потрібен час. Покровитель Сонце допоможе Стрільцям оговтатися від негативних подій минулого й знову відчути ґрунт під ногами. Ймовірно, представники цього сузір'я зможуть знайти причини своїх невдач і залишать їх у минулому. Велику частину часу варто присвятити самоаналізу й активним діям, щоб знайти нові шляхи до своїх цілей і стати щасливішими.
КОЗЕРІГ
Позитивний вплив Сатурна допоможе Козерогам працювати наполегливіше, а підйом життєвої енергії стане помітним вже на початку 2019 року. З перших місяців необхідно приступити до нових починань і націлитися на реалізацію намічених планів. Гороскоп обіцяє Козерогам кардинальні зміни, які позначаться буквально на всіх сферах життя. Везіння буде в тих, хто не ховається від нових можливостей і сміливо йде на ризик. У середині року можуть виникнути перешкоди, подолавши які Козероги зможуть змінити життя на краще. Події прийдешнього року можуть виснажити енергетичний запас, тому у грудні варто вирушити в довгоочікувану відпустку.
ВОДОЛІЙ
Протягом року у Водоліїв можуть з'явитися геніальні ідеї, які знайдуть втілення в реальному житті. Завдяки впливу Сатурна представники цього сузір'я зможуть досягти поставлених цілей та просунутися кар'єрними сходами. Багато хто зможе усвідомити старі помилки й знайти їхнє вирішення, після чого життя Водоліїв стане відкритим для позитивних змін. У майбутні місяці покровитель Нептун буде залишатися у посиленій позиції. Завдяки його впливу Водолії зможуть завести знайомство з впливовими людьми і знайти надійного ділового партнера для запуску власного проекту.
РИБИ
Астрологи радять Рибам побороти свої страхи, бо в 2019 році вони стануть головною перешкодою на шляху до успіху й позитивних змін. Не варто розповідати про свої плани, оскільки навіть у колі близьких людей можуть знайтися заздрісники, які захочуть втрутитися в особисті справи Риб. Сатурн чинитиме сильний позитивний вплив на енергетику, тому Рибам вдасться завершити почате й приступити до нових справ. Весняний час наповниться романтичними подіями. Завдяки впливу Венери представники цього сузір'я зможуть знайти кохання або перевести стосунки на новий рівень.


Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: