Грошовий гороскоп на 2019 рік: хто стане багатим, а кому доведеться економити

Home | ЦІКАВО | Розмаїття | Грошовий гороскоп на 2019 рік: хто стане багатим, а кому доведеться економити
image

Фінансовий гороскоп на 2019 рік підкаже, яким знакам зодіаку пощастить із грішми, хто розбагатіє в наступаючому Новому році, а кому доведеться тугіше затягнути пасок, щоб уникнути боргів і впоратися з фінансовими проблемами.
Новий 2019 рік прийде під знаком Жовтої Земляний Свині. Як відомо, ощадлива і розважлива Свиня - непоганий рахівник, фінансист і касир в одній особі. Навіть символ наступаючого 2019 року часто зображують у вигляді свинки-скарбнички. І це багато в чому відповідає правді. А тому фінанси і гроші - головна сфера впливу символу 2019 року.
Яким же буде фінансовий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіаку? Читайте в нашому прогнозі.

ОВЕН
Тим Овнам, які готові проявити працьовитість і завзятість у 2019 році, символ року надасть можливість кар'єрного зльоту, а значить, і фінансового успіху. Тому в наступаючому році вам не доведеться економити з будь-якого приводу.

ТЕЛЕЦЬ
У 2019 році цілеспрямованим Тельцям можна не хвилюватися з приводу грошей. Свиня надасть вам можливість добре заробити, тому що оцінить ваше прагнення фінансової незалежності і стабільності. Зростання вашого благополуччя зміцнить стосунки у родині.

БЛИЗНЮКИ
На Близнюків у рік Свині чекає підвищення зарплати. Цей фактор стане чудовим стимулом для чергового витка прояви творчості та розкриття талантів. Приємний момент полягає ще й в тому, що це буде далеко не єдине джерело ваших доходів у 2019 році.

РАК
Представникам знаку Рак доведеться готуватися до непростого у фінансовому сенсі періоду. Постарайтеся частіше прислухатися до власної інтуїції, щоб визначити найвигідніший для себе напрямок діяльності. Туди і варто рухатися.

ЛЕВ
Левам у рік Свині господиня року нічого не спустить з рук просто так, за все доведеться платити. А тому, щоб заробити зайву копійку, вам потрібно буде постійно доводити свою спроможність. А ще цінна порада: не смітіть даремно грошима.

ДІВА
На Дів, на жаль, чекає непростий рік, коли їх всіляко недооцінюватимуть. При цьому часто будуть виникати ситуації, коли ви зробите на мільйон, а вам заплатять копійки. Відстояти свої інтереси у вас вийде не відразу, але господиня року все-таки проявить поблажливість.

ТЕРЕЗИ
У Терезів витрати в 2019 році дивним чином відповідатимуть прибуткам, які вони зможуть отримати. Ви не будете бідувати, але і жити на широку ногу не вийде. Грошей на всі запити вам вистачатиме якраз впритул.

СКОРПІОН
Якщо Скорпіони захочуть, вони можуть і зірку з неба дістати, а не те, що отримати пристойні дивіденди. Головне - крім теорії і мудрих міркувань докласти хоч якісь зусилля для досягнення своєї мети. А Свиня вас в цьому підтримає.

СТРІЛЕЦЬ
У Стрільців у рік Свині мало що зміниться в фінансовій сфері. Все рівно і стабільно. Якщо прибуток є, він нікуди не дінеться, але якщо грошей немає - значить, немає. Щоб отримати високі гонорари, вам доведеться серйозно попітніти. Остерігайтеся крадіжок.

КОЗЕРІГ
У Козерогів у 2019 році відкриються додаткові джерела фінансування. Відчуття грошей у руках може так приємно схвилювати вас, що захочеться їх кудись вкласти або зробити серйозні покупки для дому та сім'ї. Можливо, купити саме дім.

ВОДОЛІЙ
У Водоліїв у рік Свині спостерігатиметься ситуація, коли все, що вони зароблять, практично відразу і спустять. При всьому вашому бажанні накопичити якусь серйозну суму не вийде. Але не хвилюйтеся, у важку хвилину друзі не залишать вас без грошей.

РИБИ
У представників знаку Риби в 2019 році намічається сприятливий фінансовий період. Вам на все вистачатиме, і навіть якусь суму ви зможете спонсорувати на користь більш нужденних людей - друзів або родичів.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: