«БРОНЗОВИЙ» СТРИБОК ІГОРЯ РАДИВІЛОВА

Home | ЦІКАВО | Спорт | «БРОНЗОВИЙ» СТРИБОК ІГОРЯ РАДИВІЛОВА
image

Нарешті прийшло свято і на вулицю української спортивної гімнастики! У понеділок, 6 серпня, бронзову медаль Олімпіади в Лондоні завоював Ігор Радивілов  - в опорному стрибку.
Українським гімнастам у столиці Великої Британії відверто не щастило. Вже було завоювали наші чоловіки “бронзу” в командних змаганнях, але судді, підвищивши після протесту японців одному з їхніх гімнастів оцінку, перемістили українців на четверте місце. Четвертим став в особистому багатоборстві і українець Микола Куксенков. Йому судді також не сприяли... І ось нарешті - “бронза” Ігоря Радивілова. Молодець! Українець в опор¬ному одержав від суддів 16,316 бала. “Золото” на цьому гімнастичному приладі здобув кореєць Янг Халк Сіон (16,533), а “срібло” у росіянина Дениса Аблязіна (16,399 бала).
Медаль Радивілова стала восьмою українською нагородою на Олімпіаді. І першою чоловічою - решту сім медалей завоювали наші жінки. Віримо, що наші козаки, натхненні прикладом Радивілова, підтягнуться і принаймні не відстануть від своїх спортивних подруг. Зреш¬тою, попереду на Олімпіаді фінали в боксі, у яких, сподіваємося, виступлять відразу кілька українців. І обов’язково натовчуть суперникам пики!

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

InsstJum on 25/04/2017 07:46:46
avatar
Интернет магазин инструмента для строительных и ремонтных работ и материалов необходимых для этого инструмента Stoyin.ru - высшее качество по дешевым ценам. В наличии шлифовальные ленты, буры, бурильные коронки, скобы для степлера, принадлежности к станкам, пики для отбойного молотка, отверточные насадки, диски, и многое другое. Дешевая, а при большом заказе бесплатная доставка или самовывоз со склада (уточняйте у оператора) филиалы в России, Украине, Беларуси, Казахстана. У нас исключительно фирменный и надежный инструмент с гарантией, ждем Ваших звонков.
https://stroitelnyyinstrument.satom.ru/ - Магазин строительного инструмента
Thumbs Up Thumbs Down
0
InstrJum on 14/04/2017 16:27:49
avatar
Отрезные круги
Шлифовальные ленты
Буры
Цепи пильные
Патроны для дрелей
Бурильные коронки
Скобы для степлера
Сверла
Шлифовальные шкурки
Принадлежности к станкам
Пильные полотна
Пики для отбойного молотка
Отверточные насадки
Пилки для лобзика
Thumbs Up Thumbs Down
0
Adidas X Football Boots on 11/10/2016 01:54:14
avatar
Skilful, direct, imposing and powerful, Knowles was very much a crowd favourite. He could just as easily take defenders on with subtlety as he could barge through them as if they weren’t even there.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: