ЩО ПОВИННО БУТИ У РУКАХ СПРАВЖНЬОЇ ЛЕДІ – КЕРМО ЧИ КАСТРУЛЯ?

Home | ЦІКАВО | За кермом | ЩО ПОВИННО БУТИ У РУКАХ СПРАВЖНЬОЇ ЛЕДІ – КЕРМО ЧИ КАСТРУЛЯ?
image

Ледь вимовивши це питання, чітко уявляю відповідь усіх чоловіків світу «Звичайно, каструля!» Намагатися довести їм протилежне – марна справа. Та ми з вами, любі дівчата, точно знаємо, що вже давно вклинилися в усі галузі життя, в які здавна вхід жінкам був заборонений.
Не розумію, чому чоловікам питання жінки на дорозі завдає стільки клопоту? Адже, за статистикою, саме жінки є більш сконцентрованими та уважними під час керування авто. Мати з дитиною у машині в усьому світі визнана найбезпечнішим водієм! Можливо, таке світове визнання і викликає у протилежної статі ревниве ставлення до словосполучення «жінка і автомобіль?» А, можливо, ревнощі з іншого приводу, такого як «жінка плюс автомобіль мінус чоловік?» І вони цього бояться? Очевидний факт того, що кожна леді, обираючи авто, обирає собі супутника по життю. Тож, він повинен бути надійним, безпечним та зовні привабливим.
Навіть світові гіганти машинобудування, давно зрозумівши, що водіїв-жінок стає дедалі більше, розпочали створення моделей спеціально для жінок, спростувавши судження чоловіків про те, що автомобіль створений лише для чоловічої статі. Дівчата, для кого ж тоді, як не для нас з’явилися ці різнокольорові красені? Взагалі, колір — один з головних критеріїв вибору автівки для леді. Червоний, помаранчевий, жовтий, фіолетовий, світло-зелений… Чоловіки нехай їздять на чорних, білих та сірих, а ми створені для керування нашими кольоровими веселками.
З появою авто, життя жінки набуло нового темпу. Відомо, що у наших геніальних голівках може «генеруватися» одразу декілька завдань. Саме завдяки нашому нестандартному жіночому мисленню та автомобілю, ми спроможні втілити в життя численні щоденні плани, ідеї по роботі, по догляду за будинком, за дитиною, за чоловіком, а найголовніше, приділити увагу найкращій людині у світі – собі.
Завдяки автомобілям ми набули більшої самостійності, незалежності, впевненості, але разом з цим і більшої відповідальності та стриманості. Нам слід завжди пам’ятати, що ми, в першу чергу, жінки. А жінка не повинна перевтомлюватися. І для уникнення перевтоми, у неї повинен бути власний транспортний засіб.
Леді, купуючи автівку, намагайтеся користуватися нею не час від часу, а постійно. Вона ж наш помічник у плануванні та раціональному використанні дорогоцінного часу, якого майже завжди ні на що не вистачає.
Ставтеся до чоловіків, яким не подобаються жінки на дорогах, з розумінням. З розумінням того, що нам потрібно завжди бути гарними, розумними, доглянутими, впевненими, і тоді вони зрозуміють, що з нами безпечно і навіть цікаво.
Та все ж, незважаючи ні на що, іноді навіть автоледі повинна бути пасажиром коханого чоловіка. Дозволяйте дбати про себе. Будьте іноді слабкими, тобто робіть вигляд слабкої жінки, у нас це непогано виходить.
Беззаперечно, сучасна жінка не повинна забувати значення слова «кухня», але вивчивши нові слова: «автомобіль», «світлофор», «коробка передач» — вона полегшила більшість життєвих процесів, в тому числі і побутових. Невже наші кохані ніколи не второпають, якого спрощення набуло наше нелегке жіноче життя, в якому з’явився такий помічник, як автомобіль?
Виявляється, все набагато простіше. Просто для чоловіків природнім є відчуття конкуренції, тому сприймати інформацію про те, що хтось може бути на рівні з ними, вони просто не здатні. Ніхто не збирається конкурувати за першість на дорозі. Все і так зрозуміло, правда, дівчата? Та, незважаючи ні на що, ми все їм пробачаємо, бо знаємо, що чоловіки думають одне, мають на увазі інше, а чинять по-третьому.
Як говорить одна моя знайома: «А у мене лише одна перешкода справа — це мій чоловік на пасажирському сидінні!»
Отже, відповідаючи на питання нашої теми: «Що повинно бути у руках справжньої леді — кермо чи каструля?», — відповім так: «Справжня леді з легкістю втримає у руках і кермо своєї автівки, і каструлю смачної страви для коханого! Тим більше, якщо у неї автоматизована коробка передач».
І пам’ятайте, дівчата, що справжня леді не лише носить гарні сукні, справжня леді спокійно і з гідністю сприймає удари долі, по мірі сил допомагає тим, кого любить, і не скаржиться, навіть якщо здається, що сил уже немає…
Іван ГОРИЦВІТ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (7 posted):

Kontakt Grill Test on 17/01/2019 03:33:37
avatar
i am for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot. I hope to present something back and help others such as you helped me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
directv packages on 22/09/2016 04:33:55
avatar
If we look in to the road accidents data and such crimes related with driving we can see a large percentage is with man. Woman always do safe driving. They are very careful when they drive about their and others live when compared with men.
Thumbs Up Thumbs Down
0
private investigators rate on 14/06/2016 10:13:08
avatar
Your style of writing a blog, at first I thought it’s going to be boring, but it’s not. Great Going, keep up the good work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
hungry shark cheats on 23/03/2016 12:33:28
avatar
Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts, lots of great information and inspiration, both of which I need, thanks to offer such a helpful information here.
Thumbs Up Thumbs Down
0
sports lighting on 04/01/2016 21:36:20
avatar
The rapid growth of online shopping for the LED lighting industry sales channels provide a new possibility. Therefore, exploring the road of LED lighting industry, e-commerce is very important.
Thumbs Up Thumbs Down
0
sports lighting on 04/01/2016 21:35:48
avatar
The rapid growth of online shopping for the LED lighting industry sales channels provide a new possibility. Therefore, exploring the road of LED lighting industry, e-commerce is very important.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Element iPhone 6 plus case on 11/02/2015 11:44:07
avatar
If you’ve been thinking about jailbreaking your phone or tablet, you’ll want to avoid iOS 8.1.3 for the same reasons. By staying on iOS 8.1.2 or below, you’ll have access to the jailbreak should you want to use it in the future.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 7 | displaying: 1 - 7

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: