НАЙБЕЗПЕЧНІШІ АВТО 2012 РОКУ

Home | ЦІКАВО | За кермом | НАЙБЕЗПЕЧНІШІ АВТО 2012 РОКУ

Звівши докупи результати краш-тестів та дослідивши технічні характеристики різних авто, видання Forbes з’ясувало, в якому з них водій та пасажири перебувають у найбільшій безпеці в випадку аварії та, головне, мають більше шансів її уникнути.
На сьогоднішній день саме в ДТП гине найбільше людей віком від 3 до 34 років, пише Forbes.
Згідно з нещодавно проведеним опитуванням, 65% користувачів вважають безпеку основним критерієм під час вибору автомобілю. Із жінок-респондентів таку відповідь дали 74%.
Некомерційна організація «Страховий інститут безпеки дорожнього руху» (IIHS) нещодавно представила свій список «Top Safety Picks», до якого увійшли 69 легкових автомобілів, 38 позашляховиків та 3 пікапи.
На жаль, краш-тести проходили лише автівки, що мають найвищі цифрі продажів. Натомість спорткари, екзотичні моделі та седани представницького класу як то Audi A8, BMW 7 Series, Lexus LS та Mercedes-Benz S-Class експерти IIHS не оцінювали.
Із загального списку найбезпечніших авт «Top Safety Picks» видання відібрало ті, чия ціна, принаймні в базовій комплектації, не перевищує 50 тисяч доларів.
Audi A6
Оновлений седан гарний зовні, комфортабельний всередині, а в плані безпеки може похвалитися такими «хай-тековими» фішками як система контролю мертвих зон, система попередження про виїзд за межі смуги руху, попередження про небезпеку зіткнення, а також система нічного бачення.
Високі оцінки авто здобуло в краш-тестах із фронтальним та боковим зіткненням, ударом ззаду та перекиданням.
BMW 5 Series
Певно, найспортивніший із седанів середнього розміру, BMW 5 Series, було визнано одним із найбезпечніших автівок 2012-го року. Окрім високих оцінок по краш-тестах, автомобілеві не бракує функцій активної безпеки.
BMW як то адаптивні передні фари, а також системи моніторингу мертвих зон, попередження про виїзд за межі смуги руху, попередження про небезпеку зіткнення, нічного бачення та відеомонітор side/top-view.
Infiniti EX 35
П’ятимісний кроссовер не лишить байдужим любителя ґаджетів та хай-теку. В Infiniti EX 35 є адаптивні передні фари, системи моніторингу мертвих зон, попередження про виїзд за межі смуги руху, попередження про небезпеку зіткнення та відеомонітор side/top-view.
Infiniti M37/M56
Флагман-седан Infiniti тішить око шикарною зовнішністю, дає відчути задоволення від керування та допомагає водієві уникнути ДТП за допомогою адаптивних передніх фар, систем моніторингу мертвих зон, попередження про небезпеку зіткнення та про виїзд за межі смуги руху.
Mercedes-Benz E-Class
IIHS рекомендує як седан, так і купе Mercedes-Benz E-Class. Окрім адаптивних передніх фар, систем моніторингу мертвих зон, нічного бачення, попередження про небезпеку зіткнення та про виїзд за межі смуги руху, ці авто мають задні бокові подушки безпеки. Допоміжна система Attention Assist спостерігатиме за діями водія та попередить, якщо зауважить його втому чи сонливість.
Mercedes-Benz M-Class
Оновлений кроссовер так само має систему Attention Assist, систему моніторингу мертвих зон, попередження про небезпеку зіткнення та про виїзд за межі смуги руху.
Volvo S60
Коли йдеться про безпеку, стильний седан виправдовує репутацію бренду, маючи адаптивні передні фари, систему моніторингу мертвих зон, систему City Safety та виявлення пішоходів Pedestrian Detection, попередження зіткнень та попередження про виїзд за межі смуги руху.
Driver Alert Control пильнує, щоб водій не втомлювався й не відволікався.
Volvo S80
Найбільший седан у парку Volvo також обладнаний системами Driver Alert Control, City Safety, Pedestrian Detection, попередження зіткнень та попередження про виїзд за межі смуги руху.
Volvo XC60
П’ятимісний кроссовер дбає про безпеку водія та пасажирів за допомогою систем Driver Alert Control, City Safety, Pedestrian Detection. Також має системи попередження зіткнень, попередження про виїзд за межі смуги руху, систему моніторингу мертвих зон та адаптивні передні фари.
Іван ГОРИЦВІТ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

gym lighting on 04/01/2016 21:38:11
avatar
Almost covers has any category of home needs, so, for emerging LED Enterprise for, through electric commercial set brand, has became has LED electric commercial development of must trend.
Thumbs Up Thumbs Down
0
MCM Galaxy Note 3 Cases on 10/02/2015 12:42:54
avatar
Samsung wants to flood the tablet market in 2015 with a various range of models, sizes, strengths and price ranges. The company also wants to include names that make it easier for users to remember and distinguish.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: