Президент України привітав канадський народ зі 150-річчям Канади

Home | ПЛАНЕТА | СВІТ | Президент України привітав канадський народ зі 150-річчям Канади
image

Президент Петро Порошенко надіслав вітання Прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо з нагоди 150-річчя Канади.
«Від імені Українського народу і від себе особисто щиро вітаю Вас і весь канадський народ зі 150-річчям Канади. Ми пишаємося тим, що можемо розділити святкову мить цієї визначної дати, зокрема згадуючи внесок українців у творення ідентичності та культурної різноманітності канадського народу, враховуючи, що перші українці поселилися на канадській землі 125 років тому», - наголосив Петро Порошенко.
Глава Української держави нагадав, що українські канадці – чи-то Пилип Коновал, лицар Хреста Вікторії за участь у битві під Хіллом, чи Ярослав Рудницький, один з найбільш визначних поборників канадської політики мультикультуралізму – завжди присвячували свої досягнення зміцненню фундаменту Канади – демократично сильної, економічно процвітаючої та культурно гармонійної.
«У той час як ми поділяємо глибокі історичні коріння та родинні зв'язки, я радий, що особливе партнерство між нашими країнами та щирість дружби між нашими народами також підкріплені рішучою відданістю свободі та демократії, а також непереборним прагненням жити у Вільному світі», - йдеться у привітанні.
Петро Порошенко висловив щиру подяку за особисту відданість очільника канадського Уряду і тверду позицію Канади щодо суверенітету і територіальній цілісності України. «Україна завжди відчуває всебічну підтримку з боку Вашої країни – недавніми прикладами чого є підписання Угоди про співпрацю в оборонній сфері чи Угоди про вільну торгівлю», - зазначив він. 
Президент також зауважив, що минулорічна зустріч з Прем’єр-міністром Канади продемонструвала великий невикористаний потенціал для поглиблення партнерських відносин між нашими країнами, що опирається на неухильну відданість спільним цінностям та ідеалам. «Працюючи разом та далі руйнуючи бар'єри між нашими народами, ми зможемо досягти нових звершень у всіх сферах двостороннього співробітництва»,- переконаний Глава держави.
Петро Порошенко побажав Джастіну Трюдо доброго здоров'я та успіхів у майбутніх зусиллях, а також миру та процвітання народу Канади.
Президент також надіслав привітання з нагоди 150-річчя Канади Генерал-губернатору Канади Девіду Джонстону.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

Cheap Yeezys on 23/05/2018 22:50:20
avatar
a darkened stage with a spotlight illuminating from underneath him. He rocked a maroon velour suit and the -to-be-released Adidas Yeezy 750 Boosts.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Replica Yeezy on 23/05/2018 22:49:07
avatar
the shop's owner has claimed he registered the Yeezy trademark back in 2013 and is not worried about the legalities of its copyright. There's a shop in China that sells Yeezy shoes but Kayne West and Adidas didn't open it
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fake Yeezy Boost 350 For Sale on 13/09/2017 23:15:45
avatar
When sneakers (not clothes) steal this year’s NYFW headlines after nearly two decades of gaining momentum worldwide, it’s hard not to feel like we’re on the verge of something bigger.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: