Українці Фінляндії вшанували роковини Голодомору

Home | ПЛАНЕТА | СВІТ | Українці Фінляндії вшанували роковини Голодомору
image

Минулими вихідними в Гельсінкі у рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору відбулася прем'єра вистави "Зерносховище" Українського театру Фінляндії, скайп-конференція з автором п’єси Наталією Ворожбит та відкриття виставки, присвяченої роковинам Голодомору.
"Заходи до Дня пам'яті, що пройшли у Посольстві України, зворушили до сліз… Наш театр з кожним творчим кроком стає все сильніше і артистичніше. А грати таке, ох, як важко. Спасибі всім нашим акторам і режисерові. Дякую автору Наталії Ворожбит за скайп-конференцію! І як завжди - низький уклін Посольству за гостинність і підтримку", - сказала активістка української громади Ольга Антсут.
Також у храмі Святого Генріха у Гельсінкі відбулася панахида за жертвами голодоморів в Україні.
П’єса "Зерносховище" відомого драматурга і сценариста Наталії Ворожбит була написана на замовлення Королівського Шекспірівського театру, де і була поставлена вперше. Дія розгортається на тлі трагедії Голодомору 1932-1933 рр., зображено, як радянська влада з гарного українського села за кілька років зробила фактично цвинтар, з церкви – зерносховище, в якому загнивало зерно, поїдене мишами.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Blue Tint Replica on 17/02/2018 21:53:01
avatar
There are some distinguishable design aesthetics between [Nike signature] lines that you can tell if you are in the business, but to the public, a lot of the shoes could easily be someone else’s shoe
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: