Cенат Австралії ухвалив заяву з нагоди 85-ої річниці Голодомору

Home | ПЛАНЕТА | СВІТ | Cенат Австралії ухвалив заяву з нагоди 85-ої річниці Голодомору
image

Верхня палата австралійського парламенту прийняла заяву до 85-ої річниці Голодомору 1932-33 років в Україні.
Про це повідомила автор документу сенатор Катріна Білик на своїй сторінці в Facebook.
"Сьогодні моя заява з нагоди 85-ої річниці Голодомору 1932-33 років в Україні знайшла схвалення сенату", - відмітила вона.
У заяві австралійський сенат засудив дії сталінського режиму, спрямовані на знищення національних, культурних і релігійних прав українців, а також нагадав, що в результаті свідомих дій цього режиму в 1932-33 роках майже 7 млн українців померли від голоду.
Крім того, Сенат визнав важливість того, щоб пам'ятати про ці страшні події, щоб запобігти таким злочинам проти людства в майбутньому. Сенат закликав ушанувати пам'ять тих, хто загинув під час Голодомору, а також засвідчити свою повагу і підтримку австралійським українцям, які пережили цю страшну трагедію і розповіли про неї.
"Приєднатися до українського співтовариства Австралії і світової спільноти у вшановуванні цих трагічних подій у рамках кампанії "Україна - пам'ятає, світ - визнає", - говориться в заяві.
Союз українських організацій Австралії і посольство України в Австралії привітали прийняття цієї заяви і подякували сенатору Білик за підняття такого важливого для українців всього світу питання в стінах австралійського сенату.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezys UK on 04/02/2018 23:21:58
avatar
As noted by the Instagram account @KendallJennerCloset, Kendall donned the white-and-orange sneakers with leggings, a hoodie, and Vetements coat (which she used to shield her face from photographers).
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: