Молились, щоб більше не було сиріт

Home | ДУХОВНІСТЬ | Молились, щоб більше не було сиріт
image

В Києві у неділю, 9 листопада, на Михайлівській площі відбулась Всеукраїнська молитва за сиріт за участі всіх християнських конфесій. До акції долучились Президент України Петро Порошенко та його дружина Марина, яка випустила в небо білого голуба як знак миру та злагоди.
Організатором заходу виступив Альянс «Україна без сиріт» за підтримки Президента України, Міжнародним благодійним фондом УГКЦ Карітас України разом з Відділом соціального служіння УПЦ Київського патріархату та іншими організаціями.
«Взагалі ми не лише молимось, я й працюємо. Це перш за все харитативна діяльність – 24 будинки для дітей сімейного типу і ми працюємо, щоб їхня кількість зростала. Також опікуємось дитячими садочками, працюємо з державними інтернатами від Чернігова до Ужгорода. Такі акції, як сьогодні, мають давати поштовх до щоденних молитов за дітей-сиріт. Було б дуже сумно, якби ці молитви лунали лише раз на рік», – розповів представник РКЦ о. Віктор Симон.
За його словами, в Австрії нараховуються близько 4-5 тисяч сімей без дітей. При цьому за рік з’являється 100-200 сиріт, тому шанс отримати дитину досить малий. А в Україні є близько 100 тисяч сиріт при 5 000 родин, які були б готові їх взяти. Тому картина представлена наявно у цифрах.
Окрім того, до молитви долучились Патріарх Філарет, Предстоятель УПЦ Київського Патріархату, Блаженніший Любомир (Гузар) – архиєпископ-емерит УГКЦ, єпископ та вікарій Київської єпархії Іларіон (УПЦ (МП)), представники Вірменської Церкви, протестантського руху, Римо-Католицької Церкви тощо.
Всі разом вони зачитали молитви та сказали напутні слова щодо проблеми сирітства в Україні. Найбільше побажання кожного священика – аби сирітство зникло в Україні як явище, щоб кожен мав прихисток та близьких.
«Сироти – це не лише ті, хто залишився без батьків чи близьких. Це ще й ті, хто не відчувають любові, хто лишається сам-на-сам із собою. Важливо, щоб кожен пам’ятав про цих людей і молився за них Богу. І тоді ми зможемо спільно подолати цю проблему», - підкреслив Блаженніший Любомир (Гузар).
Про потребу опіки над сиротами сказав і Патріарх Філарет, який відкрив спільну молитву: «Ми маємо дбати про дітей-сиріт, вкласти добро у їхні душі. А для того, щоб вкласти добро, ми мусимо все робити тільки з любов’ю. Тому будемо робити добро дітям, особливо дітям-сиротам».
Молитва завершилась спільною молитви кількасот гостей на Михайлівській площі. Всі зачитали слова молитви разом з дружиною президента Мариною Порошенко, яка ще й випустила білого голуба в небо на знак миру та єднання. Після цього дітлахи випустили у небо жовто-блакитні кульки та змогли насолодитись співом дитячого хору.

Сторінку підготував Іван ДМИТІВ


Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (44 posted):

FIFA 18 PS4 for Sale at Christmas Day on 09/01/2018 05:16:16
avatar
How wonderful a blog can be, who could have imagined. Thanks to the author.
Thumbs Up Thumbs Down
0
brian holm lawyer san diego on 26/12/2017 07:28:29
avatar
This blog thoroughly steps far from every one of those nonexclusive and symbolizes what elegantly composed genuinely resembles.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
This blog has left its gathering of spectators completely enchanted.
Thumbs Up Thumbs Down
0
firebird car cover on 22/08/2017 15:53:38
avatar
Writing a blog is a bit of craftsmanship and the essayist has without a doubt aced this aptitude.
Thumbs Up Thumbs Down
0
free tour stockholm on 29/07/2017 05:31:40
avatar
Me and my companions have completely appreciated this blog.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
دانلود قسمت 11 یازدهم سریال عاشقانه رایگان, دانلود رایگان سریال عاشقانه, دانلود سریال جدید عاشقانه ایرانی دانلود سریال عاشقانه با لینک مستقیم, دانلود فیلم های جدید و برتر, دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم
Thumbs Up Thumbs Down
0
electric dog fence 2 collars on 06/04/2017 07:36:08
avatar
This is really fantastic blog that many visitors like me feel happy to read these posts
Thumbs Up Thumbs Down
0
feminine pieces on 28/02/2017 11:07:43
avatar
Guys you did great work. I’m very pleased to say that these are wonderful articles and blogs. Thanks for this.
Thumbs Up Thumbs Down
0
crosstour car covers on 26/02/2017 05:56:51
avatar
The online loans for Centrelink customers Auѕtrаlіа іѕ fаmоuѕ fоr the reliability аnd quick ѕеrvісеѕ.
Thumbs Up Thumbs Down
0
web 2.0 backlinks on 19/11/2016 12:36:08
avatar
i see you got really extraordinarily profitable subjects ,Everything is outstandingly open and clear brightening of issues.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 next total: 44 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: