Молились, щоб більше не було сиріт

Home | ДУХОВНІСТЬ | Молились, щоб більше не було сиріт
image

В Києві у неділю, 9 листопада, на Михайлівській площі відбулась Всеукраїнська молитва за сиріт за участі всіх християнських конфесій. До акції долучились Президент України Петро Порошенко та його дружина Марина, яка випустила в небо білого голуба як знак миру та злагоди.
Організатором заходу виступив Альянс «Україна без сиріт» за підтримки Президента України, Міжнародним благодійним фондом УГКЦ Карітас України разом з Відділом соціального служіння УПЦ Київського патріархату та іншими організаціями.
«Взагалі ми не лише молимось, я й працюємо. Це перш за все харитативна діяльність – 24 будинки для дітей сімейного типу і ми працюємо, щоб їхня кількість зростала. Також опікуємось дитячими садочками, працюємо з державними інтернатами від Чернігова до Ужгорода. Такі акції, як сьогодні, мають давати поштовх до щоденних молитов за дітей-сиріт. Було б дуже сумно, якби ці молитви лунали лише раз на рік», – розповів представник РКЦ о. Віктор Симон.
За його словами, в Австрії нараховуються близько 4-5 тисяч сімей без дітей. При цьому за рік з’являється 100-200 сиріт, тому шанс отримати дитину досить малий. А в Україні є близько 100 тисяч сиріт при 5 000 родин, які були б готові їх взяти. Тому картина представлена наявно у цифрах.
Окрім того, до молитви долучились Патріарх Філарет, Предстоятель УПЦ Київського Патріархату, Блаженніший Любомир (Гузар) – архиєпископ-емерит УГКЦ, єпископ та вікарій Київської єпархії Іларіон (УПЦ (МП)), представники Вірменської Церкви, протестантського руху, Римо-Католицької Церкви тощо.
Всі разом вони зачитали молитви та сказали напутні слова щодо проблеми сирітства в Україні. Найбільше побажання кожного священика – аби сирітство зникло в Україні як явище, щоб кожен мав прихисток та близьких.
«Сироти – це не лише ті, хто залишився без батьків чи близьких. Це ще й ті, хто не відчувають любові, хто лишається сам-на-сам із собою. Важливо, щоб кожен пам’ятав про цих людей і молився за них Богу. І тоді ми зможемо спільно подолати цю проблему», - підкреслив Блаженніший Любомир (Гузар).
Про потребу опіки над сиротами сказав і Патріарх Філарет, який відкрив спільну молитву: «Ми маємо дбати про дітей-сиріт, вкласти добро у їхні душі. А для того, щоб вкласти добро, ми мусимо все робити тільки з любов’ю. Тому будемо робити добро дітям, особливо дітям-сиротам».
Молитва завершилась спільною молитви кількасот гостей на Михайлівській площі. Всі зачитали слова молитви разом з дружиною президента Мариною Порошенко, яка ще й випустила білого голуба в небо на знак миру та єднання. Після цього дітлахи випустили у небо жовто-блакитні кульки та змогли насолодитись співом дитячого хору.

Сторінку підготував Іван ДМИТІВ


Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (49 posted):

text twist on 17/12/2018 03:33:51
avatar
I would like more information about this, because it is very nice., Thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
gomovies on 17/12/2018 03:06:43
avatar
Great post,Thanks for providing us this great knowledge,Keep it up.
Thumbs Up Thumbs Down
0
interne Verlinkung on 27/10/2018 10:49:26
avatar
Your website is really cool and this is a great inspiring article. Thank you so much.
Thumbs Up Thumbs Down
0
digital currency exchanger on 22/10/2018 04:23:17
avatar
This blog website is pretty cool! How was it made !
Thumbs Up Thumbs Down
0
ADP Login on 10/03/2018 05:01:25
avatar
As well as all you require is this code to gain access to all ADP solutions and also its site.ADP is amongst the global's internet payroll site as well as a great deal of you will certainly have currently enlisted there services and products.
Thumbs Up Thumbs Down
0
FIFA 18 PS4 for Sale at Christmas Day on 09/01/2018 05:16:16
avatar
How wonderful a blog can be, who could have imagined. Thanks to the author.
Thumbs Up Thumbs Down
0
brian holm lawyer san diego on 26/12/2017 07:28:29
avatar
This blog thoroughly steps far from every one of those nonexclusive and symbolizes what elegantly composed genuinely resembles.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
This blog has left its gathering of spectators completely enchanted.
Thumbs Up Thumbs Down
0
firebird car cover on 22/08/2017 15:53:38
avatar
Writing a blog is a bit of craftsmanship and the essayist has without a doubt aced this aptitude.
Thumbs Up Thumbs Down
0
free tour stockholm on 29/07/2017 05:31:40
avatar
Me and my companions have completely appreciated this blog.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 next total: 49 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: