Офіційний візит у Ватикан

Home | ДУХОВНІСТЬ | Офіційний візит у Ватикан
image

Президент Петро Порошенко 20 листопада здійснив офіційний візит до Держави Ватикан.
Візит розпочався з церемонії офіційної зустрічі Президента України разом з дружиною на площі Сан-Дамазо перед Папським палацом. В церемонії взяли участь почесна варта Швейцарської гвардії, на чолі з командиром охоронців Папи Римського та почесні вельможі.
Після офіційної церемонії зустрічі Президент вирушив на зустріч з Папою Римським Франциском.
Президент Петро Порошенко назвав «дуже зворушливою» свою зустріч із Папою Римським Франциском. Зустрічі у Ватикані підтвердили інтерес до України та Українського народу, зазначив Глава держави.
Після завершення зустрічі із Папою Римським Президент у коментарі для ЗМІ відзначив: «Головним підсумком зустрічі є слова Його Святості про те, що ми завжди пам’ятаємо про Україну і молимось за Україну». «Після відвідання Ватикану і Його Святості я отримав чергове переконання, що правда з нами, Господь з нами, і Його молитви з Україною», – сказав Петро Порошенко.
Президент повідомив, що багато уваги під час зустрічі приділялось допомозі встановленню миру на українській землі. Папа Римський дуже добре обізнаний з деталями Мінського плану, схвалює його та вважає єдиним шляхом принесення миру в Україну, зазначив Петро Порошенко. «Кроки, які сьогодні робить Церква, є дуже важливими та потрібними для нас», – сказав Глава держави.
За словами Президента, він звернувся до Папи Римського з проханням про прискорення беатифікації митрополіта Андрія Шептицького. Понтифік відзначив, що вже багато робиться для цього. Крім того, було повідомлено, що починається процедура беатифікації єпископа Степана Чміля, який був вихователем Папи Франциска.
Глава держави запросив Папу Римського Франциска відвідати Україну, і це запрошення було прийнято.
За підсумками зустрічі із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном Президент відзначив: «Ми почули слова підтримки України. Українська держава залишається пріоритетом й у молитвах, і в роботі Ватикану», – сказав Глава держави.
Президент запросив представників Ватикану відвідати заходи на вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та 75-і роковини трагедії Бабиного Яру.
Під час зустрічі йшлося і про людські контакти. П'єтро Паролін був зворушений вчинком українця Анатолія Короля, який загинув у Неаполі, намагаючись зупинити грабіжників.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (49 posted):

Thesis Writing Service on 20/01/2018 04:23:23
avatar
I loved the way you discuss the topic great work thanks for the share Your informative post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
C Sharp Homework Help on 08/01/2018 00:17:17
avatar
Good way of telling, good post to take facts regarding my presentation subject matter, which i am going to deliver in my college
Thumbs Up Thumbs Down
0
Case Studies Solutions on 08/01/2018 00:14:06
avatar
I genuinely appreciated understanding it. Sitting tight for some more incredible articles like this from you in the nearing days
Thumbs Up Thumbs Down
0
brian holm lawyer san diego on 26/12/2017 07:22:30
avatar
In the event that I needed to utilize single word to portray this blog it would be SPL.
Thumbs Up Thumbs Down
0
website on 26/12/2017 00:43:16
avatar
This is a great article thanks for sharing this informative information. I will visit your blog regularly for some latest post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
local seo on 18/12/2017 04:07:05
avatar
You completed a few fine points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will go along with with your blog.
Thumbs Up Thumbs Down
0
recovering books on 17/12/2017 06:03:33
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Virtual Office on 16/12/2017 06:16:19
avatar
Thanks for another wonderful post. Where else could anybody get that type of info in such an ideal way of writing?
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Good way of telling, good post to take facts regarding my presentation subject matter, which i am going to deliver in my college
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://trueholisticdentist.com/ on 05/12/2017 01:42:56
avatar
I have not any word to appreciate this post.....Really i am impressed from this post....the person who create this post it was a great human..thanks for shared this with us.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 next total: 49 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: