Офіційний візит у Ватикан

Home | ДУХОВНІСТЬ | Офіційний візит у Ватикан
image

Президент Петро Порошенко 20 листопада здійснив офіційний візит до Держави Ватикан.
Візит розпочався з церемонії офіційної зустрічі Президента України разом з дружиною на площі Сан-Дамазо перед Папським палацом. В церемонії взяли участь почесна варта Швейцарської гвардії, на чолі з командиром охоронців Папи Римського та почесні вельможі.
Після офіційної церемонії зустрічі Президент вирушив на зустріч з Папою Римським Франциском.
Президент Петро Порошенко назвав «дуже зворушливою» свою зустріч із Папою Римським Франциском. Зустрічі у Ватикані підтвердили інтерес до України та Українського народу, зазначив Глава держави.
Після завершення зустрічі із Папою Римським Президент у коментарі для ЗМІ відзначив: «Головним підсумком зустрічі є слова Його Святості про те, що ми завжди пам’ятаємо про Україну і молимось за Україну». «Після відвідання Ватикану і Його Святості я отримав чергове переконання, що правда з нами, Господь з нами, і Його молитви з Україною», – сказав Петро Порошенко.
Президент повідомив, що багато уваги під час зустрічі приділялось допомозі встановленню миру на українській землі. Папа Римський дуже добре обізнаний з деталями Мінського плану, схвалює його та вважає єдиним шляхом принесення миру в Україну, зазначив Петро Порошенко. «Кроки, які сьогодні робить Церква, є дуже важливими та потрібними для нас», – сказав Глава держави.
За словами Президента, він звернувся до Папи Римського з проханням про прискорення беатифікації митрополіта Андрія Шептицького. Понтифік відзначив, що вже багато робиться для цього. Крім того, було повідомлено, що починається процедура беатифікації єпископа Степана Чміля, який був вихователем Папи Франциска.
Глава держави запросив Папу Римського Франциска відвідати Україну, і це запрошення було прийнято.
За підсумками зустрічі із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном Президент відзначив: «Ми почули слова підтримки України. Українська держава залишається пріоритетом й у молитвах, і в роботі Ватикану», – сказав Глава держави.
Президент запросив представників Ватикану відвідати заходи на вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та 75-і роковини трагедії Бабиного Яру.
Під час зустрічі йшлося і про людські контакти. П'єтро Паролін був зворушений вчинком українця Анатолія Короля, який загинув у Неаполі, намагаючись зупинити грабіжників.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (84 posted):

soundcloud to mp3 on 17/02/2019 20:25:34
avatar
I used to visit this website because of this web page content genuine information
Thumbs Up Thumbs Down
0
Sushi Cat 2 on 29/01/2019 01:30:06
avatar
The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful
Thumbs Up Thumbs Down
0
kawaii shop on 24/01/2019 03:08:28
avatar
Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Kontakt Grill Test on 17/01/2019 03:44:13
avatar
You have done a great job on this article. It’s very readable and highly intelligent. You have even managed to make it understandable and easy to read. You have some real writing talent. Thank you.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Easel stands on 08/01/2019 05:34:02
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Easel Stand on 08/01/2019 04:47:38
avatar
This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives in depth information. Thanks for this nice article.
Thumbs Up Thumbs Down
0
QWOP on 28/12/2018 21:39:29
avatar
Thanks for sharing, this is a fantastic blog post.Thanks Again
Thumbs Up Thumbs Down
0
lottozahlenonline.com on 26/12/2018 14:18:38
avatar
Wow i can say that this is another great article as expected of this blog.Bookmarked this site..
Thumbs Up Thumbs Down
0
lottozahlen on 26/12/2018 13:02:22
avatar
I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog, I will keep visiting this blog very often.
Thumbs Up Thumbs Down
0
PLTNUM on 25/12/2018 15:31:28
avatar
You completed a few fine points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will go along with with your blog.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 next total: 84 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: