Офіційний візит у Ватикан

Home | ДУХОВНІСТЬ | Офіційний візит у Ватикан
image

Президент Петро Порошенко 20 листопада здійснив офіційний візит до Держави Ватикан.
Візит розпочався з церемонії офіційної зустрічі Президента України разом з дружиною на площі Сан-Дамазо перед Папським палацом. В церемонії взяли участь почесна варта Швейцарської гвардії, на чолі з командиром охоронців Папи Римського та почесні вельможі.
Після офіційної церемонії зустрічі Президент вирушив на зустріч з Папою Римським Франциском.
Президент Петро Порошенко назвав «дуже зворушливою» свою зустріч із Папою Римським Франциском. Зустрічі у Ватикані підтвердили інтерес до України та Українського народу, зазначив Глава держави.
Після завершення зустрічі із Папою Римським Президент у коментарі для ЗМІ відзначив: «Головним підсумком зустрічі є слова Його Святості про те, що ми завжди пам’ятаємо про Україну і молимось за Україну». «Після відвідання Ватикану і Його Святості я отримав чергове переконання, що правда з нами, Господь з нами, і Його молитви з Україною», – сказав Петро Порошенко.
Президент повідомив, що багато уваги під час зустрічі приділялось допомозі встановленню миру на українській землі. Папа Римський дуже добре обізнаний з деталями Мінського плану, схвалює його та вважає єдиним шляхом принесення миру в Україну, зазначив Петро Порошенко. «Кроки, які сьогодні робить Церква, є дуже важливими та потрібними для нас», – сказав Глава держави.
За словами Президента, він звернувся до Папи Римського з проханням про прискорення беатифікації митрополіта Андрія Шептицького. Понтифік відзначив, що вже багато робиться для цього. Крім того, було повідомлено, що починається процедура беатифікації єпископа Степана Чміля, який був вихователем Папи Франциска.
Глава держави запросив Папу Римського Франциска відвідати Україну, і це запрошення було прийнято.
За підсумками зустрічі із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном Президент відзначив: «Ми почули слова підтримки України. Українська держава залишається пріоритетом й у молитвах, і в роботі Ватикану», – сказав Глава держави.
Президент запросив представників Ватикану відвідати заходи на вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та 75-і роковини трагедії Бабиного Яру.
Під час зустрічі йшлося і про людські контакти. П'єтро Паролін був зворушений вчинком українця Анатолія Короля, який загинув у Неаполі, намагаючись зупинити грабіжників.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (65 posted):

A Board on 06/12/2018 10:23:08
avatar
Superbly written article, if only all bloggers offered the same content as you, the internet would be a far better place..
Thumbs Up Thumbs Down
0
duck life space on 06/11/2018 03:55:04
avatar
I used to visit this website because of this web page content genuine information
Thumbs Up Thumbs Down
0
Vex 3 Game on 23/10/2018 21:28:57
avatar
Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Web Design in Chennai on 17/10/2018 05:39:18
avatar
During this article welcome the foremost primary issue, the issue can offer you a watchword wealthy association a dazing robust web site page.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Web Design in Chennai on 17/10/2018 05:36:13
avatar
Extremely to an excellent degree dependable tips area unit given here. A lot of appreciation to you to such a degree. sustain the shows of charity.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Slope Game on 11/06/2018 00:11:53
avatar
Your sharing is great. I am they are a lot of things from your article. That is a very interesting experience
Thumbs Up Thumbs Down
0
Hochzeitsreportage on 18/03/2018 04:51:29
avatar
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
johnsons baby wipes on 11/03/2018 00:51:05
avatar
It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fahrschule Stuttgart on 21/02/2018 23:23:29
avatar
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 next total: 65 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: