Поліція знайшла вкрадений з бібліотеки Вернадського «Апостол»

Home | ДУХОВНІСТЬ | Благовість | Поліція знайшла вкрадений з бібліотеки Вернадського «Апостол»
image

У Києві співробітники карного розшуку затримали членів злочинного угруповання, які викрали з Національної бібліотеки імені Вернадського стародрук Івана Федорова "Апостол". Про це повідомило джерело в поліції.
"Зараз на вулиці Саксаганського в ресторані співробітники карного розшуку проводять затримання членів злочинної банди, які вкрали з бібліотеки імені Вернадського книгу" Апостол ". Книга знаходиться на місці затримання", - розповіло джерело.
Згідно з інформацією, злочинців затримали в момент продажу книги. "Апостол" збиралися продати за $ 150 тис., Проте зійшлися з покупцем на $ 100 тис.
"Затримані, чотири людини, входили в закрите угруповання. Нікого до себе не підпускали, всі члени банди - фахівці в антикваріаті. Працювали в основному під замовлення", - відзначило джерело.
У травні 2016 року з Національної бібліотеки імені Вернадського в Києві була викрадена книга Івана Федорова "Апостол". Співробітники бібліотеки заявили, що вкрадена книга була надрукована в 1574 році у Львові.
Пізніше завідувач відділу стародруків та рідкісних книг бібліотеки Наталія Бондар повідомила про помилку. За її словами, як з'ясувалося, було викрадено не львівське видання Федорова "Апостол", а московське, датоване 1 564 роком.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

replica watches sale on 12/07/2017 22:16:54
avatar
New Rolex replica Watch 20% Off Sale Now, Authentic Swiss Replica Rolex Watch Lowest Prices Listed - Save Now!
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: