Єпископи УПЦ в США закликали вірних до щоденної молитви за припинення терактів і стрілянин

Home | ДУХОВНІСТЬ | Благовість | Єпископи УПЦ в США закликали вірних до щоденної молитви за припинення терактів і стрілянин
image

Після трагічних подій у Лас-Вегасі, де в результаті стрілянини 1 жовтня  кількість загиблих зросла до 59 людей, ще 527 отримали поранення, єпископи УПЦ в США оприлюднили послання, в якому закликали вірних до щирої молитви за припинення насильства. Причому у поліції стверджують, що озвучена цифра смертей не остаточна.
«Цей день увійде в історію нашого народу як день смутку і спогаду про страшне вбивство людей. Ми молимося за тих жертв, щоб наш Господь дасть їм місце спочинку.
Тривожить те, що подібні атаки можуть повторитися без попередження, без будь-яких очевидних причин і без пояснень. Важко зрозуміти, чому такі речі взагалі відбуваються і наскільки жорстокою можу бути людина, яка це чинить.
Ми повинні гаряче молитися, щоб Господь «звільнив нас від усієї сліпоти, зневіри і всієї бездушності" ... Господи, дай нам смирення і послух. Господи, дай нам терпіння, щедрість і лагідність. Господи, впровадь в наші серця добро і страх перед Тобою... Господи, дозволь нам любити Тебе  усією нашою душею та розумом і встановити Твою  волю у всьому» ...
Саме ця спільна молитва  кожного з нас, кожен день і навіть неодноразово на день, може покінчити з тероризмом…, призвести  до зцілення світу, що страждає», -  йдеться серед іншого у зверненні єпископів УПЦ в США до вірних.
Нагадаємлоо, стрілянина сталася під час проведення музичного фестивалю кантрі-музики "Урожай" (Harvest) в американському Лас-Вегасі. Поліція встановила, що 64-річний Стівен Крейг Паддок з Мескіта (Невада) відкрив стрілянину по відвідувачах фестивалю з номера на 32-му поверсі готелю Mandalay Bay. Президент США Дональд Трамп назвав розстріл людей в Лас-Вегасі втіленням зла у чистому вигляді. Дональд Трамп в зв'язку з трагедією оголосив мп'ятиденний траур.
На знак поваги до жертв безглуздого акту насильства, вчиненого 1 жовтня 2017 року, владою, покладеною на мене як на президента Сполучених Штатів відповідно до Конституції та законів Сполучених Штатів Америки, постановляю, що прапор США буде приспущено на будівлі Білого дому і на всіх громадських будівлях і територіях... до заходу сонця, 6 жовтня 2017 року", - йдеться у зверненні Трампа.
Раніше відповідальність за цю атаку взяло на себе терористичне угрупування "Ісламська держава", проте влада США заявила, що немає ніяких доказів цьому.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezys For Sale on 10/10/2017 01:10:56
avatar
Adidas has a habit of turning out buzzworthy collaborations with the biggest names in fashion, including kicks with the likes of Raf Simons, Rick Owens, Stella McCartney, and of course Yohji Yamamoto
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: