Проголошення

Home | ДУХОВНІСТЬ | Благовість | Проголошення
image

Наприкінці ХІХ ст. та на початку ХХ ст. іммігранти до Сполучених Штатів Америки з територій колишньої Київської Русі – пізніше визнаної як незалежна держава Україна – почали нове життя як поселенці, металурги та фермери по всіх США. Вони прибули шукати кращого життя для своїх сімей, життя без приниження та гноблення яким на жаль вони жили на своїй рідній землі.
Першими інстинктами цих нових іммігрантів було зібратися разом у місцеві громади для того, щоб забезпечити підтримку один одному, затишок та спілкування, але найголовніше з усього, щоб славити Всевишнього Бога за понад 900 років Українських Православних звичаїв та традицій. Вони прагнули засновувати церкви, спочатку в великих містах Сполучених Штатів Америки (близько 1915 р.) та з часом (у 1918 р.) утворили міцну церковну структуру.
Ми, Ласкою Божою, правлячі ієрархи нашої Святої Церкви проголошуємо 2018 рік СТОЛІТНІМ ЮВІЛЕЙНИМ РОКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ США усьому духовенству, монашеству та вірним, та вшановуємо всіх тих ієрархів, духовенство, монашество та вірних, які жили перед нами та жертвували для розбудови Божого Царства тут на землі набагато більше, ніж більшість з нас це робить 100 років пізніше.
Протягом цих перших 100 років нашої історії засновники та благодійники пожертвували усім найкращим, щоб запевнити збереження свого існування, в місці де вони могли це робити, не побоюючись репресій або вимирання, нашої багатої духовної спадщини, успадкованої від наших предків. Ми дякуємо Всевишньому Богові за їх переконання, посвяту, відданість, які продовжують нас надихати наслідуючи їхній приклад.
Готуючись до цього великого святкування та згадуючи наших предків як з України, так і тут, в Сполучених Штатах Америки, ми закликаємо кожного Українського Православного Християнина приєднатися до усіх святкувань, розділити нашу велику радість один з одним, із своїми друзями та близькими. УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ відбудеться 28 липня 2018 року у нашому Духовному Осередку Митрополії у день шанування пам’яті Св. Рівноапостольного Великого кн. Володимира,і ми закликаємо всіх наших вірних брати участь. Також, у різних регіонах США заходи будуть заплановані таким чином, щоб усі священики та вірні нашої Церкви мали можливість приєднатись до святкування.
Коли ми готуємось до цих торжеств, ми повинні завжди пам'ятати про свою місію, про спасіння душ і “... подати зцілення, добробут, цілісність, духовне удосконалення та радість, працюючи разом, щоб розкрити красу Божого творіння, проповідуючи та живучи Євангелієм Ісуса Христа.”
 +АНТОНІЙ,
митрополит
+ДАНИЇЛ,
арxiєпиcкоп

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

bitcoin on 24/04/2018 16:58:02
avatar
wow! nice process to get free bitcoins <a href="http://multicryptogenerator.com/"> http://multicryptogenerator.com </a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://fortnitebattleroyaleguide.com on 24/04/2018 11:36:18
avatar
The game is very wonderful <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com">fortnitebattleroyaleguide.com </a> is finally here, the game is very interesting.
Thumbs Up Thumbs Down
0
rolex replica sale on 21/12/2017 02:54:11
avatar
where companies get to showcase their new collections
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: