Евген Чолій привітав Папу Римського Франциска від імені української діаспори

Home | ДУХОВНІСТЬ | Благовість | Евген Чолій привітав Папу Римського Франциска від імені української діаспори
image

28 січня 2018 р. в Римі, Італія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій від імені СКУ та понад двадцятимільйонної української діаспори привітав Святійшого Отця, Папу Римського Франциска під час його відвідин Собору святої Софії Української Греко-Католицької Церкви. Про це повідомляє сайт СКУ.
У своїй промові перед місцевою українською громадою та тисячами вірян Святійший Отець висловив розуміння їхнього болю за свою Батьківщину, яка потерпає від війни, помолився за її завершення  та закликав не втрачати надії.
У рамках зустрічі Блаженніший Святослав (Шевчук) представив Святійшому Отцю Президента СКУ, який, у свою чергу, щиро подякував Папі Римському Франциску за молитви за Україну та за гуманітарну допомогу українському народу, а також просив Папу Римського відвідати Україну.
Перед тим, як вийти з Собору святої Софії, Святійший Отець спустився до крипти, де помолився біля могили Владики Степана Чміля, колишнього ректора української католицької семінарії і вчителя Папи Римського Франциска.
Разом з Евгеном Чолієм у цьому заході взяв участь Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.
“Світовий Конґрес Українців сподівається, що Ватикан і далі буде підтримувати Україну, яка активно захищає основні християнські цінності,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

UA Yeezy Boost 350 on 02/03/2018 21:42:01
avatar
Kanye West was recently spotted wearing a new colorway of his highly-coveted YEEZY Boost Wave Runner 700 sneaker.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: