Почаївську лавру повернули до складу Кременець-Почаївського заповідника

Home | ДУХОВНІСТЬ | Благовість | Почаївську лавру повернули до складу Кременець-Почаївського заповідника
image

28 листопада Кабінет Міністрів повернув до складу Кременець-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруди Почаївської Свято-Успенської лаври (Почаїв, Тернопільська область).
Кабмін скасував своє розпорядження № 438 від 17 липня 2003 року "Про виключення зі складу Кременець-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруд Почаївської Свято-Успенської лаври".
Нагадаємо, у листопаді антирейдерська комісія Міністерства юстиції скасувала державну реєстрацію (виключила з реєстру) права Української Православної Церкви (Московського патріархату) користування Почаївської Свято-Успенської лаври в Тернопільській області і передала її назад в управління Кременецько-Почаївському державному історико-архітектурному заповіднику.
Комісія Мін'юсту прийшла до висновку, що реєстратор порушив вимоги чинного законодавства при реєстрації права користування на комплекс споруд лаври.
Раніше Міністерство культури попросило Мінюстиції скасувати передачу в користування УПЦ (МП) нерухомості Почаївської Свято-Успенської лаври в Тернопільській області.
Українська Православна Церква (Московського Патріархату) заявила, що рішення Мін'юсту скасувати реєстрацію комплексу споруд Свято-Успенської Почаївської лаври за монастирем УПЦ (МП) не позбавляє його права ними користуватися, бо це рішення не скасовує договір про користування від 2003 року.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: