Час поганих хлопців. Трамп

Home | США | Час поганих хлопців. Трамп
image

Жителям Готема набрид Бетмен, їм захотілося злого клоуна Джокера. Світ перетворюється на цирк, панове!

Бутерброд як завжди падає маслом донизу. Якщо неприємність може трапитися, вона обов'язково трапляється.

Не варто тішити себе надіями, що після виборів у США все залишиться, як було. Що Трамп - це глюк у системі, і в нас залишилося чимало друзів і в сенаті, й у конгресі. Трамп - це не заслуга Манафорта, це не підступи Путіна. Це - нова реальність, яка буде разюче відрізнятися від колишньої. Жителям Готема набрид Бетмен, їм захотілося злого клоуна Джокера. Який нехтує усіма можливими моральними заборонами, здатен розбудити найпотаємніші інстинкти та вбити почуття жалості й альтруїзму. Трамп візьме на себе всю моральну відповідальність за «нехристиянську» жорстокість до бідняків, мігрантів і кольорових, за нові в'язниці Гуантанамо, за зраду друзів Америки і угодовство з її ворогом. Він відтягне на себе все погане, і, коли років через 10 Америка повернеться до епохи милосердя, його засудять і забудуть, як страшний сон.

Це в кращих голлівудських традиціях, коли в боротьбі з абсолютним злом "хороші хлопці" зазнають поразки, і на арену выйни з демонами виходять "погані хлопці" з величезними кольтами і мінімумом рефлексій. У світі накопичується зло. Ми всі це відчуваємо - тільки в кожній країні по-своєму. Проповідник Обама виявився нездатним протистояти викликам. Казки бабусі Клінтон нікого не переконали. Гуманізм виявився надзвичайно вразливим. Спокусливим  здався кіношний лиходій, що захоплюється Путіним, бо той не морочився польотами на Марс, а всю силу своєї науки двадцять років готував до того, аби хакнути сервер демократичної партії США. Путін, який наплював на принципи ООН, на недоторканність кордонів, на життя людей. Трампу захотілося позмагатися з кремлівським карликом у тому, хто далі плюне.

Ліліпути і клоуни: світ перетворюється на цирк, панове!

І це ні погано, ні добре. Це черговий виток історії, а в історії, як ми знаємо, немає удач і прорахунків. Людство рухається в часі заплутаними шляхами й за одному йому відомимими законами, де ані сльози, ані бурхливі прояви радості окремих людей і цілих націй анічогісінько не значать.

Чи переміг Путін? Так, він святкуватиме перемогу, але це не означає, що все йде за його сценарієм. Путін в історичному просторі така ж маріонетка, як і Трамп. І коли-небудь, років через 50, ми зрозуміємо, для чого все це було потрібно.

Пакт Молотова-Ріббентропа, як виявилося, знаменував собою не вічну дружбу двох злих клоунів, а початок війни між ними, найжорстокішої війни на землі. Трамп приїде у гості до Путіна, навіть, можливо, обійметься з ним. Але за ці обійми дуже багато чого зажадає: адже Америці й Росії є що ділити. І не думаю, що Путін зможе відхопити собі великий шмат. Путін зносився, Трамп, навпаки, сповнений сил і прагнень завоювати світ. Тимчасова дружба з Путіним потрібна йому, щоб «навести порядок» в Америці, зміцнити тили і консолідувати навколо себе яструбів. За нові термоядерні бомби він обов'язково візьметься.

Для нас, як і для всієї Європи - це невдалий варіант. Можна припускати, що санкції щодо Росії вичерпаються, як і американська допомога Україні. Світла мрія про летальну зброю розвіється, як дим.

Неспроста напередодні Порошенко виклав у мережу, як свою улюблену, пісню Вакарчука «Веселі, брате, часи настали», з вічними словами, що приписуються Еклезіастові, і врятували нас у перші дні агресії: «Роби, що маєш і буде як буде».

Історія нам підкаже, що робити. Божевільний світ вимагає божевільних вчинків. І можна очікувати, що час закличе і у нас в країні до керма «поганих хлопців». Ми їх не будемо шукати, вони знайдуться самі, вийдуть із тіні. Без краплі жалості й сумнівів, без очікування подачок від кураторів і «старших братів», без зайвих умовлянь.

Часи Трампа і Путіна - не часи жалю. Позбавлена кредитів, країна рано чи пізно візьметься за фігурантів е-декларацій, змушуючи їх до інвестицій у власну економіку. Усі сепаратисти, путінолюби і комуністи безумовно сядуть. У країні буде введено суворий режим економії, і прийде кінець популізму. Ми вступимо у відчайдушну війну без правил, тому що тільки така війна, де солдатом стане кожен, допоможе нам вижити. І може бути, ми, нарешті, знайдемо таку омріяну єдність.

Трапляються часи, коли жалість і милостиня розбещують, а необхідність жорстоко боротися за своє існування рятує і очищає душу.

Будемо сподіватися, що все, що робиться - робиться на краще.

Євген ЯКУНОВ

 
Rate this article
5.00


Subscribe to comments feed Comments (12 posted):

how to install hide my wp on 15/02/2018 07:53:48
avatar
That is really nice to hear. thank you for the update and good luck.
Thumbs Up Thumbs Down
0
roof lanterns on 10/01/2018 08:37:43
avatar
Positive site. where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now. and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
lipo 6 black on 27/12/2017 06:13:38
avatar
I admit. I have not been on this web page in a long time... however it was another joy to see It is such an important topic and ignored by so many. even professionals. professionals. I thank you to help making people more aware of possible issues.
Thumbs Up Thumbs Down
0
lipo 6 black on 27/12/2017 04:54:56
avatar
Thank you for taking the time to publish this information very useful!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wood Gun Cabinet on 25/12/2017 11:51:47
avatar
useful information on topics that plenty are interested on for this wonderful post.Admiring the time and effort you put into your b!..
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pink Sapphire Ring on 25/12/2017 09:23:29
avatar
Interesting topic for a blog. I have been searching the Internet for fun and came upon your website. Fabulous post. Thanks a ton for sharing your knowledge! It is great to see that some people still put in an effort into managing their websites. I'll be sure to check back again real soon.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Nigerian Newspapers on 20/12/2017 03:21:24
avatar
Hi there! Nice stuff, do keep me posted when you post again something like this!
Thumbs Up Thumbs Down
0
restoration on 17/12/2017 06:31:12
avatar
Awesome article! I want people to know just how good this information is in your article. It’s interesting, compelling content. Your views are much like my own concerning this subject.
Thumbs Up Thumbs Down
0
barrier tape on 03/12/2017 11:06:42
avatar
Thank you for such a well written article. It’s full of insightful information and entertaining descriptions. Your point of view is the best among many.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 next total: 12 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: