Прем'єр-міністр України обговорив із делегацією Конгресу США хід реформ в Україні та ситуацію на Донбасі

Home | США | Прем'єр-міністр України обговорив із делегацією Конгресу США хід реформ в Україні та ситуацію на Донбасі
image

Зміцнення оборонних потужностей України змушуватиме агресора залишити українську територію та повернутися у свої кордони, і це відновить суверенітет та територіальну цілісність України, сприятиме відновленню поваги до демократичних цінностей і міжнародного права. Про це зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 3 липня під час зустрічі з членами Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки у понеділок.
Глава Уряду подякував народу та керівництву США за всебічну підтримку України у важкий історичний момент, зокрема щодо підтримки продовження санкцій відносно країни-агресора.
Прем'єр-міністр розповів, що Україна щодня зазнає близько сотні обстрілів з боку контрольованих російською стороною бойовиків на сході країни. Київ переживає непрості часи не лише військової, а й економічної, енергетичної та інформаційної агресії. І саме тому, Україна постійно закликає продовжувати введені проти Москви санкції, які можуть бути переглянуті лише в разі відмови агресора від своїх планів та зупинки бойових дій.
"Нам потрібні не (самі) санкції. Нам потрібно, щоб Росія пішла з нашої країни. Сьогодні наші воїни захищають не тільки кордони країни, а демократичні цінності, повагу до міжнародного права. Ми усі маємо змусити Росію покинути нашу державу і повернутися до своїх кордонів. Увесь цивілізований світ має бути єдиним. Тому дуже важливо, щоб наша обороноздатність була ефективною", - наголосив Володимир Гройсман.
Прем'єр-міністр поінформував про дії Уряду щодо здійснення трансформацій в Україні. Так, минулого року Кабміну вдалося досягнути макроекономічної стабілізації, відновити економічне зростання, сформувати систему національного законодавства щодо боротьби з корупцією. Сьогодні Кабінет Міністрів продовжує структурні реформи, і на порядку денному низка пріоритетних секторальних реформ: земельна, пенсійна, публічна приватизація, реформи освіти та охорони здоров'я, повідомив Володимир Гройсман.
У свою чергу, представники Конгресу США запевнили у підтримці та відданості Сполучених Штатів Америки до суверенітету України та тих реформ, що відбуваються у країні.
Володимир Гройсман привітав конгресменів із прийдешнім національним святом Днем Незалежності США, що відзначається 4 липня. "Я глибоко переконаний, що наше стратегічне партнерство буде тільки розвиватися, і моє завдання як Прем'єр-міністра у цей історичний період зробити так, щоб Україна посіла своє гідне місце", - зазначив Глава Уряду.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: