Прем'єр-міністр України обговорив із делегацією Конгресу США хід реформ в Україні та ситуацію на Донбасі

Home | США | Прем'єр-міністр України обговорив із делегацією Конгресу США хід реформ в Україні та ситуацію на Донбасі
image

Зміцнення оборонних потужностей України змушуватиме агресора залишити українську територію та повернутися у свої кордони, і це відновить суверенітет та територіальну цілісність України, сприятиме відновленню поваги до демократичних цінностей і міжнародного права. Про це зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 3 липня під час зустрічі з членами Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки у понеділок.
Глава Уряду подякував народу та керівництву США за всебічну підтримку України у важкий історичний момент, зокрема щодо підтримки продовження санкцій відносно країни-агресора.
Прем'єр-міністр розповів, що Україна щодня зазнає близько сотні обстрілів з боку контрольованих російською стороною бойовиків на сході країни. Київ переживає непрості часи не лише військової, а й економічної, енергетичної та інформаційної агресії. І саме тому, Україна постійно закликає продовжувати введені проти Москви санкції, які можуть бути переглянуті лише в разі відмови агресора від своїх планів та зупинки бойових дій.
"Нам потрібні не (самі) санкції. Нам потрібно, щоб Росія пішла з нашої країни. Сьогодні наші воїни захищають не тільки кордони країни, а демократичні цінності, повагу до міжнародного права. Ми усі маємо змусити Росію покинути нашу державу і повернутися до своїх кордонів. Увесь цивілізований світ має бути єдиним. Тому дуже важливо, щоб наша обороноздатність була ефективною", - наголосив Володимир Гройсман.
Прем'єр-міністр поінформував про дії Уряду щодо здійснення трансформацій в Україні. Так, минулого року Кабміну вдалося досягнути макроекономічної стабілізації, відновити економічне зростання, сформувати систему національного законодавства щодо боротьби з корупцією. Сьогодні Кабінет Міністрів продовжує структурні реформи, і на порядку денному низка пріоритетних секторальних реформ: земельна, пенсійна, публічна приватизація, реформи освіти та охорони здоров'я, повідомив Володимир Гройсман.
У свою чергу, представники Конгресу США запевнили у підтримці та відданості Сполучених Штатів Америки до суверенітету України та тих реформ, що відбуваються у країні.
Володимир Гройсман привітав конгресменів із прийдешнім національним святом Днем Незалежності США, що відзначається 4 липня. "Я глибоко переконаний, що наше стратегічне партнерство буде тільки розвиватися, і моє завдання як Прем'єр-міністра у цей історичний період зробити так, щоб Україна посіла своє гідне місце", - зазначив Глава Уряду.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost 350 V2 For Sale on 20/09/2017 03:08:46
avatar
You can choose to ride with the right people doing things for the right reasons, you will always end up in the right place. Or you can choose poorly and end up stranded, buzzards circling, drinking rain water out of your boot.”
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: