Військові лікарі з США провели триденний семінар у Львові

Home | США | Військові лікарі з США провели триденний семінар у Львові
image

У Львові у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на базі відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології американські військові лікарі провели триденний семінар-тренінг.
Поділитись власним професійним досвідом у сфері реабілітації до України прибула команда регіонального медичного центру Командування ЗС США у Європі з німецького міста Ландштуль у складі підполковника резерву сухопутних військ ЗС США лікаря Джорджа Смолінскі, фізіотерапевта Терренса Танфі та ерготерапевта Клавдії Робертс.
Американські фахівці навчали українських колег теорії та практиці подолання спастики і болей у хворих із нейротравмою. Тема актуальна, оскільки військово-медична установа у Львові спеціалізується на лікуванні військовослужбовців саме із спинальними травмами.
– Спастика – це комплекс симптомів, що характеризується підвищеним тонусом м’язів, аномальними спинальними рефлексами і спазмами м’язів при скороченні. У поранених із травмами хребта – досить розповсюджене явище, – говорить головний лікар ВМКЦ ЗР полковник медслужби Тарас Кльофа. – Для нас важливо перейняти передові методики лікування таких симптомів, щоби впровадити їх у процес роботи відділення відновного лікування в нашому госпіталі.
Зі слів начальника відділення відновлювального лікування ВМКЦ ЗР лікаря Ростислава Данилко, цей семінар – перший з чотирьох запланованих заходів співпраці українських військових медиків із колегами з медичної служби командування СВ США у Європі. Два наступних семінари відбудуться на базі військового госпіталю в Ірпіні. А підсумковий тренінг, присвячений роботі із пацієнтами з важкими та середніми черепно-мозковими травмами, відбудеться також у Львові наприкінці літа цього року.
– Спастичні явища переслідують 90 відсотків пацієнтів із черепно-мозковими травмами та травмами хребта. Завдяки допомозі американських колег ми отримали додаткову інформацію щодо їх лікування та профілактики. А також, від них ми отримали чотири клінічних протоколи: лікування черепно-мозкових травм, інсультів, після ампутаційної реабілітації та загальнозміцнюючий. Ці методики ми будемо адаптувати до наших і впроваджувати у лікувальний процес, – зазначив лікар Ростислав Данилко.
Додамо, що цього разу до семінару також були залучені й представники Медичного реабілітаційного центру «Тополя» Національної гвардії України та Всеукраїнського клінічного медико-реабілітаційного кардіохірургічного центру МОЗ України.
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (4 posted):

https://wasniffer.me/apk/ on 25/10/2018 05:45:01
avatar
Thank you so much for your great information, It is too useful for me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
rolex replica uk on 23/04/2018 21:45:01
avatar
aaaaaaaa
Thumbs Up Thumbs Down
0
fake rolex on 23/04/2018 21:42:37
avatar
sddddddddddddd
Thumbs Up Thumbs Down
0
armaan on 08/04/2018 15:55:38
avatar
nice
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 4 | displaying: 1 - 4

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: