Уряд продовжує програму реформ за підтримки США

Home | США | Уряд продовжує програму реформ за підтримки США
image

Україна вдячна Сполученим Штатам Америки за всебічну підтримку - як у боротьбі проти російської агресії, так і на шляху проведення системних перетворень в країні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Першим заступником Державного секретаря США Джоном Салліваном.
Глава Уряду розповів про започатковані реформи, зокрема в освіті, системі охорони здоров’я, пенсійній системі, а також назвав пріоритети діяльності Уряду на 2018 рік - зокрема щодо забезпечення економічного зростання, продовження співробітництва з Міжнародним валютним фондом та посилення боротьби з корупцією. Окрема увага була приділена питанням управління державною власністю, а також забезпеченню прозорої приватизації. Сторони позитивно відзначили взаємодію з питань посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, зокрема підготовку урядового законопроекту про ефективне управління майновими правами власників у сфері авторського права.
Джон Салліван відзначив зусилля та успіхи українського Уряду в проведенні реформ, які «успішно відбуваються незважаючи на російську агресію».
Обговорюючи питання залучення іноземних інвестицій в Україну, сторони позитивно відзначили домовленості щодо співпраці ПАТ «Укрзалізниця» з американською корпорацією «Genarаl Electric», результатом яких стане підписання 23 лютого відповідної комерційної угоди. В центрі уваги переговорів були також питання співробітництва в енергетичній сфері, зокрема з питань реформи енергетичного сектору, анбандлінгу НАК «Нафтогаз України», що дасть можливість подолати корупцію в цій сфері. Американська сторона позитивно відзначила нещодавнє створення Урядом Наглядової Ради НАК та запевнила у підтримці заходів щодо розвитку транзитного потенціалу України.
Важливим питанням, яке обговорювалося під час переговорів, були заходи щодо створення в Україні незалежного Спеціалізованого антикорупційного суду. «Вважаю, що Антикорупційний суд є на часі. Цей той правовий інструмент, який забезпечить успіх наших реформ, дасть можливість збільшити довіру іноземних інвесторів до України», - сказав Глава Уряду.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (6 posted):

a on 01/05/2018 03:51:56
avatar
asdasdasd
Thumbs Up Thumbs Down
0
omega replica on 23/04/2018 21:41:23
avatar
sdf
Thumbs Up Thumbs Down
0
armaan on 08/04/2018 15:55:05
avatar
nice
Thumbs Up Thumbs Down
0
hire professional case study writers on 08/04/2018 15:54:09
avatar
These type of activities through government are really good for public. You must provide your best services to public and create opportunities for them. I am really inspired from the author's thinking and its message.
Thumbs Up Thumbs Down
0
fortnite free game 453 on 04/04/2018 17:58:31
avatar
The game <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> http://fortnitebattleroyaleguide.com </a> for fortnite is amazing game ever
Thumbs Up Thumbs Down
0
fortnite free 76 on 04/04/2018 17:57:23
avatar
The game <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> http://fortnitebattleroyaleguide.com </a> for fortnite is amazing game ever
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 6 | displaying: 1 - 6

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: