Президент України провів зустріч з Міністром оборони США

Home | США | Президент України провів зустріч з Міністром оборони США
image

В рамках участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки, Президент України Петро Порошенко провів зустрічі з Міністром оборони США Джеймсом Меттісом.
Петро Порошенко висловив глибоку вдячність за тверду позицію США на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.
– В Україні вірять у лідерство Сполучених Штатів Америки у справі зміцнення трансатлантичного фронту протидії російській агресії та спробам розхитування світової законності та порядку, – наголосив Глава держави.
Сторони обговорили ситуацію на Донбасі та висловили занепокоєння у зв’язку з триваючими спробами Росії та підтримуваних нею бойовиків підірвати мирний процес.
Було також обговорено необхідність розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі відповідно до принципів ООН та цілей Мінського процесу.
Співрозмовники наголосили на важливості політики санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.
Глава держави висловив вдячність за важливі рішення Вашингтону у питанні зміцнення потенціалу Збройних Сил України та обороноздатності України. Останні рішення Вашингтону є сигналом агресору проти будь-яких намірів ескалації ситуації на Донбасі, яка, за наявних у України нових оборонних можливостей, у рази збільшить ціну такої ймовірної агресії.
Джеймс Меттіс підтвердив тверду відданість Сполучених Штатів Америки справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а також відзначив значний прогрес, який здійснила Україна у реформуванні сфери безпеки та оборони.
Сторони обговорили подальші кроки з метою зміцнення оборонної стійкості України, а також відзначили пріоритетність розвитку стратегічного партнерства між Києвом та Вашингтоном.
У зустрічі також взяв участь Спеціальний посланник Президента США по Україні Курт Волкер.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (7 posted):

best puzzle games on 04/12/2018 03:37:10
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
osrs gold on 09/07/2018 03:28:53
avatar
hi!
Thumbs Up Thumbs Down
0
rolex replica uk on 23/04/2018 22:00:18
avatar
qa
Thumbs Up Thumbs Down
0
rolex replica on 23/04/2018 21:47:31
avatar
aaaaaaaaa
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://www.styledress.co.uk on 19/04/2018 10:17:48
avatar
http://www.styledress.co.uk
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bulk SMS USA on 13/04/2018 06:45:13
avatar
It is extremely hard to announce a solitary Bulk SMS USA organization at the best position as there are sufficient of SMS organizations which gives mass messaging answers for its clients. Each organization attempts their best to give SMS administrations to get more business and make number of clients.
Thumbs Up Thumbs Down
0
SamuelTup on 26/02/2018 20:48:01
avatar
http://fbposter.ru/sitemap.xml
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 7 | displaying: 1 - 7

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: