З Днем подяки!

Home | США | З Днем подяки!
image

22 листопада у Сполучених Штатах Америки відзначають одне з найбільш важливих і очікуваних свят року — День подяки. З цього дня в США починається сезон новорічних свят, які тривають до Різдва.
Після виникнення США як єдиної держави, перший президент Джордж Вашингтон висловився за введення Дня подяки як національного свята. У 1941 році Конгрес США прийняв білль, який встановив День подяки державним святом. З тих пір свято відзначають у четвертий четвер листопада.
Сполучені Штати Америки відомі на весь світ своїми традиціями святкування Дня подяки. В цей день за великим столом збирається вся родина, друзі, близькі люди. Кожен за столом повинен вимовити слова подяки за все хороше, що сталося з ним за життя або за останній рік окремо.
В День подяки ще однією важливою традицією є багато накритий стіл. Господині передчасно роблять закупівлі до святкового столу. Головною стравою Дня подяки є фарширована індичка з журавлинним соусом, а також великий солодкий гарбузовий пиріг.
У Нью-Йорку найбільший універмаг Мacy's організовує в цей день грандіозний парад з величезними надувними іграшками героїв з різних мультфільмів. Ці іграшки проносять від Центрального парку до входу в універмаг. За парадом можна спостерігати з дому, дивлячись телевізор, адже парад транслюють на телеканалах.
«Українське Слово»  щиро вітає читачів, рекламодавців, друзів газети з Днем подяки! Нехай це світле свято наповнить наші серця радістю і новою надією, принесе у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок. Молимось Всевишньому за США, просимо благодаті Україні, народ якої на східних теренах відстоює територіальну цілісність й право на гідне життя в соборній Україні.
Оксана МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: