У ПОШУКУ ЕЛІКСИРУ ЗДОРОВ’Я

Home | США | Від штату до штату | У ПОШУКУ ЕЛІКСИРУ ЗДОРОВ’Я
image

Я вас всіх вітаю, дорогі мої друзі!
Добігає до кінця примхливий листопад.  Вчора ще було тепло, а завтра уже і мороз затріщить. Гляньте у вікно. Дерева уже скидають барвисте вбрання. Звірятка змінюють  своє хутро на зимове. А то і взагалі залягають у сплячку аж до весни. Все навколо готується до суворої зими. Літом ми стараємося провести більше часу під ласкавим сонцем, стараємося вживати  в їжу більше свіжих продуктів, щоб уберегти наш організм від  усяких захворювань. Але приходить зима і ми знову нездужаємо. Чому?  Які причини?
Однією з основних причин зниження імунітету  є погана екологія: забруднені повітря, вода, гербіциди, радіонукліди і т. д.
Харчування. Неякісна, штучна, отруєна, маринована їжа, яка містить в собі більше 1000 найменувань консервантів, стабілізаторів, барвників, розпушувачів тощо. Продукти з високим вмістом цукру розхитують імунітет, тобто  захисну здатність нашого організму боротися з зовнішніми факторами.
Напої, які руйнують наш гомеостаз (стабільність внутрішнього середовища). Кислі, солодкі, шипучі напої з замінниками цукру. Вони отруюють водне середовище клітинного і  міжклітинного простору, підточуючи  наш імунітет.
Різні вірусні інфекції, хвороботворні мікроби, бактерії. Останнім часом спостерігається підвищена агресивність навіть бактерій. Мікробіологи підрахували, що в звичайній кухонній губці знаходиться близько 320 мільйонів бактерій, які попадають на руки, а відтак і в рот.
Дефіцит вітамінів і мікроелементів послаблює імунну реакцію організму і зменшує швидкість вироблення антитіл для боротьби з інфекцією.
Останні дослідження німецьких лікарів показали, що будь-який антибіотик, навіть якщо  його вживати за призначенням, знижує імунітет організму на 50-75 відсотків. Тому порада: не займайтесь самолікуванням і не купуйте без призначення лікаря антибіотики в аптеках! Не менш важливе й зменшення вживання м’яса, що містить антибіотики.
Також шкідливо позначається надлишкова маса тіла чи її недостатність.    Постійні фізичні і розумові перевантаження, стреси...
Ось і причини, які спричиняють хвороби.
Наприклад, щоб наш організм отримав необхідну кількість вітаміну С, нам потрібно з’їсти силу-силенну фруктів і овочів, вітаміну Е – спожити багато олії. Для  необхідної кількості бета-каротину з’їсти 5 морквин або 6 склянок кабачкової  ікри, селену –  16 смажених яєць або 160 бананів! 
Хіба це можливо?  Що ж робити?
Ваш організм потребує захисту, допомоги сьогодні, а не завтра!
Надзвичайно важливо зміцнити свій імунітет.  Завдяки унікальним продуктам, від компанії ФЛП, ви захищаєте себе  від  різних вірусних інфекцій. При цьому  ви поповнюєте свій організм життєво-важливими елементами - вітамінами, мінералами,   необхідними для здорового способу життя.
Ще недавно я й сама скептично ставилась до біододатків. Не хотіла нікого слухати до тих пір, поки сама не  зіткнулась з проблемою. Простудіювала купу літератури, офіційні сайти, перевірила сертифікати компанії, щоб переконатись в правдивості  інформації. Тільки після цього я зрозуміла, що ці біододатки необхідні нам, як повітря і вода. Це є не замінима  їжа  для нашого організму!
Компанія Форевер Лівінг Продакс пропонує нам цілу гаму біологічно-активних добавок, які виготовлені з витяжок рослин, вирощених у найкращих природних умовах.  Біодобавки цієї компанії - прекрасне доповнення до вашого щоденного раціону, для профілактики і захисту  організму  від різних захворювань. Я хочу звернути  вашу увагу на те, що десятки мільйонів людей уже роками вживають продукти ФЛП.
Насамкінець просто з власного досвіду хочу поділитися з вами  тими чудовими продуктами ФЛП, які зберігають  здоров’я  нам і нашим сім’ям.   Це  - Гель Алое Вера,  Абсорбент С,  Натур-Мін, Форевер Кідз, Пробіотик, Ехінацея, Часник-тим’ян, Імубленд, Артичне море, Прополіс, Маточне молочко, Трав’яний чай с квітами алое.
Ці продукти допоможуть вам почуватись здоровими і відчути радість життя! Спробуйте їх, і  ви в цьому впевнитесь самі!
Все, що вам потрібно, це зробити правильний перший крок, правильний підхід до вирішення  вашої проблеми.
Згадайте  древню заповідь: «Якщо ти захворів, зміни стиль життя. Якщо це не допомагає, зміни харчування. Якщо і це не допомагає, звертайся до лікарів».
Змініть стиль життя, включивши в свій раціон біодобавки від Форевер Лівінг Продакс! Й без сумніву, ви зробите правильний вибір!
Я Вам бажаю здоров’я!  А ще краще, просто не хворійте!

РУСЛАНА,
незалежний консультант компанії ФЛП
Щоб отримати знижку безпосередньо від компанії до 30%, звертайтеся  за додатковою інформацією по тел.: 630-639-3583. Консультація безкоштовна.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (12 posted):

catalina hotel on 12/04/2016 01:30:17
avatar
This is the site that has helped me to make a very good idea about the beautiful places on Ukraine. I have never been to Ukraine and this site has helped me to have a very good idea about the place. Thank you for sharing
Thumbs Up Thumbs Down
0
kosher restaurants la on 12/04/2016 00:48:12
avatar
It is true that Ukraine is place that you will fall in love with. I had a chance to visit the place once and I fell in love with the place instantly. I am planning to visit the place once more. Thank you for sharing the post
Thumbs Up Thumbs Down
0
door fly stopper on 23/03/2016 03:31:57
avatar
Very interesting to read, I would like to thank you for the efforts you had made for writing this awesome article
Thumbs Up Thumbs Down
0
news on 09/03/2016 23:44:03
avatar
Thanks for the information
Thumbs Up Thumbs Down
0
read this article on 09/03/2016 23:39:00
avatar
Велике спасибі щодо обговорювати що один.
Thumbs Up Thumbs Down
0
read this article on 09/03/2016 23:38:22
avatar
Велике спасибі щодо обговорювати що один.
Thumbs Up Thumbs Down
0
see this on 09/03/2016 23:37:24
avatar
nice info about fruit
Thumbs Up Thumbs Down
0
click for more info on 09/03/2016 23:36:34
avatar
Це дійсно що означає чудовий не кажучи вже про оригінал. Я просто абсолютно обожнюю зазвичай стилів не кажучи нікому, що стали його ще раз у вас
r розсилки може бути веселою.
Thumbs Up Thumbs Down
0
try here on 09/03/2016 23:35:39
avatar
Казкові статті. Що блозі те купу треба негайно конфлікти сучасної культури. Ви не можете бути не брали участь, щоб допомогти вам багато ці конфлікти. Це повідомлення в блозі надає ідеї і навіть креативних концепцій. Дуже глибокий і навіть корисно.
Thumbs Up Thumbs Down
0
stadium light on 04/01/2016 21:37:25
avatar
Enterprise is seeing double these platforms a year brought huge boost to online shopping. However, LED by B2C is not the road to go smoothly, on to convert the B2C to B2B, is the long-term and effective e-commerce development.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 next total: 12 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: