Батоги і пряники від Нуланд

Home | США | Від штату до штату | Батоги і пряники від Нуланд
image

Заступник Державного секретаря США Вікторія Нуланд запам’яталася українцям як добра американська тітка, котра роздавала пряники учасникам Майдану в грудні 2013-го. Зрештою, крім роздачі пряників вона нічим не відзначилася під час подій 2013-2016 років, бо всі її мирні місії до України закінчувалися безрезультатно або ж новими спалахами протистояння між майданівцями і силами режиму Януковича чи загостренням військових дій на сході.
Відомо, що виконання мінських домовленостей забуксувало через несприйняття їх українським суспільством. Передусім це стосується надання окупованим територіям Донбасу особливого статусу, фактичної легітимізації сепаратистських органів місцевого самоврядування шляхом виборів, амністії бойовиків. Але слово не горобець: випустив не спіймаєш. Це зашморг для України. Утім, США, замість того щоб допомогти від нього звільнитися, разом із Путіним затягують його на нашій шиї ще тугіше. Тітка із Вашингтона — виконавець цієї волі. В січні вона літала до Москви і про щось там говорила із помічником Путіна Владиславом Сурковим, у березні знову побувала в Кремлі, і ось, вочевидь, одержавши там відповідні вказівки, прибула до нас.
У Києві Нуланд зустрілася з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та представниками парламентських фракцій. «Ми на вас не тиснемо. Ви для себе визначтесь: якщо хочете отримати контроль над цією територією в осяжному майбутньому, тоді потрібно виконувати мінські угоди. Якщо не виконуєте мінські зобов’язання — це ваш вибір, це ви самі вирішили. Просто повинні розуміти, що повернення цих територій відкладається у часі», — так переповів настанови Нуланд один із депутатів.
Американська посланниця нібито дала зрозуміти: якщо відповідні закони про особливий статус Донбасу будуть ухвалені у травні, а вибори на окупованих територіях відбудуться у липні, то США подовжать санкції щодо Росії до 2017 року. Тобто можливість скасування чи подовження заходів упливу на РФ була елементом тиску на Україну. Проте під час прес-конференції Нуланд заявила, що США залишаються на позиції, що санкції, введені через Крим, не втратять сили, доки Крим не буде повернений Україні. І додала: «Ми не називали ніяких конкретних дат наступних виборів і абсолютно чітко дали зрозуміти, що для їх проведення необхідно забезпечити мирні умови, згідно з Мінськими домовленостями. Це логічна вимога для будь-якої країни».
Під час зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Вікторія Нуланд підтвердила готовність США надати Україні фінансові гарантії на суму мільярд доларів після реалізації реформ, узгоджених із МВФ. Посланниця зазначила, що Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи. Наш Прем’єр своєю чергою запевнив американського ревізора, що новий уряд залишається вірний курсові реформ.
Відверто кажучи, американськими пряниками ситим не будеш, а за два роки революції і війни Україна так і не дочекалася від США більш-менш серйозної військово-технічної та фінансової допомоги.
Олександр ФЕДОРЕНКО

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (34 posted):

brian holm lawyer san diego on 27/12/2017 03:09:33
avatar
What a slick and exact article. The utilization of words is exemplary.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I can't clarify the emotions I had while perusing this blog. I was totally entranced.
Thumbs Up Thumbs Down
0
gmc car cover on 09/09/2017 08:25:50
avatar
The writer has made this blog in the most stunning way. Mind boggling!
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
دانلود قسمت 11 یازدهم سریال عاشقانه رایگان, دانلود رایگان سریال عاشقانه, دانلود سریال جدید عاشقانه ایرانی دانلود سریال عاشقانه با لینک مستقیم, دانلود فیلم های جدید و برتر, دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
دانلود قسمت 11 یازدهم سریال عاشقانه رایگان, دانلود رایگان سریال عاشقانه, دانلود سریال جدید عاشقانه ایرانی دانلود سریال عاشقانه با لینک مستقیم, دانلود فیلم های جدید و برتر, دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم
Thumbs Up Thumbs Down
0
home window tinting perth on 06/06/2017 06:37:45
avatar
The cleaning in corporate offices and in rooms of professional buildings is done in an eco-friendly manner.
Thumbs Up Thumbs Down
0
s2000 car covers on 22/05/2017 06:18:24
avatar
Maybe you could write next articles referring to this article. I wish to read even more things about it!
Thumbs Up Thumbs Down
0
buy instagram likes on 24/03/2017 16:24:58
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bitcoin on 19/03/2017 04:09:53
avatar
I am trusting the same best work from you later on too. Much appreciated...
Thumbs Up Thumbs Down
0
St lucia summer festival on 15/03/2017 01:32:33
avatar
Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging..
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 next total: 34 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: