Батоги і пряники від Нуланд

Home | США | Від штату до штату | Батоги і пряники від Нуланд
image

Заступник Державного секретаря США Вікторія Нуланд запам’яталася українцям як добра американська тітка, котра роздавала пряники учасникам Майдану в грудні 2013-го. Зрештою, крім роздачі пряників вона нічим не відзначилася під час подій 2013-2016 років, бо всі її мирні місії до України закінчувалися безрезультатно або ж новими спалахами протистояння між майданівцями і силами режиму Януковича чи загостренням військових дій на сході.
Відомо, що виконання мінських домовленостей забуксувало через несприйняття їх українським суспільством. Передусім це стосується надання окупованим територіям Донбасу особливого статусу, фактичної легітимізації сепаратистських органів місцевого самоврядування шляхом виборів, амністії бойовиків. Але слово не горобець: випустив не спіймаєш. Це зашморг для України. Утім, США, замість того щоб допомогти від нього звільнитися, разом із Путіним затягують його на нашій шиї ще тугіше. Тітка із Вашингтона — виконавець цієї волі. В січні вона літала до Москви і про щось там говорила із помічником Путіна Владиславом Сурковим, у березні знову побувала в Кремлі, і ось, вочевидь, одержавши там відповідні вказівки, прибула до нас.
У Києві Нуланд зустрілася з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та представниками парламентських фракцій. «Ми на вас не тиснемо. Ви для себе визначтесь: якщо хочете отримати контроль над цією територією в осяжному майбутньому, тоді потрібно виконувати мінські угоди. Якщо не виконуєте мінські зобов’язання — це ваш вибір, це ви самі вирішили. Просто повинні розуміти, що повернення цих територій відкладається у часі», — так переповів настанови Нуланд один із депутатів.
Американська посланниця нібито дала зрозуміти: якщо відповідні закони про особливий статус Донбасу будуть ухвалені у травні, а вибори на окупованих територіях відбудуться у липні, то США подовжать санкції щодо Росії до 2017 року. Тобто можливість скасування чи подовження заходів упливу на РФ була елементом тиску на Україну. Проте під час прес-конференції Нуланд заявила, що США залишаються на позиції, що санкції, введені через Крим, не втратять сили, доки Крим не буде повернений Україні. І додала: «Ми не називали ніяких конкретних дат наступних виборів і абсолютно чітко дали зрозуміти, що для їх проведення необхідно забезпечити мирні умови, згідно з Мінськими домовленостями. Це логічна вимога для будь-якої країни».
Під час зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Вікторія Нуланд підтвердила готовність США надати Україні фінансові гарантії на суму мільярд доларів після реалізації реформ, узгоджених із МВФ. Посланниця зазначила, що Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи. Наш Прем’єр своєю чергою запевнив американського ревізора, що новий уряд залишається вірний курсові реформ.
Відверто кажучи, американськими пряниками ситим не будеш, а за два роки революції і війни Україна так і не дочекалася від США більш-менш серйозної військово-технічної та фінансової допомоги.
Олександр ФЕДОРЕНКО

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (27 posted):

buy instagram likes on 24/03/2017 16:24:58
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bitcoin on 19/03/2017 04:09:53
avatar
I am trusting the same best work from you later on too. Much appreciated...
Thumbs Up Thumbs Down
0
St lucia summer festival on 15/03/2017 01:32:33
avatar
Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging..
Thumbs Up Thumbs Down
0
hcg shots on 14/03/2017 01:41:24
avatar
We need to minimise distractions and start to focus again.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Loftplan on 12/03/2017 00:43:31
avatar
The following company presents a it has the term plus Everyone loves toughness they give you.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Loftplan on 10/03/2017 13:32:16
avatar
This is also a very good contribution that I love to read is not every day that I have the opportunity to see such a thing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bios Chip programmed on 07/03/2017 03:42:42
avatar
The hapless Southeast Whitfield defenders follow, elbows and knees pumping hard on every step.
Thumbs Up Thumbs Down
0
tree service omaha on 06/03/2017 23:38:28
avatar
Great post I am actually getting ready to across this information, is very helpful.
Thumbs Up Thumbs Down
0
injections site on 04/03/2017 00:24:17
avatar
There are numerous organizations which help the general population to purchase twitter supporters.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Gender Bending on 28/02/2017 11:12:07
avatar
I'm happy this one is so great. Keep up the excellent work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 27 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: