Вашингтон радить кидати корупціонерів за грати

Home | США | Від штату до штату | Вашингтон радить кидати корупціонерів за грати
image

Вікторія Нуланд прилетіла до Києва познайомитися з новим Прем’єром і нагадала, що головною умовою фінансової допомоги залишаються реформи
На прес-конференції заступниці Держсекретаря США Вікторії Нуланд довелося спростовувати чутки, спричинені чи то неточностями перекладу, чи умисними намаганнями деяких українських політиків створити зловісну картину під назвою «Захід «зливає» Україну».
ФАЛЬШИВІ ВИБОРИ НА ДОНБАСІ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ
Після зустрічі Вікторії Нуланд із депутатами Верховної Ради українським інформаційним простором прокотилася новина, мовляв, представниця американського Держдепу заявила: вибори на окупованих територіях Донбасу повинні відбутися у липні. І від цього факту нібито залежатиме подальше надання США фінансово-технічної допомоги Україні.
«Ця інформація — неточна, ми не встановлювали конкретної дати виборів», — заявила на прес-конференції Вікторія Нуланд. За її словами, єдина позиція, якої принципово дотримується Вашингтон щодо виборів на Донбасі, — виконання всіх необхідних для цього передумов, зафіксованих у мінських домовленостях. А саме: гарантія безпеки спостерігачів, створення умов для кандидатів агітувати й зустрічатися з виборцями, безперешкодний доступ місії ОБСЄ на всій території Донбасу. Крім того, Вікторія Нуланд зауважила, що вибори на Донбасі мають забезпечити громадянам право обирати власних лідерів, а не перетворитися на «фальшиві вибори для десятка маріонеток з Москви». Заступниця Держсекретаря США також запевнила журналістів, що надання фінансової допомоги США Україні пов’язано лише з успіхами і темпами реформ у країні.
Останнім часом російська дипломатія почала активно готувати підґрунтя для скасування міжнародних санкцій, проте Вікторія Нуланд повідомила, що лідери США та країн ЄС єдині у своїй позиції: санкції щодо Росії залишатимуться в силі доти, доки вона не виконає зобов’язань у рамках мінських домовленостей. А міжнародні санкції, запроваджені проти Москви після незаконної анексії Криму, залишатимуться в силі доти, доки Крим не буде повернено Україні, — запевнила Вікторія Нуланд. Вона також висловила обурення з приводу «жахливого рішення» окупаційної влади Криму заборонити Меджліс, що «позбавляє кримськотатарський народ його історичної форми представницької демократії».
ПОПЕРЕДУ ЩЕ БАГАТО РОБОТИ
У Держдепі США сподіваються, що новий уряд України продовжуватиме втілення системних перетворень у країні, і очікують, що 2016 рік стане для України роком незворотних реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, «яка все ще залишається істотною проблемою в державі». Україна почала звикати до гучних показових антикорупційних скандалів, фігурантам яких чомусь вдається уникнути кримінальної відповідальності. «Треба почати саджати людей, які обкрадали людей, на лаву підсудних і викорінювати корупцію найрішучішими методами», — відверто зауважила заступниця Держсекретаря.
Головна мета приїзду представниці Держдепу до Києва полягала у спілкуванні з новопризначеним Прем’єр-міністром, аби таким чином особисто переконатися, що новий уряд не збирається змінювати чи гальмувати курс реформ. Очевидно, Володимирові Гройсману вдалося переконати Вікторію Нуланд, що внутрішньополітичні процеси в Україні не впливають на стратегічний курс. Принаймні під час прес-конференції вона висловила задоволення від високих зустрічей у Києві і намірів українських політиків об’єднатися заради реформ.
Розмова Вікторії Нуланд з українським Прем’єром Володимиром Гройсманом була дуже відвертою. «Реальний стан справ у країні дуже складний, він потребує максимальної відданості реформам, на чому ми сьогодні й зосереджуємося», — сказав під час зустрічі з представницею Держдепу глава уряду, інформує департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну. Володимир Гройсман наголосив на рішучості уряду проводити реформи, спрямовані на подолання корупції, зокрема реформу української митниці.
Вікторія Нуланд висловила підтримку нашому новому уряду: «Україна вже продемонструвала значний прогрес, але попереду ще дуже багато роботи». Вона також підтвердила готовність США надати черговий пакет фінансових гарантій для України після ухвалення важливих для продовження реформ законопроектів, які було визначено в рамках домовленостей із МВФ.
Вікторія ВЛАСЕНКО

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (21 posted):

brian holm lawyer san diego on 27/12/2017 03:21:24
avatar
It would not be reasonable in the event that we compliment all the blog compositions yet not the creator. Incredible Work!
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
The blog is exceptionally splendid. Just love the way how all the writing has been put.
Thumbs Up Thumbs Down
0
infiniti g37 car covers on 09/09/2017 08:25:19
avatar
In this time of false love, the creator has formed each word with everything that is in him filled it.
Thumbs Up Thumbs Down
0
go-to travel outfit on 28/02/2017 02:05:12
avatar
Tourmaline is compared to a cherished stone that is certainly used intended for creating adverse ions.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1970 charger car covers on 21/02/2017 10:59:59
avatar
I would be pleased if all WebPages provided such articles.
Thumbs Up Thumbs Down
0
pay per install network on 04/02/2017 02:23:15
avatar
The buy essay paper rules are made for the protection of the public and enable people to live their life peacefully.
Thumbs Up Thumbs Down
0
caprice car cover on 16/12/2016 16:08:15
avatar
This is why there are many countries which desperately to maintain its culture in the world.
Thumbs Up Thumbs Down
0
lucky patcher apk on 05/12/2016 00:39:33
avatar
on one hand we have iOS which is known to be fully secure and closed source and on the other hand we have Android which is completely open source and can be heavily customized.
Thumbs Up Thumbs Down
0
get instagram followers website on 12/11/2016 03:53:14
avatar
Set up professional accounts representing your blog, website or business.
Thumbs Up Thumbs Down
0
learn this here now on 30/10/2016 15:52:49
avatar
A result getting capable to take gain of the core technician of Pokemon Go-- genuine globe exercise.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 21 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: