Ми відбудуємо нашу державу

Home | США | Від штату до штату | Ми відбудуємо нашу державу
image

3 червня  Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман разом взяли участь у церемонії підписання Декларації про наміри та Угоди про гарантії запозичення між Україною та Сполученими Штатами Америки.
Президент зазначив, що результатом сьогоднішнього підписання стане ще більш ефективна співпраця України і США. Домовленість про це була досягнута під час візиту Глави держави у Вашингтон, зустрічей із президентом США Бараком Обамою, з Віце-президентом США Джозефом Байденом. «Це є свідченням того, що США для України є надійним стратегічним партнером», - сказав Петро Порошенко.
Глава держави висловив впевненість, що слідом за підписанням Угоди про надання нашій державі допомоги у сумі до 1 млрд доларів США, відбудеться підписання і документу про нашу співпрацю з МВФ, іншими фінансовими організаціями, отримання макрофінансової допомоги з боку ЄС. «Це буде сприяти економічному зростанню України, - переконаний Президент.
«Я дуже вдячний США за таку своєчасну і важливу допомогу нашій  державі. Впевнений, що за допомогою світової коаліції на підтримку України ми відбудуємо нашу державу», - підкреслив Петро Порошенко.
За словами Глави держави, ледь тільки стало відомо про те, що буде підписано угоду про макрофінансову допомогу, всесвітньо відоме Міжнародне рейтингове агентство Moody's одразу ж переглянуло свій прогноз щодо курсу української гривні, українські цінні папери на європейському ринку покращили свої показники і «це є символом того, що інвестори вірять в Україну».
«Сьогоднішня наша спільна домовленість – це є і спільний фронт протидії зовнішній агресії проти України з боку Росії. Там не хочуть, хочу сказати, що там навіть бояться нашого успіху», - зазначив Президент та додав, що головне побажання наших воїнів – поки ми воюємо проводьте реформи, ми хочемо повернутись з фронту в іншу країну.
Петро Порошенко зазначив, що це абсолютно співпадає і з його позицією, і з позицією уряду та більшої частини парламенту.
Президент наголосив, що сьогодні відбувається надзвичайно важлива подія – ми йшли до цього довгі місяці впроваджуючи реформи, забезпечуючи ефективну боротьбу з корупцією, роблячи відповідні кроки по ухваленню законодавства, фіналом яких стало вчорашнє прийняття змін до Конституції.
Глава держави назвав унікальним шансом та унікальним кроком внесені  зміни до Конституції с частині судової реформи. Зміни до Основного закону вносились і раніше, але цього разу було чітко дотримано процедуру, тривало обговорення протягом року із залученням всього світового і українського наукового представництва.
«Думаю, що повна рішуча судова реформа, яка забезпечить повне перезавантаження судової гілки влади, зробить її роботу прозорою. Це є очевидним досягненням України і демонстрацією нашої рішучої налаштованості на реформи», - підкреслив Президент.
В свою чергу, Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт назвав підписання важливим кроком Президента та нової України на шляху до стабільності  та економічного зростання, додатковим стимулом реформ, які вже проводяться, і свідченням виконання зобов’язань США перед народом України.
«Підписання Угоди про кредитні гарантії є свідченням помітного та суттєвого прогресу реформ в Україні, які Вам, пане Президенте та українському Уряду вдалося досягнути», - наголосив  Посол США в Україні.
Джеффрі Пайєтт також зазначив, що ця Угода, як і попередні кредитні гарантії, сприятиме реалізації програм Міжнародного валютного фонду. Україні вдалося зробити значні структурні реформи за останні два роки.
«Я особисто та Сполучені Штати Америки висловлюємо свою підтримку та високу оцінку Вашому лідерству, пане Президенте, в контексті призначення нового Генерального прокурора і особливо у тому, як розвивається наше співробітництво з офісом Генерального прокурора України Юрія Луценка», - сказав Посол США в Україні. Він також додав, що це призначення та реформи прокуратори сприятимуть не лише побудові сприятливого інвестиційного клімату та стабільного економічного зростання України, а й відновить довіру українського суспільства до влади.
Посол Пайєтт привітав Президента, Прем’єр-міністра та Голову Верховної Ради з вчорашнім успішним голосуванням за зміни до Конституції в частині правосуддя та назвав його надзвичайно важливим сигналом для міжнародного співтовариства і поділився своїм враженням від того, як Верховна Рада продемонструвала свою єдність. «Це важливий сигнал для світу – Україна має єдність, а політичні сили підтримують Вас, пане Президенте, на шляху реформ до європейської і демократичної України. І ми вітаємо вас з цим досягненням», - сказав Посол. Він також повідомив, що сьогодні в Україні перебуває велика делегація американських конгресменів, що є дуже важливим і знаковим для подальшого розвитку та поглиблення співпраці між США та Україною.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що найважливіше завдання, яке стоїть сьогодні перед Урядом, – забезпечити макроекономічну стабільність та створення умов для стійкого економічного зростання. За його словами, рішення Сполучених Штатів Америки щодо фінансової підтримки вселяють оптимізм стосовно необхідних змін, які потрібно забезпечити у країні.
"Те, що ми маємо підтримку Сполучених Штатів і щодо здійснення глибинних структурних реформ, і щодо підтримки фінансової вселяє в нас впевненість у тому, що ми йдемо правильним шляхом", - зазначив Володимир Гройсман.
Голова Уряду подякував Сполученим Штатам Америки за співпрацю і підтримку України. "Дуже важливо, щоб час, який ми маємо для проведення реформ, ми використовували ефективно. Ми це розуміємо, - зауважив він. - Уряд повністю налаштований на швидкі реформи, зміни. І ми віддані цим реформам".
Володимир Гройсман нагадав, що у четвер Верховна Рада України ухвалила зміни до Конституції у частині правосуддя, що дозволить розпочати реформу правосуддя у країні та оновити судову гілку влади.
"Учора була велика перемога сучасної європейської України, початок надважливої реформи судової системи, змін до Конституції. Я вважаю, що це насправді, як сказав сьогодні Президент, що після обрання Президента, переобрання Верховної Ради, оновлення урядів, зараз настав час оновлення третьої гілки влади, судової, яка дасть можливість повернути і довіру до цієї влади, і забезпечити справедливість, чого так прагнуть українські громадяни", - підкреслив Володимир Гройсман.
Документи підписали з української сторони Міністр фінансів України Олександр Данилюк, а також Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт та в.о. директора Американського агентства міжнародного розвитку Джоел Сандефур з американської сторони.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (8 posted):

rolex replica watches on 03/08/2017 03:13:58
avatar
great
Thumbs Up Thumbs Down
0
lucky patcher on 05/12/2016 00:38:30
avatar
on one hand we have iOS which is known to be fully secure and closed source and on the other hand we have Android which is completely open source and can be heavily customized.
Thumbs Up Thumbs Down
0
catalina island hotels on 19/09/2016 04:44:46
avatar
This is a very good site which helps us to know all the news about Ukraine. I think Ukraine is facing lots of problems with USA and all the details are given in this and it helps me lot. Thanks for sharing such important news here.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Cheap Juicy Couture Tracksuit on 14/09/2016 03:26:06
avatar
Думаю, що повна рішуча судова реформа, яка забезпечить повне перезавантаження судової гілки влади, зробить її роботу прозорою.
Thumbs Up Thumbs Down
0
monster beats outlet on 23/08/2016 22:46:30
avatar
Надія світу стає все краще.
Thumbs Up Thumbs Down
0
fendi replica handbags on 03/08/2016 20:38:59
avatar
I dont know what to talk about except that I have enjoyed reading Wonderful overall blogging site
Thumbs Up Thumbs Down
0
oakley replica on 28/07/2016 22:38:18
avatar
Plano oakley replica sunglasses bazaar is accepted to abound over the anticipation aeon attributable to the accretion acquaintance about the aegis of eyes and growing population.
Thumbs Up Thumbs Down
0
ray ban outlet on 21/06/2016 06:01:28
avatar
Володимир Гройсман нагадав, що у четвер Верховна Рада України ухвалила зміни до Конституції у частині правосуддя, що дозволить розпочати реформу правосуддя у країні та оновити судову гілку влади.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 8 | displaying: 1 - 8

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: