NATIONAL TRUCK DRIVING SCHOOL

Home | США | Від штату до штату | NATIONAL TRUCK DRIVING SCHOOL

img
img

Тракова індустрія сьогодні є однією з найбільш швидко зростаючих з великою кількістю нових робочих місць щорічно.Для  всіх  емігрантів ,  та особливо  для щойно прибувших- це дійсно реальний шанс за короткий термін влаштуватися у Америці,покращити фінансову ситуацію,забезпечити майбутнє сім,ї .Для тих,хто вміє жити самостійно та не боїться залишитися один на один з проблемами ця професія-прекрасний шанс  випробувати себе на стійкість,змінити сіру  рутину  щодення.Щоби впоратися з цією роботою,ії необхідно любити,знати всі  ії тонкощі, досконало володіти теоретичними знаннями та практикою керування  транспортним засобом.І  тільки тоді  ця професія принесе задоволення,радість та довгожданні результати.

Як отримати комерційну ліцензію водія CDL категорії” А” та скільки  триває процес навчання,його оплата,майбутнє працевлаштуванн та особливості роботи тракіста.

З цими та іншими   запитаннями ми звернулися до керівника однієї з ведучих шкіл м.Сакраменто National truck driving school пана  Kashmir Singh Thandi.

-Розкажіть, будь-ласка, які програми  пропонуються  для майбутніх водіїв у Вашій школі?

-Найбільш повна програма,що  вимагається у більшості  компаній галузі є професійна комерційна(Professional Commercial Drivers Class A),є також  Advanced Commercial  Drivers Class A,  тa Refreshers Courses or Truck Rental.

-Що охоплюють ці програми та як організований процес  навчання ?

-Всі програми охоплюють навчання відповідно до вимог Ліцензії,додатковий навчально-методичнийматеріал,практичні тести,персональний викладач  тощо.

Робота з студентами строго індивідуальна,3 тижні навчання з персональною увагою з боку висококваліфікованого інструктору,ухваленого DMV з більш,ніж 20  роками  досвіду,найновіші моделі траків,10 +speed transmission.Компанія дотримується  правила «Один студент у траку “та гарантує, що студент навчається керуванню траком  у процесі самої їзди.

Кожна з програм навчить  правилам безпеки дорожнього руху,безпечному керуванню  транспортним заходом,огляду  тягача,приєднанню причепів,перевірці  пневматичних  гальмузів,подавання трейлера до завантажувального доку, особливостям вузького  проїзду та паралельного   паркування та багато іншого.Навчання  відбувається  у реальних умовах,на швидкісних трасах,у центрі міста,по міським та сільським вулицям.

-Якщо  часом  людині буде необхідно  більше часу для освоєння матеріалу,ніж усім іншим студентам?

-У такому випадку ми будемо займатися індивідуально  безкоштовно  до тих пір,доки сам студент не розбереться у матеріальній частині траку,не оволодіє повністю  теоретичними та практичними знаннями.

- Який розклад занять  у школі , коли починається  кожний новий курс  навчання та чи  плануються окремі курси для майбутніх водіїв,що  недостатньо  повно володіють англійською мовою?

-Як правило, кожний новий курс навчання  розпочинається  щотижнево,переважно ми практикуємо денну форму навчання з 8  години ранку до 7 вечора. Найближчим часом  ми плануємо організувати  російськомовні класи.Між іншим,сьогодні у  компанії  відкрита вакансія на повний робочий день для особи зі знанням мов(українська,російська,англійська).Для більш детальної інформації просимо звертатися у наш офіс.

 -Що Ви можете   сказати про  оплату за навчання у Вашій школі та взагалі про фінансування? Чи  можливо  отримати  субсидії від соціальних агенцій,чи існують Федеральні або Приватні фонди для перекваліфікування,плани компенсації за навчання від транспортних компаній тощо? 

-У нашій школі існує дуже гнучкий план  оплати,приймаються всі основні кредитні картки.До речі,ціни в нашій школі на сьогодні залишаються одні з  найнижчих серед подібних шкіл регіону.Щодо  різного роду субсидій,то можна відзначити,що вони надаються від соціальних агенств у  окрузі за місцем проживання.Приватні та Федеральні Фонди для перекваліфікування у більшості застосовуються для осіб,які отримали травми.Дуже часто транспортні компанії  пропонують плани - компенсації за навчання. Ми постійно  надаємо консультації та допомагаємо  студентам  школи з приводу  різних виникаючих питань  щодо  фінансування.

-Дуже актуальним для кожного водія є  майбутнє працевлаштування. Яка допомога надається студентам у Вашій школі   та  чи гарантуєте Ви працевлаштування після ії закінчення?

-Вже під час навчання  ми починаємо пошук  транспортної компаніївідповідно до вимог та  потреб студента.Ми також проводимо постійні презентації з представниками компаній,   за бажанням кожний має  нагоду  заповнити заявку на роботу.

-Чи можете надати деякі рекомендації,як потрібно діяти у  випадку  самостійного пошуку роботи?

-Найлегший шлях-це взяти у руки газету з об,явами про прийом на роботу.Тих,що дзвонять є багато,компанії цим користуються та платять не дуже багато.

Я завжди рекомендую  скласти правильно резюме,розіслати його  великій кількості  компаній,дзвонити,ходити на тести.Під ч ас  тестування найголовніше -показати себе дуже відповідальною людиною.Як правило,тести приймає менеджер по безпеці.

-Та на останнє. Які  особливості,перспективи та складності  Ви вбачаєте у професії тракдрайвера?

-Праця водія траку-це праця нелегка,специфічна,не для всіх,але я вважаю,що в Америці вона є достатньо  добре оплачувана.Для багатьох випускників школи ця професія стала привабливою з точки зору бізнесу.Рік,два поїздив сам,здобув досвіду,а потім відкрив свій бізнес. На початок трак,потім другий,а згодом і компанія.Траковий бізнес вважається бізнесом,що не потребує великих вкладів,можна почати практично з нуля.

У своїй школі ми створюємо такі умови,котрі би я  хотів,щоби були створені  і для мене,якби я був студентом.У той же час хочу порадити усім майбутнім  студентам,щоби кожний з них  спочатку твердо вирішив для себе,що  дійсно  хоче  бути  водієм траку,а ми у свою чергу   ласкаво просимо на  навчання до нашої школи.

Адреса школи:
4585 Pell Drive, Sacramento CA, 95838
Tel 916.564.3455
866.933.3038

Наталія МАТЮШОВА
 “Українське Слово”

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (12 posted):

Essay Writing Service UK on 03/01/2019 15:50:42
avatar
Thank you for your wonderful work. I want to know more about these topics
The best post ever. I like it very much.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
WOW! its a wonderful topic has been published at through admin. Nice Post. Very glad to read this post. Thanks for sharing this informative post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
MarkHow on 09/11/2018 05:52:11
avatar
levitra 20mg shelf life
<a href="http://luxfanlevitra.com">buy levitra online</a>
levitra online malaysia tv1
<a href=http://fanlevitralux.com#buy+generic+levitra+online>buy levitra online</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
STATA Project Help Online on 09/11/2018 05:23:03
avatar
The Leading Assignment Help UK Firm Offers State Of The Art Services To Its Clients With A Promise Of Delivering All The Required Work Well Within The Deadline.
Thumbs Up Thumbs Down
0
DatabaseProjectHelp.xyz on 09/11/2018 04:43:37
avatar
I Loved The Way You Discuss The Topic Great Work Thanks For The Share.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Myloweslife on 10/08/2018 05:00:00
avatar
nice blog
Thumbs Up Thumbs Down
0
Ippo on 05/06/2018 06:37:49
avatar
It is very significant for each carter there is an upcoming service. What generous of support is providing to scholars and do you assure service.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I will endeavor some of this system. I need my site like yours. Furthermore, you should attempt this to show signs of improvement by including greater quality substance. You won't be self-reproachful it.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Order Custom Dissertation on 06/06/2017 01:45:47
avatar
Most organizations even those that have driving schools oblige you to be no less than 21 for protection reasons. the transport age if its for a school region you can be 18. be that as it may, either call, go to the site or stop by a nearby Florida div certainly
Thumbs Up Thumbs Down
0
Assignment Writing Service UK on 18/05/2017 07:29:37
avatar
This is not a uncomplicated question to respond. The instructor not only gives understudies arithmetical data points and guidelines to keep in mind, yet thought to show understudies how to utilize those certainty and so onward to tackle real issues when the tutor isn't there to amend the at the present grown-up previous substitute. For instance, in math, it's the word issues that are very important. I know this is tremendously simple, yet the guideline is the similar.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 next total: 12 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: