ПОБРАЛИСЯ

image

Член Палати представників Конгресу США демократ Барні Френк (Barney Frank) уклав шлюб зі своїм партнером Джеймсом Ріді (Джеймс Ready). Френк став першим чинним американським конгресменом, що вступив в одностатевий шлюб. Про намір одружитися з Джеймсом Ріді Барні Френк оголосив в січні 2012 року.
Церемонія одруження 72-річного Френка і 42-річного Ріді пройшла в Бостоні в суботу, 7 липня, в присутності губернатора штату Массачусетс Девала Патрика (Патрік Деваль). Губернатор, вітаючи подружжя, зазначив, що їхні стосунки пережили «зміну демократів і республіканців у Білому домі».
Одностатеві шлюби в штаті Массачусетс дозволені з 2004 року.
На банкеті, що відбувся після церемонії одруження, в числі інших гостей була присутня лідер демократів у Палаті представників Ненсі Пілозі.
Барні Френк - конгресмен від одного з округів штату Массачусетс - відкрито оголосив про свою орієнтацію в кінці 1980-х років, ставши одним з перших американських політиків, які зробили подібне визнання. Френк відомий не тільки як захисник прав геїв і лесбіянок, але і як автор ряду значущих економічних законопроектів. Зокрема, займаючи в 2007-2011 роках пост голови комітету з фінансових послуг Конгресу США, Френк розробив закон про реформу системи фінансового регулювання, прийнятий Президентом Бараком Обамою в 2010 році. У листопаді 2011 року Барні Френк, який обіймає посаду конгресмена з 1981 року, оголосив, що не має наміру переобиратися на черговий строк. Повноваження Френка на посаді конгресмена закінчуються в кінці 2012 року.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»,
Бостон

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Louis Vuitton Cases For iPhone 6 Plus on 06/06/2015 01:55:55
avatar
The Next installment plan has proven popular among AT&T customers. The carrier said it added 4.1 million people to Next during the first quarter and that more than 30 percent of its customer base are on the Next plan.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: