ВЧЕНІ НАМАГАЮТЬСЯ ЗУПИНИТИ ГЛОБАЛЬНЕ ПОТЕПЛІННЯ ЧЕРЕЗ ШТУЧНЕ ПОХОЛОДАННЯ

Home | США | Від штату до штату | США-Массачусетс | ВЧЕНІ НАМАГАЮТЬСЯ ЗУПИНИТИ ГЛОБАЛЬНЕ ПОТЕПЛІННЯ ЧЕРЕЗ ШТУЧНЕ ПОХОЛОДАННЯ
image

У США готуються до масштабного експерименту, мета якого – викликати штучне мікропохолодання.
Два інженери з Гарвардського університету будуть розпорошувати світловідбиваючі речовини з аеростата в атмосферу на висоті 80 тис. футів над Форт-Самнером, штат Нью-Мексико.
Як пояснює видання The Guardian, подібні методи зміни клімату називаються «геоінженерією».
«Кінцеве завдання – навчитися відтворювати вплив вулканів, що викидають в стратосферу сульфати. Сульфати у вигляді аерозолю будуть відбивати сонячне світло назад в космос, і температура на Землі знизиться», – йдеться в статті.
Один з експериментаторів, Девід Кейт, заявляє, що «сонячна геоінженерія» – недорогий спосіб уповільнити глобальне потепління.
Водночас інші вчені застерігають, що наслідки для метеорологічних умов і виробництва продовольства на Землі можуть бути непередбачуваними і згубними.
Екологи, зі свого боку, побоюються, що програма скорочення викидів парникових газів відійде на другий план, якщо геоінженерії перетворять на «запасний план» протидії кліматичним змінам.
Зазначимо, Девід Кейт – керівник фонду досліджень в галузі геоінженерії. Бюджет фонду - багато мільйонів доларів, які було пожертвувані засновником «Майкрософт» Біллом Гейтсом.
Галина БОЙЧУК,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

mulberry replica on 28/07/2016 22:41:17
avatar
Scientific studies accept accurate that over acknowledgment of eyes appear UV application may accident your eyes and aswell may advance to cataract.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Louis Vuitton Cases For iPhone 6 Plus on 06/06/2015 01:51:18
avatar
Directly, AT&T also offers more options through its Next plan. Customers can choose from a range of monthly-installment packages. AT&T Next 12 requires customers pay 20 installments and allows them to upgrade after 12 payments are made.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: