"ЛАЙНЕР МРІЇ" СПАЛАХНУВ В АЕРОПОРТУ БОСТОНА

Home | США | Від штату до штату | США-Массачусетс | "ЛАЙНЕР МРІЇ" СПАЛАХНУВ В АЕРОПОРТУ БОСТОНА
image

У Міжнародному аеропорту Бостона імені Логана відразу після приземлення спалахнув літак Boeing 787 Dreamliner ("Лайнер мрії"), що належав авіакомпанії Japan Airlines. Незабаром салон літака наповнився густим димом, але до того моменту усі пасажири вже залишили лайнер.
Прибиральники, які піднялися у салон, відчули запах диму. Механік відкрив панель, що веде в акумуляторне відділення, і спробував загасити вогонь, але безуспішно, після чого на місце було викликано працівників пожежної служби, котрі ліквідували займання за три хвилини.
За словами керівника пожежного департаменту Портового управління Массачусетса Боба Донах'ю, пожежа розпочалася в акумуляторі допоміжної енергетичної установки, яка забезпечує літак електроенергією, коли двигуни повітряного судна вимкнено. Проте, точна причина займання поки невідома. За даними ЗМІ, цей екземпляр "Лайнера мрії" перебував в експлуатації менш як місяць. Він прибув із Токіо з 173 пасажирами і 11 членами екіпажа на борту.
Національна рада з безпеки транспорту США направила до Бостона своїх співробітників для з'ясування обставин інциденту. Це вже не перша перевірка, що проводиться щодо лайнерів Boeing-787 Dreamliner. У грудні Федеральне управління цивільної авіації США розпорядилося провести перевірку на усіх 36 літаках цього типу, експлуатованих зарубіжними авіакомпаніями.
Свій перший пасажирський рейс літак Boeing 787 Dreamliner виконав у жовтні 2011 року. Лайнер став першим цілком новим літаком американської компанії Boeing з 1995 року. Перший політ повітряного судна мав відбутися ще в 2008 році, проте через ряд технологічних проблем початок виробництва літаків цієї серії кілька разів переносився.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (4 posted):

Lark on 10/01/2015 17:27:13
avatar
Great <a href="http://hwprmbwaeec.com">stfuf,</a> you helped me out so much!
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mauve on 08/01/2015 02:27:07
avatar
What a plasuere to find someone who thinks through the issues http://rerxumezjq.com edoorqwskd [link=http://wltsiqr.com]wltsiqr[/link]
Thumbs Up Thumbs Down
0
Janais on 02/01/2015 19:46:35
avatar
This is the perfect way to break down this <a href="http://jjcjax.com">iniomratfon.</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Destiny on 01/01/2015 07:00:43
avatar
This inuredtcos a pleasingly rational point of view.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 4 | displaying: 1 - 4

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: