УКРАЇНСЬКИЙ ПОСОЛ ПОБУВАВ У БОСТОНІ

Home | США | Від штату до штату | США-Массачусетс | УКРАЇНСЬКИЙ ПОСОЛ ПОБУВАВ У БОСТОНІ
image

Посол України в США Олександр Моцик разом з Послом Литовської Республіки у США Жигімантасом Павіліонісом відвідали Бостонський університет (штат Массачусеттс), де відбувся спільний захід, присвячений обговоренню внутрішньої та зовнішньої політики України, Литви та Європейського Союзу.
Як повідомляє прес-служба української амбасади, у своєму виступі О.Моцик поінформував студентсько-викладацьку аудиторію про хід системних реформ в нашій країні, розвиток європейської інтеграції України, українсько-литовське стратегічне партнерство, відносини з США і РФ. У свою чергу, Жигімантас Павіліоніс розповів про здобутки Литви після вступу до ЄС і НАТО, актуальний стан економіки країни, заходи, які вживаються для подолання наслідків європейської економічної кризи. Литва, наголосив Ж.Павіліоніс, послідовно підтримує європейську інтеграцію України. Він закликав США продовжувати підтримувати курс нашої держави на євроінтеграцію.
Після виступів керівників дипломатичних представництв відбулося обговорення актуальних питань європейської політики і економіки.
Під час відвідання Бостонського університету посли оглянули студентське містечко та ознайомилися з колекцією літератури університетської бібліотеки. О.Моцик передав до неї ряд книжок про пам’ятники історії України та Києва.
Окрім Бостонського університету, посли відвідали Факультет менеджменту ім.Слоана всесвітньовідомого Массачусеттського технологічного інституту (МТІ) (м.Кембрідж, штат Массачусеттс), де, зокрема, було обговорено питання розвитку відносин між МТІ та вищими навчальними закладами нашої держави.
В ході робочої поїздки до Бостону відбулася спільна зустріч послів України і Литви з представниками української та литовської діаспори Массачусеттсу, а також прес-ланч і невеликий концерт майстрів народної музики України і Литви. Під час цього заходу до бібліотеки Українського наукового інституту Гарвардського університету була передана збірка літератури про історію нашої країни.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

iPhone 6 plus waterproof case on 02/06/2015 13:13:27
avatar
BBM’s runaway success was almost as unimaginable as its unlikely birth. BBM was the brainchild of a trio of young Research In Motion (RIM) employees who were looking for something to do after a rare slowdown in 2003 when the company had to lay off 10 per cent of its staff
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: