З БЕРМУДСЬКОГО ТРИКУТНИКА НЕ МОЖЕ ВИБРАТИСЯ ЯХТА

Home | США | Від штату до штату | США-Флорида | З БЕРМУДСЬКОГО ТРИКУТНИКА НЕ МОЖЕ ВИБРАТИСЯ ЯХТА
image

Яхта "Скорпіус" з російсько-українським екіпажем, що здійснює навколосвітню подорож, після грози в п'ятницю, 13 липня, не може вибратися з Бермудського трикутника, оскільки вийшло з ладу навігаційне обладнання. Про це повідомив прес-секретар експедиції Анна Суботіна.
"У розпал стихії в судно вдарила блискавка, після чого вийшли з ладу майже всі навігаційні системи", - повідомила Суботіна.
З її слів, капітан судна Сергій Низовцев вийшов на зв'язок у понеділок і повідомив, що відразу після того, як гроза вщухла, бортове обладнання і супутниковий телефон почали працювати з перебоями і перешкодами, зник інтернет-зв'язок. Ніхто з моряків не постраждав.
Крім того, весь цей час екіпаж яхти намагається вирватися з так званого Бермудського трикутника в сторону наступної точки свого маршруту - острова Ісландія. Через сильні вітри безсистемно змінюється напрямок і швидкість океанських течій, що місцями створює завихрення (вихори - ред.). Іноді зустрічна течія взагалі гальмує рух яхти.
"Не допомагає навіть включений на всю потужність двигун, тому, можна сказати, ми крутимося на одному місці, в районі 27 градусів 9 хвилин північної широти, 64 градуси 50 хвилин західної довготи", - процитувала Суботіна слова капітана яхти, уточнюючи, що саме такі координати показує морякам єдина навігаційна система, що не вийшла з ладу на борту після попадання блискавки.
Зі слів Сергія Нізовцева, паніки на борту немає, а екіпаж не схильний вірити в легенди із загадковими зникненнями морських і повітряних суден у цьому районі в минулих століттях. Незважаючи на це, під час грози в п'ятницю 13-го в Бермудському трикутнику, всі члени команди спостерігали досить незвичайні явища в атмосфері: виростаючі з води вертикальні хмари, що нагадують туманну стіну і величезні кола, що світяться над океаном, раптово зникаючи і з'являючись.
Нагадаємо, район між Бермудськими островами, Флоридою і островом Пуерто-Ріко відомий всім мореплавцям як місце з надзвичайно складними і дуже мінливими метеорологічними умовами. Для нього характерні різкі перепади погоди, жорстокі шторми і урагани. Нерідко там виникають смерчі, утворюються поодинокі гігантські хвилі висотою 20-30 метрів, що з'являються нізвідки, а також вири.
Петро ПИСАРЧУК,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

YSL iPhone 6 plus cases uk on 05/04/2016 10:53:41
avatar
The case comes in two pieces for a simple fit that are easy to hold and slide together. There are button covers, openings for the switch and ports, and design components that redirect the speaker to the front. It charges via micro USB, and it will charge your iPhone first when you plug it in.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: