ОБАМА НАЗВАВ ГОЛОВНИЙ ПРОВАЛ ЗА ЧАС СВОГО ПРЕЗИДЕНТСТВА

Home | США | Від штату до штату | США-Флорида | ОБАМА НАЗВАВ ГОЛОВНИЙ ПРОВАЛ ЗА ЧАС СВОГО ПРЕЗИДЕНТСТВА
image

Обама заявив, що провал міграційної реформи став найбільшою невдачею його першого терміну. Слова американського лідера прозвучали на зустрічі з іспаномовними виборцями у Флориді. Найбільшою невдачею першого терміну президентства нинішнього лідера США Барака Обами став провал міграційної реформи. Про це заявив він сам напередодні чергових президентських виборів, запланованих на 6 листопада, на зустрічі з іспаномовними виборцями у Флориді.
«Як ви мені нагадали, моєю найбільшою невдачею став провал продуманої міграційної реформи. Але це не тому, що ми не хотіли цього домогтися і не робили ніяких спроб», — заявив Обама.
«Очевидно, наша нездатність змінити настрої вашингтонських законодавців дуже розчаровує. Ми не змогли вплинути на республіканців, включаючи і тих 20, хто раніше виступав за проведення реформ. Ви не можете змінити політичну махіну Вашингтона зсередини, ви можете зробити це зовні. Тільки так можна домогтися значних зрушень, як реформа охорони здоров'я, коли їх вимагає народ Сполучених Штатів», — сказав він.
Обама визнав, що пріоритетом його перших років президентства був порятунок економіки. Такі заяви викликали критику його суперника, республіканця Мітта Ромні. «Президент сьогодні знову викинув білий прапор і визнав свою поразку. Його гаслом колись було "Так, ми можемо», але зараз він перетворився на «Ні, я не можу», — сказав Ромні, виступаючи в Сарасоті (штат Флорида).
Ромні і республіканці виступають за посилення правил міграції, що викликає критику багатьох іспаномовних американців. Раніше, в червні цього року, Обама видав указ, за яким нелегальні мігранти, які потрапили в США дітьми та підлітками, можуть залишитися в країні і отримати дозвіл на роботу. Експерти відзначають, що серед іспаномовних виборців Обама популярніший, ніж Ромні.
Згідно з останніми даними соціологічних опитувань, Обама продовжує лідирувати в серцях американців. Щоправда, з незначною перевагою. Так, згідно з дослідженням Gallup, за нього зараз готові проголосувати 48% виборців. Ромні підтримують 46% американців.
За даними CNN, перевага Обами дещо більша — за демократа готові голосувати 50% американців, Ромні підтримують тільки 45%.
При цьому результати опитувань були отримані до оприлюднення скандального відео, в якому Ромні дозволив собі образити прихильників Обами (тобто половину електорату), назвавши їх нахлібниками, які не платять податки.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Chanel iPhone 6 Plus Cases on 03/06/2015 05:58:36
avatar
In the promotional video below Belfiore continues his drive to convince the market that developers are keen to make apps for Windows. While not explicitly stated, this is a nod to mobile, with lack of developer support being one of the key factors inhibiting Microsoft’s success there
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: