В УКРАЇНСЬКОМУ ОСЕРЕДКУ ВИРУЄ ЖИТТЯ

Home | США | Від штату до штату | США-Флорида | В УКРАЇНСЬКОМУ ОСЕРЕДКУ ВИРУЄ ЖИТТЯ
image

Громада в Норт Порті  відзначила празник св. Андрія в однойменному Українському релігійно-культурному осередку. Після недільного Богослужіння в українських церквах, норт-портівці та їхні гості чисельно прибули до осередку на традиційний обід і культурну програму.
Серед присутніх було приємно вітати голову головної управи Союзу українок Америки (СУА) Мар’яну Заяць та її чоловіка Мирона, членкинь головної управи СУА, які проживають у Флориді, - Лідію Білоус, Анну Мацілінську, Роксоляну Яримович та Орисю Зінич, Ан-Марі Суслу.
Святочний обід відкрив голова осередку Віктор Лісничий.  Привітавши гостей,  попросив о. Івана Фатенка та о.др. Северина Ковалишина поблагословити трапезу. Перед тим, як подали торт і каву, ведуча Віра Боднарук подякувала добродіям Анастасії  Фатенко, Ріті й Олегові Послушним за смачний обід. Добродійку Анастасію привітали з днем народження, а від управи осередку піднесли їй квіти та дарунок.
У залі був присутній Іван Медяник - найстарший член осередку, якому виповнилося 101 рік! Йому відспівали «Многая літа!». Також у цей час святкував своє 80-річчя невтомний, відданий член осередку Микола Веремієнко, який зафундував усім присутнім торт і вино. Його також щиро привітали і побажали всіляких гараздів.
Коротку святочну програму виконав гурт «Соловейки осередку», в який входять Галина Король, Марія Бойдуй, Галя Ліснича, Анастасія Фатенко, Марія Никитин  і Віра Боднарук, а акомпанував їм на акордеоні Володимир Шпічка.
Голова головної управи СУА Мар’яна Заяць виступила з коротким словом-подякою членам осередку за щедрий дар у сумі $1000 на гендерні студії при Українському католицькому університеті у Львові, які спонсорує СУА.
А Вікторові та Галі Лісничим, Дарії і Євгенові Томашоским, Кларі та Володимирові Шпічкам, Вікторові Каплієві, Марії Никитин та Богданові  Боднаруку щиро дякуємо за працю  в організації свята Андрія Первозванного.
Ведуча свята коротенько згадала про жваве громадське життя осередку, де знаходиться чудова бібліотека ім. сенатора Павла Юзика та влаштовано куточок, в якому можна читати найновіші часописи і журнали. Протягом час тижня осередок відкритий для товариських розмов та гри в шахи, карти. Також маємо доступ до інтернету , можна дивитися телепрограми з України. При осередку мають свої офіси та сходини 56-й відділ СУА, Українсько-Американський клуб, Українські-Американські ветерани та Громадський комітет. Для осіб, які цікавляться кулінарією,  є нагода прийти й навчитись ліпити вареники. Тут відбуваються вечірки, забави, доповіді на різні теми, традиційні українські свята. Товариське життя при осередку багатогранне, і управа осередку щиро запрошує новоприбулих мешканців в околиці осередку ставати членами і брати участь в житті української громади. Членська вкладка - мінімальна, всього $ 20 за рік.
Віра БОДНАРУК,
професор

Rate this article
5.00


Subscribe to comments feed Comments (29 posted):

Biological Psychology Assignment on 03/09/2018 04:49:58
avatar
I Am So Happy To Read This. This Is The Kind Of Manual That Needs To Be Given And Not The Random Misinformation That's At The Other Blogs.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Mesothelioma And Asbestos Lawyers on 03/09/2018 02:32:22
avatar
I Personally Like Your Post; You Have Shared Good Insights And Experiences. Keep It Up.
Thumbs Up Thumbs Down
0
fortnite 789 on 19/04/2018 00:07:53
avatar
The game <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> fortnitebattleroyaleguide.com</a> is much exciting
Thumbs Up Thumbs Down
0
make an app on 18/02/2018 06:09:15
avatar
This is truly a great read for me. I have bookmarked it and I am looking forward to reading new articles. Keep up the good work!.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Agente De Seguros on 17/02/2018 00:37:31
avatar
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
homes in Cebu on 05/02/2018 09:30:27
avatar
This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives in depth information. Thanks for this nice article.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Outlook Mail Encryption on 30/01/2018 00:57:02
avatar
Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging..
Thumbs Up Thumbs Down
0
Forskolin fuel on 01/01/2018 03:09:50
avatar
I shall be thankful for valuable info Its really great.
Thumbs Up Thumbs Down
0
192.168.l.254 password on 29/12/2017 15:44:15
avatar
Thank you for your work on the blog! You're doing a good job!
Thumbs Up Thumbs Down
0
HBR case solutions on 30/11/2017 03:13:35
avatar
I appreciate your efforts in preparing this post. I really like your blog articles.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 29 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: