Брати з Нью-Йорка передали українським бійцям допомоги на 2 мільйони

Home | США | Від штату до штату | США-Нью-Йорк | Брати з Нью-Йорка передали українським бійцям допомоги на 2 мільйони
image

Рідні брати Богдан та Ярослав Кулики, які проживають у Сполучених Штатах, за 20 місяців надали допомоги українським військовим на суму більш ніж 2 млн грн.
 "Ми відсилали з Америки до Києва різні медичні засоби, кровоспинні препарати, прилади нічного бачення, пересувні метеостанції, коліматорні приціли, квадрокоптери-безпілотники, – повідомив Богдан Кулик, – гроші для закупівлі всього необхідного збираємо серед друзів та знайомих. І варто зазначити, що це є не тільки українці, а й американські громадяни, яким небайдужа доля України; є серед благодійників навіть кілька росіян, які вболівають за нашу країну!"
Згідно з отриманою інформацією, ще з 2004 року Богдан і Ярослав Кулики переїхали на постійне проживання до Нью-Йорка. З початку російського вторгнення на схід України у квітні 2014 року брати започаткували збір коштів, аби забезпечити добровольчі батальйони всім необхідним.
Допомога від української діаспори в Нью-Йорку надходила в підрозділи щойно сформованого "Донбасу", до взводів розвідки та снайперам "Азову", згодом у 55-ту та в 72-гу бригади ЗСУ.
За його словами, з травня 2014 року і до цього дня в Україну активісти передали більш ніж півсотні найменувань спорядження, медикаментів та іншого, що стало в нагоді українським воїнам – сумарна вартість допомоги перевищила $100 тис. Потім, за допомогою київських волонтерів, американська допомога доправляється військовим на Схід – безпосередньо в підрозділи.
Втім, займатись благодійністю на постійній основі Богдан та Ярослав Кулики наміру не мають, плануючи продовжити свою професійну діяльність в інших галузях.
"Думаю, що після перемоги Україна буде потребувати лише моральної підтримки з боку своїх громадян, які постійно живуть за кордоном", – заявляє Богдан Кулик.
Наталія БОРИС

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

Bookkeeping services rates on 04/08/2016 04:16:33
avatar
This is an interesting article. It has given me quite a bit to think about. It was worth the read, looking forward to more from you.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Louis Vuitton Case For iPhone 6 on 26/04/2016 05:36:19
avatar
MacOtakara says the images suggest the overall size and profile of the iPhone 7, which is expected to be launched in September, should be extremely similar to the current Apple flagship, but slimmer, at around 0.24ins thick.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: