«Найважливіші партнери один для одного»

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | «Найважливіші партнери один для одного»
image

США та Канада «модернізують і розширять» своє партнерство в рамках Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) — об’єднаної системи, спрямованої на гарантування аерокосмічної безпеки двох країн. Про це говориться у спільній заяві за підсумками зустрічі президента США Дональда Трампа й прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, оприлюдненій Білим домом у понеділок.  Йдеться про посилення «повітряно-космічного контролю», підвищення безпеки Військово-морських сил США й Королівського канадського військово-морського флоту, зазначається в заяві. Вашингтон і Оттава також активізують свою співпрацю в кіберпросторі. За підсумками зустрічі у Вашингтоні Трамп також підкреслив прагнення інтенсифікувати торговельну співпрацю з Оттавою. При цьому він не став обрушуватися з гострою критикою на Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA), як неодноразово робив це раніше, а заявив лише, що при взаємодії з Канадою в рамках цієї Угоди у Сполучених Штатів значно менше проблем, ніж у випадку з Мексикою. У цілому, президент США зазначив, що обидві країни завжди залишатимуться «найважливішими партнерами».
Оксана МОМЧИЛЛОВА,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (5 posted):

ooo on 27/04/2017 02:49:21
avatar
123 g named after Jane Birkin.
Thumbs Up Thumbs Down
0
123 on 27/04/2017 02:47:58
avatar
123123 g. Learn about the history of the Birkin bag and why was this classic Hermès handbag named after Jane Birkin.
Thumbs Up Thumbs Down
0
test on 27/04/2017 02:21:01
avatar
Discover the Hermès Birkin bag. Learn about the history of the Birkin bag and why was this classic Hermès handbag named after Jane Birkin.<a href=http://www.test.com>test</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
nike on 11/04/2017 01:58:38
avatar
A great loss to Macau, met him last time I was in Macau at Macau Soul with my old school friend David Higgins. Have some good photos with him.
Rest in peace.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Replica Handbags on 01/03/2017 23:44:46
avatar
Discover the Hermès Birkin bag. Learn about the history of the Birkin bag and why was this classic Hermès handbag named after Jane Birkin.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 5 | displaying: 1 - 5

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: